Předchozí | Dalšístrana / 3 20-40 z 49 ubytování
Chata Výsluní

Chata Výsluní

Chata leží v klidném lesním prostředí a je vhodná pro levnou zimní i letní rodinnou rekreaci i kolektivní pobyty. Kapacita chaty je 33 lůžek. Uspořádání pokojů: 3 x 5 lůžek, 3 x 6 lůžek. Soc. zařízení: společné. Způsob vytápění: ústřední topení. Vybavení: zaříze ... (více)

Chata Diana

Chata Diana

Chata je vhodná pro rodinnou zimní i letní rekreaci s možností vlastního vaření. Kapacita chaty je 26 lůžek. Uspořádání pokojů: 2x4 lůžka, 3x6 lůžek. Soc. zařízení: samostatné pro dva pokoje (WC, sprchový kout, umyvadlo). Způsob vytápění: ústřední topení. Vybavení: k ... (více)

Chata Hájenka

Chata Hájenka

Chata leží v klidném prostředí, je vhodná pro rodinnou zimní i letní rekreaci. Kapacita chaty je 9 lůžek. Uspořádání pokojů: 3 x 3 lůžka. Soc. zařízení: WC, umyvadlo, sprchový kout. Způsob vytápění: elektrické přímotopy, krbová kamna. Vybavení: zařízená kuchyň, spol ... (více)

Chata Domeček

Chata Domeček

Chata v klidném prostředí, vhodná pro rodinnou zimní i letní rekreaci, venkovní gril a ohniště. Kapacita chaty je 13 lůžek. Uspořádání pokojů: 1 x 4 lůžka, 3 x 3 lůžka. Soc. zařízení: 2 x WC, umyvadlo, sprchový kout. Způsob vytápění: akumulační kamna, krbová kamna. Vyb ... (více)

Chata Šidelná

Chata Šidelná

Nově zrekonstruovaná chata vhodná pro rodinnou zimní i letní rekreaci, venkovní gril, ohniště. Kapacita chaty je 14 lůžek. Uspořádání pokojů: 1 x 2 lůžka, 1 x 3 lůžek, 1 x 4 lůžek, 1 x 5 lůžek. Soc. zařízení: 2 x WC, 2 x sprchový kout, umyvadlo. Způsob vytápění: ústř ... (více)

Chata U Pelikána

Chata U Pelikána

Chata leží v klidném lesním prostředí horské říčky Divoká Desná. Je vhodná zvláště pro školní rekraci, lyžařské kurzy, výlety, školy v prírodě ale i pro zimní a letní rodinnou rekreaci. Vybavení: společenská místnost(TV,SAT,RMG,DVD,video),minibar, lyžárna, venkovní ... (více)

Chata Zuzana

Chata Zuzana

Chata leží v klidném lesním prostředí. Je vhodná pro rodinnou zimní i letní rekreaci, nebo konání menších večírků a oslav. Součástí je venkovní posezení s grilem a ohništěm, dětské pískoviště. Vybavení chaty: zařízená kuchyň, spol. místnost (TV,SAT,rádio, kachlová ... (více)

Chata Na Rozcestí

Chata Na Rozcestí

Chata Na Rozcestí a apartmán U Niklů Vám nabízí celoroční ubytování v Jeseníkách v obci Štědrákova Lhota. Chata Na Rozcestí je nově rekonstruovaný objekt nabízející ubytování pro 19 osob s možností přistýlky. Chata je centrálně vytápěná. Apartmán U Niklů je nově z ... (více)

Chata Hynčice

Chata Hynčice

Chata Hynčice leží v malebné vesničce Hynčice pod Sušinou v podhůří masivu Kralického Sněžníku v nadmořské výšce asi 800m.n. m. V okolí je ještě stále panenská příroda, která je ještě stále jen málo poznamená člověkem. Hynčice pod Sušinou jsou ideální rekreační ... (více)

Králická chata

Králická chata

Zveme Vás do odlehlé části Sudet, nejsevernějšího a nejzápadnějšího cípu Moravy. Navštivte místa stále více vyhledávaná vděčnými obdivovateli přírody a lidmi dychtícími po poznatcích z historie pohraničních hor. Nabízíme ubytování ve dvou až čtyřlůžkových poko ... (více)

Ubytování v Jeseníkách - Bank (Chata č. 4)

Ubytování v Jeseníkách - Bank (Chata č. 4)

