Ubytování Staré Město

Vážení návštěvníci, hledáte v oblasti Jeseníků ubytování? Tak jste na správném místě . V sekci ubytování Jeseníky najdete obrovské množství nabídek penzionů, chat, kempů, apartmánů, hotelů a dalších možností ubytování v Jeseníkách rozdělených podle regionů tak, abyste své ubytování našli co nejrychleji a nejjednodušeji.

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-20 z 26 ubytování
Jízdárna Černý kůň

Jízdárna Černý kůň

Nabízíme ubytování v podkroví rodinného domku na okraji města. Jedná se o apartmán se dvěma dvoulůžkovými pokoji s možností jedné přistýlky, sociálním zařízením, vybavenou kuchyňkou, satelitní televizí. Pokoje lze pronajmout i samostatně. Apartmán má samostatný vchod, k ... (více)

Ubytování - Burianová Eva

Ubytování - Burianová Eva

Nabízíme Vám celoroční levné ubytování v samostatném podkrovním bytě, přízemním bytě, nebo v zahradním domku ve Starém Městě pod Sněžníkem s parkováním u objektu. Všechny prostory, včetně zahrady jsou pokryty bezdrátovým internetem (wifi).

Chalupa Nová Seninka

Chalupa Nová Seninka

Nabízíme Vám k pronájmu chalupu s komfortním wellness ubytováním s rozsáhlými možnostmi využití v létě i v zimě. Chalupa se nachází na okraji malebné horské vesnice Nová Seninka, v jejíž blízkosti je nepřeberné množství jak sportovního, tak relaxačního vyžití. ... (více)

Chalupa Kraličák

Chalupa Kraličák

Nabízíme ubytování v nově postavené chalupě situované v krásném horském prostředí Kralického Sněžníku v malé horské osadě Hynčice pod Sušinou u Starého Města pod Snežníkem , v nadmořské výšce 800 m.n.m..Dokončení chalupy v červen 2013. Kapacita chalupy 13 pevných ... (více)

Roubenka Stříbrnice s bazénem

Roubenka Stříbrnice s bazénem

Horská roubenka se nachází na úpatí Kralického Sněžníku a v bezprostřední blízkosti sjezdovky, která je dlouhá přes 800m. Jedná se o nově postavenou roubenku pro 12+2 osob. Roubenka má zastřešenou terasu s posezením, odkud je krásný výhled na hory Jeseníku. V podkroví ... (více)

Horská chata Návrší

Horská chata Návrší

Chata Návrší je nejstarší turistickou základnou na moravské straně Králického Sněžníku. Byla postavena v r. 1928 v místě bývalých salaší ve výšce 899 m n. m. Návrší nalezneme západně od obce Stříbrnice na turistické značce směřující k vrcholu Králického Sněžník ... (více)

Horská chata Spartak

Horská chata Spartak

Horská chata Spartak se nachází v horní části HYNČIC POD SUŠINOU na východním svahu masivu Kralického Sněžníku v n.v. 750 m, kde si ještě příroda uchovala svoji panenskou krásu. KRALICKÝ SNĚŽNÍK (1492m) je nejvyšším vrcholem stejnojmenného pohoří, které je po Krkonoš ... (více)

Srub Stříbrnice

Srub Stříbrnice

Kanadský srub s vyhřívaným bazénem v krásném horském prostředí na úpatí Králického Sněžníku, 100 m od lyžařských vleků v obci Stříbrnice okr. Šumperk. Celoroční pronájem dřeveného srubu 4+kk s max. 12 lůžky a 2 přistýlkami. Vybavený kuchyňský kout (sklokeramick ... (více)

Chata U Jelena

Chata U Jelena

Rekreační chata je situována krásné malebné vesničce Velké Vrbno pod Paprskem v horském masivu Kralického Sněžníku přímo na úpatí sjezdovek ski areálu Paprsek. Velké Vrbno-Paprsek je ideálním místem pro zimní i letní rekreaci se spoustou běžkařských a turistických tras, ... (více)

