Horská chata - Vysoká
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Horská chata - Vysoká

Rekreační objekt se nachází v obci Vysoká, vzdálené 8 km od města Hanušovic na straně jedné a 15 km od Králik na straně druhé. Celkem je chata určena pro 10 osob, v sezóně se pronajímá pouze jako celek, bez ohledu na skutečně obsazená lůžka a nově je mimo sezónu možno pronajmout polovinu objektu pro 5 osob. Součástí chaty je zastřešený bazén a terasa. Obývací část je vybavena kuchyňským koutem. Naproti kuchyňskému koutu se nachází jídelní stůl pro 8 osob, naproti pak posezení s křesly a sousední nově vybudovaná místnost s gauči. V místnosti se taktéž nachází barevná televize, satelit, dvd přehrávač a dvě turistické mapy. V chatě je koupelna s vířívou vanou, wc a pračkou, dále také koupelna se sprchovým koutem a wc. Pokud jsou ubytovány dvě rodiny po pěti lidech, každá má své sociální zařízení. Najdeme tu také krbovou místnost s barem. Pro děti zde je zde k dispozici stolní fotbal a šipky. Zde musíme podotknout, že v místnosti je zákaz kouření.

Přímo u chaty se v nadmořské výšce 730 – 811 m. nachází sjezdovka s lyžařským vlekem ( ideální pro výuku dětí, začínající či středně zdatné lyžaře). Pro náročnější lyžaře jsou k dispozici vleky a upravené tratě např. v Horní Moravě (délka 1.500 m.). Jízda na kole (cykloturistika) po horském masivu Králického Sněžníku a Hrubém Jeseníku, hřiště u chaty na nohejbal či košíkovou, kuželky, koupání v bazénu, rybolov, koně, turistika, běžec

Poskytované služby
Bar | Domácím zvířatům vstup povolen | Krb | Kuchyně | Nekuřácký objekt | Parkoviště otevřené
Pro děti
Bazén | Houpačka | Pískovistě | Sauna

Rekreační objekt se nachází v obci Vysoká, vzdálené 8 km od města Hanušovic na straně jedné a 15 km od Králik na straně druhé. Při jízdě ve směru od Hanušovic (směr Králiky) se v obci Vlaské nachází odbočka (do prava) směr Vysoká, pakliže byste k nám jeli z druhého směru od Králik, odbočíte ve Vlaském v levo. Od odbočky se zhruba po 4 km lesní cesty dostanete do obce Vysoká, kde se hned v pravé části nachází parkoviště. Zde se dáte doleva a pojedete nahoru. Asi po 200 metrech odbočíte opět doleva směr lyžařský vlek (je značen). Na konci této cesty je naše chata. Cesta již dále nevede a je zde absolutní soukromí.

Obývací část je vybavena plně zařízeným kuchyňským koutem s mikrovlnou troubou, elektrickým sporákem, ledničkou, myčkou nádobí a ostatními potřebnými věcmi.

 Kontaktní informace
Kontakt
724054822,606884116
WWW