Rekreační chata je situovaná přímo pod lyžařským vlekem, mimo obec u lesa, s širokým výhledem do přírody. Příjezdová komunikace vede přímo k chalupě, kde je zajištěno stání na soukromém pozemku. Objekt stojí přímo ve Ski areálu PANORAMA Štědrákova Lhota, sjezdovky v d ... (více)

Ubytování v Jeseníkách - Bank (Chata č. 3)

Ubytování v Jeseníkách - Bank (Chata č. 3)

Rekreační chata je obyvatelná celoročně a pro tyto účely je vybavena velkou obytnou místností s kuchyňským koutem, čtyřmi ložnicemi ( 3 x 4, 1 x 3, 1 x 1 ve zvýšeném patýrku) o celkové kapacitě 16 lůžek + 2 přistýlky ( rozkládací pohovka v obytné místnosti), dvěmi koupel ... (více)

Ubytování v Jeseníkách - Bank (Chalupa č. 2)

Ubytování v Jeseníkách - Bank (Chalupa č. 2)

Chalupa se nachází v nadmořské výšce 490 m, stojí vlevo od hlavní příjezdové komunikace do obce. Příjezdová komunikace na konci obce končí a z tohoto důvodu je zde malý silniční provoz.. Nově zrekonstruovaná rekreační chalupa je obyvatelná celoročně a pro tyto účely je ... (více)

Ubytování v Jeseníkách - Bank (Chalupa č. 1)

Ubytování v Jeseníkách - Bank (Chalupa č. 1)

Jedná se o stylovou, moderně vybavenou roubenou chalupu. Chalupa je pronajímána pouze jako celý objekt, který se skládá z přízemí, kde je umístěna koupelna s dvěma umyvadly, sprchou a WC. Další WC je samostatně vedle koupelny. Dvě ložnice ( 3 + 4 lůžka, jedna průchozí). Ve zv ... (více)

Turistická chata Klepáčov

Turistická chata Klepáčov

Chata se nachází v obci Sobotín v místní části Klepáčov asi 15 minut chůze od horské chaty Skřítek (hlavní tah na Ostravu - silnice č. I/11). V místě jsou upravené sjezdovky s umělým zasněžováním a možností večerního lyžování. Pod sjezdovkami se nachází 2 chaty s mo ... (více)

Horská chata Jakodoma

Horská chata Jakodoma

Hynčice – chatová rekreační oblast pod horou Sušina (1321) - se nachází v krásném prostředí na rozhraní Králického Sněžníku a Jeseníků. Je zde nádherná krajina stále nenarušená civilizačními vlivy. Chata v Hynčicích pod Sušinou, na rozhraní Jeseníků a Kralického s ... (více)

Chalupa Pod Svíní horou

Chalupa Pod Svíní horou

Zastavte se na okamžik a nechte na sebe působit neobyčejnou atmosféru kouzelného místa v údolí řeky Moravy v srdci divoké přírody Jeseníků. Tato oblast nabízí snad vše, co může návštěvník hor očekávat: horský hřeben s holinami, prudké bystřiny, vodopády, jezera, zaj ... (více)

Chata Beran

Chata Beran

Nabízíme pobyt v rekreační chatě v Hynčicích pod Sušinou u Starého Města pod Králickým Sněžníkem. Chata je umístěna v klidném, velmi pěkném prostředí masivu Králického Sněžníku, v kraji malebném, civilizaci dosti vzdáleném a nedotčeném. Lišky zde dávají dobrou noc ... (více)

Horská chata U Sněženky

Horská chata U Sněženky

Horská chata U Sněženky se nachází v malebném údolí Chrastického potoka na východním svahu masivu Králického Sněžníku se střední nadmořskou výškou 674 m. Nabízíme Vám ubytování v nadstandardně vybavené chatě (myčka, lednice, luxusní koupelna, krbová kamna, kuchyn ... (více)

Chalupa Štědřenka

Chalupa Štědřenka

Chalupa se nachází v pěkném horském prostředí předhůří Jeseníků v obci Štědrákova Lhota. Obec je obklopena ze všech stran smíšenými a jehličnatými lesy, leží v nadmořské výšce 650 m. V létě je okolní terén vhodný pro pěší turistiku, houbaření, cykloturistiku s m ... (více)

Předchozí | Dalšístrana / 3 20-40 z 49 ubytování