Ubytování Rapotín

Vážení návštěvníci, hledáte v oblasti Jeseníků ubytování? Tak jste na správném místě . V sekci ubytování Jeseníky najdete obrovské množství nabídek penzionů, chat, kempů, apartmánů, hotelů a dalších možností ubytování v Jeseníkách rozdělených podle regionů tak, abyste své ubytování našli co nejrychleji a nejjednodušeji.

 3 ubytování
Holiday resort Losinka

Holiday resort Losinka

Holiday resort Losinka se nachází v krásném přírodním prostředí, na úpatí Hrubého Jeseníku. Celý komplex se rozprostírá na ploše zhruba 23 tis. m2, na okraji vesnice, mezi lesem a říčkou Losinkou, v bezprostřední blízkosti zámeckého parku renesančního Zámku Velké Losiny. ... (více)

Penzion Hawaii

Penzion Hawaii

Vila Hawaii se nachází v malebném podhůří Jeseníků u hlavního tahu ze Šumperka na Jeseník a Ostravu. Ubytování je ve 2 - 4 lůžkových pokojích s televizí, rádiem a satelitem, WC, sprchou, parkovištěm.

Hostinec Peterka

Hostinec Peterka

Náš hostinec má více než 100 letou tradici a historii. Naleznete jej na klidném místě v Petrově nad Desnou, v údolí řeky Desné v podhůří Jeseníků,asi 6km od Šumperka a 2km od Velkých Losin, které jsou proslaveny ruční papírnou i lázeňstvím. Pokochat se také můžete tamn ... (více)

 3 ubytování