Chata Oldřiška
Galerie
0%
6.JPG
1.jpeg
3.jpeg
5.JPG
24.jpeg
2.jpeg
22.jpeg
23.jpeg
19.jpeg
21.jpeg
18.jpeg
16.jpg
 Mapa
Reklama

Chata Oldřiška

Chalupa Oldřiška se nachází v Jeseníkách v malebné horské vesničce Štědrákova Lhota. Chata je provozována celoročně a pro tyto účely je i vybavena.Chata je situována jižním směrem, slunce na bazén, zahradu a chatu svítí až do samého večera. Přímo u objektu je parkoviště.  Další parkoviště máme 20 m vedle chaty. Celková kapacita cca 5 - 8 vozidel. Objekt stojí přímo u lesa (20m). Wi-fi připojení k internetu - ZDARMA Vstup do objektu je z jižní strany. Na této straně objektu je také kryté posezení vybavené  pinpongovým stolem, díky čemuž můžete hrát i za špatného počasí. Pálky ke hře Vám zapůjčíme. Tento nový stůl umožňuje i hru jednoho hráče. Vstup do objektu je přes verandu, zde je umísťeno samostatné WC, dále se dostanete do krásné původní klenbové chodby s kamennými doplňky. Na chodbě je dětský koutek, pro ty nejmenší návštěvníky. Na spodní chodbě vpravo je umístěno : 1x samostatné WC, 1x koupelna s rohovou vanou 150x150 cm, umyvadlo se zrcadlem, sprchový masážní kout, možnost perličkové nebo masážní koupele ( zdarma), pračka (5kg prádla, prací prášek si vezměte svůj) . Nalevé straně chodby jsou dveře do obytné místnosti, kde je v pravé části situována prostorná kuchyň, která je stylovým barem rozdělena na dvě části, v druhé polovině je jídelna. Bar je nasvícen bodovými světly, v noci při nasvícení vzbuzuje romantickou atmosféru. Kuchyň je vybavená myčkou nádobí ( tablety neposkytujeme), sklokeramickou varnou deskou s horkovzdušnou troubou a příslušenstvím, dvou plotýnkovým sklokeramickým vařičem ( pro případ, kdyby sporák nestačil ;),  mikrovlnou troubou, fritézou, lednicí s mrazákem, výrobník sodastream ( k dispozici jsou dvě láhve). V kuchyni je veškeré potřebné nádobí včetně velkých hrnců pro přípravu společných jídel.  Z kuchyně jsou dveře do "špajzky" ( místnost o rozměru 2x3 m s regály pro umístění potravin), "Špajzka" - celoročně chladná místnost určená pro uskladnění potravin - i v létě je zde podstatně chladněji, než v dalších místnostech.

- finskou saunu. - Zastřešený bazén 3 x 7,2 x 1,5 metrů, s celoroční možností vyhřívání, s regulovatelným protiproudem a mořskou vodou, která má velice příznivé léčebné účinky pro vaši kůži a při kombinaci s protiproudem, je tento bazén ideální pro Vaši letní rehabilitaci. K dezinfekci a údržbě bazénové vody nepoužíváme žádnou chemii !!!( mořská sůl je dovezená z odsolovacích jezer z pobřeží Chorvatska nebo Itálie) MOŽNOST OBJEDNÁ

Poskytované služby
Internet | Kuchyně | Parkoviště otevřené | Venkovní gril | Venkovní posezení | Wifi
Pro děti
Bazén | Dětské hřiště | Dětský koutek | Houpačka | Pískovistě | Prolézačky

V zimě využijete vleky Skiareálu Panorama Štědrákova Lhota www.skiareal-panorama.cz . Zde Vás jistě nadchne kvalifikovaný personál, lyžařská škola či půjčovna lyžařského vybavení.

 Kontaktní informace
Kontakt
725433 434,776 308664
WWW