Ubytování Šumpersko

Vážení návštěvníci, hledáte v oblasti Jeseníků ubytování? Tak jste na správném místě . V sekci ubytování Jeseníky najdete obrovské množství nabídek penzionů, chat, kempů, apartmánů, hotelů a dalších možností ubytování v Jeseníkách rozdělených podle regionů tak, abyste své ubytování našli co nejrychleji a nejjednodušeji.

Předchozí | Dalšístrana / 8 20-40 z 145 ubytování
Srub Stříbrnice

Srub Stříbrnice

Kanadský srub s vyhřívaným bazénem v krásném horském prostředí na úpatí Králického Sněžníku, 100 m od lyžařských vleků v obci Stříbrnice okr. Šumperk. Celoroční pronájem dřeveného srubu 4+kk s max. 12 lůžky a 2 přistýlkami. Vybavený kuchyňský kout (sklokeramick ... (více)

Chata U Jelena

Chata U Jelena

Rekreační chata je situována krásné malebné vesničce Velké Vrbno pod Paprskem v horském masivu Kralického Sněžníku přímo na úpatí sjezdovek ski areálu Paprsek. Velké Vrbno-Paprsek je ideálním místem pro zimní i letní rekreaci se spoustou běžkařských a turistických tras, ... (více)

Chata Vlčina

Chata Vlčina

Zveme Vás k pohodovému pobytu v nově vybudované chatě v horské vesničce Štědrákova Lhota v Jeseníkách. Lesnaté okolí je protkáno turistickými stezkami a množstvím cyklotras s možností aktivních procházek v blízkosti objektu. V zimním období je k dispozici 800 m dlouhá sjez ... (více)

Chata Roubenka

Chata Roubenka

Nově postavená roubená chalupa, pro maximálně 12 osob, se nachází v malebném prostředí jesenické přírody v konečné neprůjezdné horské vesničce Štědrákova Lhota v nadmořské výšce 650m. Velmi klidné místo je situováno do oblasti odvrácené strany hor Kralického Sněžn ... (více)

Chata Pod Tetřeví horou

Chata Pod Tetřeví horou

Chata se nachází v horské vsi Stříbrnice (okr. Šumperk) ležící ve výšce 550 m. n. m. těsně pod masivem hřbetu Kralického Sněžníku a Tetřeví hory. Zdejší okolí ocení turisté, cykloturisté i vyznavači zimních sportů. Jedná se o kompletně zrekonstruovaný dům. L ... (více)

Chalupa Mezi potůčky

Chalupa Mezi potůčky

Naše chalupa se nachází v horské obci Vysoký Potok, jež spadá do správy obce Malá Morava, na úpatí masivu Králického Sněžníku v nadmořské výšce 670 m.n.m. Kapacita je 15 osob. Objekt se nalézá v klidném prostředí, v dolíku mezi zalesněnými kopci, je v oploceném prostoru, ... (více)

Chaloupka U Nás

Chaloupka U Nás

Milovníkům přírody, kteří se chtějí probouzet za zpěvu ptactva a usínat při šumění horských lesů, nabízíme celoročně ubytování v pohádkové roubence na rozhraní Orlických hor a Jeseníků v obci Heroltice u Štítů. Umístění objektu v n.v.750m přímo nabízí vyžití ... (více)

Roubená chalupa U Lípy

Roubená chalupa U Lípy

Rekreační objekt se nachází v obci Kunčice, vzdálené 3 km od Starého Města pod Sněžníkem. Chalupa je určena pro 17 osob + dětská postýlka. Cena zahrnuje lůžkoviny a dřevo na topení. Pronajímá se vždy jako celek bez ohledu na počet skutečně obsazených lůžek. P ... (více)

Chata Výsluní

Chata Výsluní

Chata leží v klidném lesním prostředí a je vhodná pro levnou zimní i letní rodinnou rekreaci i kolektivní pobyty. Kapacita chaty je 33 lůžek. Uspořádání pokojů: 3 x 5 lůžek, 3 x 6 lůžek. Soc. zařízení: společné. Způsob vytápění: ústřední topení. Vybavení: zaříze ... (více)

Chata Diana

Chata Diana

Chata je vhodná pro rodinnou zimní i letní rekreaci s možností vlastního vaření. Kapacita chaty je 26 lůžek. Uspořádání pokojů: 2x4 lůžka, 3x6 lůžek. Soc. zařízení: samostatné pro dva pokoje (WC, sprchový kout, umyvadlo). Způsob vytápění: ústřední topení. Vybavení: k ... (více)

