Chata Hraběšice
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Chata Hraběšice

Chata poskytuje prosluněnou terasu s vchodem z obytné místnosti, kuchyňský kout s jídelním koutem a obývacím pokojem a krbovými kamny, tři ložnice (3x2 lůžka), WC, koupelnu se sprchovým koutem. Vytápění je centrální krbovými kamny s průduchy, v zimě možnost el. přímotopy. Chata je nekuřácká. K dispozici elektrický sporák s varnou deskou a pečící troubou, lednička, varná konvice, topinkovač, barevná televize, DVD, satelit, rádio, na podlaze jsou částečně koberce, společenské hry, zahradní nábytek, krytá pergola s krbem a posezením, gril, pitná voda, houpačka, pískoviště. Součástí objektu je pozemek 700 m2.

termální koupaliště 17 km, koupaliště s tobogánem 8 km, krytý bazén a minigolf 8 km, vodní nádrž ke koupání se sociálním vybavením a rybařením 4 km, další sportovní rybaření v Sobotíně + občerstvení + ruské kuželky. Lyžařské vleky v místě ve vzdálenosti 300 m – noční lyžování, umělé zasněžování, svah upravený rolbou, další vleky v Klepáčově 10 km. Lyžařský areál Dlouhé stráně. Chata je situována v rekreační obci obklopená

Poskytované služby
Krb | Kuchyně | Nekuřácký objekt | Parkoviště uzavřené
Pro děti
Houpačka | Pískovistě

Parkování u chaty. Zastávka ČSAD 200 m, zastávka ČD 8 km Šumperk.

V objektu je vybavená kuchyně. K dispozici elektrický sporák s varnou deskou a pečící troubou, lednička, varná konvice, topinkovač.

 Kontaktní informace
Kontakt
736684286
WWW