Chata Pod Tetřeví horou

Chata Pod Tetřeví horou

Chata se nachází v horské vsi Stříbrnice (okr. Šumperk) ležící ve výšce 550 m. n. m. těsně pod masivem hřbetu Kralického Sněžníku a Tetřeví hory. Zdejší okolí ocení turisté, cykloturisté i vyznavači zimních sportů. Jedná se o kompletně zrekonstruovaný dům. L ... (více)

Roubená chalupa U Lípy

Roubená chalupa U Lípy

Rekreační objekt se nachází v obci Kunčice, vzdálené 3 km od Starého Města pod Sněžníkem. Chalupa je určena pro 17 osob + dětská postýlka. Cena zahrnuje lůžkoviny a dřevo na topení. Pronajímá se vždy jako celek bez ohledu na počet skutečně obsazených lůžek. P ... (více)

Chata Hynčice

Chata Hynčice

Chata Hynčice leží v malebné vesničce Hynčice pod Sušinou v podhůří masivu Kralického Sněžníku v nadmořské výšce asi 800m.n. m. V okolí je ještě stále panenská příroda, která je ještě stále jen málo poznamená člověkem. Hynčice pod Sušinou jsou ideální rekreační ... (více)

Králická chata

Králická chata

Zveme Vás do odlehlé části Sudet, nejsevernějšího a nejzápadnějšího cípu Moravy. Navštivte místa stále více vyhledávaná vděčnými obdivovateli přírody a lidmi dychtícími po poznatcích z historie pohraničních hor. Nabízíme ubytování ve dvou až čtyřlůžkových poko ... (více)

Horská chata Jakodoma

Horská chata Jakodoma

Hynčice – chatová rekreační oblast pod horou Sušina (1321) - se nachází v krásném prostředí na rozhraní Králického Sněžníku a Jeseníků. Je zde nádherná krajina stále nenarušená civilizačními vlivy. Chata v Hynčicích pod Sušinou, na rozhraní Jeseníků a Kralického s ... (více)

Chata Beran

Chata Beran

Nabízíme pobyt v rekreační chatě v Hynčicích pod Sušinou u Starého Města pod Králickým Sněžníkem. Chata je umístěna v klidném, velmi pěkném prostředí masivu Králického Sněžníku, v kraji malebném, civilizaci dosti vzdáleném a nedotčeném. Lišky zde dávají dobrou noc ... (více)

Horská chata U Sněženky

Horská chata U Sněženky

Horská chata U Sněženky se nachází v malebném údolí Chrastického potoka na východním svahu masivu Králického Sněžníku se střední nadmořskou výškou 674 m. Nabízíme Vám ubytování v nadstandardně vybavené chatě (myčka, lednice, luxusní koupelna, krbová kamna, kuchyn ... (více)

Horská chata Olšanka

Horská chata Olšanka

Horská chata v oblasti Králického Sněžníku (8 km od Starého Města, 7 km od Ramzové a cca 1,5 km pod hřebenovou cestou Ramzová - Králický Sněžník) nabízí ve svém areálu uspořádání sportovně - turistických kurzů, školních výletů pro jaro i podzim. Letních, zimních táb ... (více)

Chata Javorka

Chata Javorka

Chata Javorka se nachází v Hynčicích pod Sušinou, na východní straně pohoří Králický Sněžník, poblíž Starého Města pod Sněžníkem. V blízkosti chaty je lyžařské a sportovní centrum, které se každým rokem rozvíjí a dává tak jasný příslib příjemně strávené nej ... (více)

Rekreační středisko Krupá

Rekreační středisko Krupá

Rozsáhlý areál na okraji města v lesoparku. Vhodný pro rodinnou rekreaci, tábory, lyžařské kurzy, sportovní soustředění a ozdravné pobyty. Nově vybudovaný Aktivity Park. Můžete vyzkoušet lukostřelbu, skákací boty, paintball hřiště, lezeckou stěnu nebo se vyřádit v lano ... (více)

Penzion Krystal

Penzion Krystal

Vyznavačům zimních i letních sportů a všem, kteří si pro svou dobu odpočinku zvolí poklidnou horskou krajinu, nabízíme ubytování v rodinném penzionu v západní části Jeseníků (pohoří Králický Sněžník). Celková kapacita penzionu je 12 osob (4 pokoje - 2lůžkový, 4lůž ... (více)

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-20 z 26 ubytování