Chata Hájenka

Chata Hájenka

Chata leží v klidném prostředí, je vhodná pro rodinnou zimní i letní rekreaci. Kapacita chaty je 9 lůžek. Uspořádání pokojů: 3 x 3 lůžka. Soc. zařízení: WC, umyvadlo, sprchový kout. Způsob vytápění: elektrické přímotopy, krbová kamna. Vybavení: zařízená kuchyň, spol ... (více)

Chata Domeček

Chata Domeček

Chata v klidném prostředí, vhodná pro rodinnou zimní i letní rekreaci, venkovní gril a ohniště. Kapacita chaty je 13 lůžek. Uspořádání pokojů: 1 x 4 lůžka, 3 x 3 lůžka. Soc. zařízení: 2 x WC, umyvadlo, sprchový kout. Způsob vytápění: akumulační kamna, krbová kamna. Vyb ... (více)

Chata Šidelná

Chata Šidelná

Nově zrekonstruovaná chata vhodná pro rodinnou zimní i letní rekreaci, venkovní gril, ohniště. Kapacita chaty je 14 lůžek. Uspořádání pokojů: 1 x 2 lůžka, 1 x 3 lůžek, 1 x 4 lůžek, 1 x 5 lůžek. Soc. zařízení: 2 x WC, 2 x sprchový kout, umyvadlo. Způsob vytápění: ústř ... (více)

Chata U Pelikána

Chata U Pelikána

Chata leží v klidném lesním prostředí horské říčky Divoká Desná. Je vhodná zvláště pro školní rekraci, lyžařské kurzy, výlety, školy v prírodě ale i pro zimní a letní rodinnou rekreaci. Vybavení: společenská místnost(TV,SAT,RMG,DVD,video),minibar, lyžárna, venkovní ... (více)

Chata Zuzana

Chata Zuzana

Chata leží v klidném lesním prostředí. Je vhodná pro rodinnou zimní i letní rekreaci, nebo konání menších večírků a oslav. Součástí je venkovní posezení s grilem a ohništěm, dětské pískoviště. Vybavení chaty: zařízená kuchyň, spol. místnost (TV,SAT,rádio, kachlová ... (více)

Chata Na Rozcestí

Chata Na Rozcestí

Chata Na Rozcestí a apartmán U Niklů Vám nabízí celoroční ubytování v Jeseníkách v obci Štědrákova Lhota. Chata Na Rozcestí je nově rekonstruovaný objekt nabízející ubytování pro 19 osob s možností přistýlky. Chata je centrálně vytápěná. Apartmán U Niklů je nově z ... (více)

Chata Hynčice

Chata Hynčice

Chata Hynčice leží v malebné vesničce Hynčice pod Sušinou v podhůří masivu Kralického Sněžníku v nadmořské výšce asi 800m.n. m. V okolí je ještě stále panenská příroda, která je ještě stále jen málo poznamená člověkem. Hynčice pod Sušinou jsou ideální rekreační ... (více)

Králická chata

Králická chata

Zveme Vás do odlehlé části Sudet, nejsevernějšího a nejzápadnějšího cípu Moravy. Navštivte místa stále více vyhledávaná vděčnými obdivovateli přírody a lidmi dychtícími po poznatcích z historie pohraničních hor. Nabízíme ubytování ve dvou až čtyřlůžkových poko ... (více)

Ubytování v Jeseníkách - Bank (Chata č. 4)

Ubytování v Jeseníkách - Bank (Chata č. 4)

Rekreační chata je situovaná přímo pod lyžařským vlekem, mimo obec u lesa, s širokým výhledem do přírody. Příjezdová komunikace vede přímo k chalupě, kde je zajištěno stání na soukromém pozemku. Objekt stojí přímo ve Ski areálu PANORAMA Štědrákova Lhota, sjezdovky v d ... (více)

Ubytování v Jeseníkách - Bank (Chata č. 3)

Ubytování v Jeseníkách - Bank (Chata č. 3)

Rekreační chata je obyvatelná celoročně a pro tyto účely je vybavena velkou obytnou místností s kuchyňským koutem, čtyřmi ložnicemi ( 3 x 4, 1 x 3, 1 x 1 ve zvýšeném patýrku) o celkové kapacitě 16 lůžek + 2 přistýlky ( rozkládací pohovka v obytné místnosti), dvěmi koupel ... (více)

Předchozí | Dalšístrana / 8 20-40 z 145 ubytování