Ubytování Kouty nad Desnou

Vážení návštěvníci, hledáte v oblasti Jeseníků ubytování? Tak jste na správném místě . V sekci ubytování Jeseníky najdete obrovské množství nabídek penzionů, chat, kempů, apartmánů, hotelů a dalších možností ubytování v Jeseníkách rozdělených podle regionů tak, abyste své ubytování našli co nejrychleji a nejjednodušeji.

 13 ubytování
Chata Výsluní

Chata Výsluní

Chata leží v klidném lesním prostředí a je vhodná pro levnou zimní i letní rodinnou rekreaci i kolektivní pobyty. Kapacita chaty je 33 lůžek. Uspořádání pokojů: 3 x 5 lůžek, 3 x 6 lůžek. Soc. zařízení: společné. Způsob vytápění: ústřední topení. Vybavení: zaříze ... (více)

Chata Diana

Chata Diana

Chata je vhodná pro rodinnou zimní i letní rekreaci s možností vlastního vaření. Kapacita chaty je 26 lůžek. Uspořádání pokojů: 2x4 lůžka, 3x6 lůžek. Soc. zařízení: samostatné pro dva pokoje (WC, sprchový kout, umyvadlo). Způsob vytápění: ústřední topení. Vybavení: k ... (více)

Chata Domeček

Chata Domeček

Chata v klidném prostředí, vhodná pro rodinnou zimní i letní rekreaci, venkovní gril a ohniště. Kapacita chaty je 13 lůžek. Uspořádání pokojů: 1 x 4 lůžka, 3 x 3 lůžka. Soc. zařízení: 2 x WC, umyvadlo, sprchový kout. Způsob vytápění: akumulační kamna, krbová kamna. Vyb ... (více)

Chata Šidelná

Chata Šidelná

Nově zrekonstruovaná chata vhodná pro rodinnou zimní i letní rekreaci, venkovní gril, ohniště. Kapacita chaty je 14 lůžek. Uspořádání pokojů: 1 x 2 lůžka, 1 x 3 lůžek, 1 x 4 lůžek, 1 x 5 lůžek. Soc. zařízení: 2 x WC, 2 x sprchový kout, umyvadlo. Způsob vytápění: ústř ... (více)

Chata U Pelikána

Chata U Pelikána

Chata leží v klidném lesním prostředí horské říčky Divoká Desná. Je vhodná zvláště pro školní rekraci, lyžařské kurzy, výlety, školy v prírodě ale i pro zimní a letní rodinnou rekreaci. Vybavení: společenská místnost(TV,SAT,RMG,DVD,video),minibar, lyžárna, venkovní ... (více)

Chata H&D Červenohorské sedlo

Chata H&D Červenohorské sedlo

Penzion byl vyprojektován předním českým architektem a je postaven ve stylovém designu. Exteriéru a interiéru byla věnována maximální péče tak, aby se hosté penzionu cítili příjemně v útulném a estetickém prostředí. Penzion leží ve stráni mezi 2 lyžařskými vleky v nadm ... (více)

Turistická chata Švýcárna

Turistická chata Švýcárna

Turistická chata Švýcárna se nachází na nejfrekventovanější části hřebenové trasy Jeseníků, mezi Červenohorským sedlem a nejvyšší horou Moravy - Pradědem v nadmořské výšce 1304 m n m. Jedná se o jeden z nejstarších objektů. Byla postavena již v roce 1887, avšak její h ... (více)

Penzion Zálesí

Penzion Zálesí

Náš penzion Zálesí naleznete v oblasti Hrubého Jeseníku poblíž obce Loučná nad Desnou, pod Červenohorským sedlem (1080m.n.m.). Můžete využít náš penzion pro pořádání dětských táborů, škol v přírodě a lyžařských kurzů. V okolí penzionu naleznete dostatek prostoru pr ... (více)

Apartmány Kouty

Apartmány Kouty

Nabízíme ubytování v moderních a plně vybavených apartmánech, které se nacházejí v těsné blízkosti Kouteckého náměstí - cca 80 m od pokladen a restaurací a do 150 m od dojezdů sjezdových tratí areálu. Celková kapacita ubytování i s přistýlkami je 168 osob. Bezplatné park ... (více)

Apartmány u Jůvů

Apartmány u Jůvů

Přijeďte si odpočinout do malebné vesničky Loučná nad Desnou v podhůří Jeseníků. Nacházíme se v klidném prostředí s velmi dobrou dostupností. Ke zpříjemnění pobytu jsou vám k dispozici dětský koutek a venkovní posezení s krbem u malého rybníčku. V blízkém okol ... (více)

Apartmán Dahepo

Apartmán Dahepo

Budova se nachází v horské lokalitě Červenohorské sedlo, vhodné k celoroční rekreaci v nadmořské výšce 1013 m.n.m. Apartmán DAHEPO se nachází v přízemí čtyřpodlažní budovy hotelového typu. Má samostatnou ložnici s dvojlůžkem a přistýlkou (rozkládací lůžko), p ... (více)

RETRO apartmány

RETRO apartmány

Retro apartmány se nachází v osadě Rejhotice, která je nejstarší částí obce Loučná nad Desnou. Obec leží na úpatí Hrubého Jeseníku v údolí řeky Desné. Poloha je ideální jak pro letní tak i zimní dovolenou.

Hotel Oldřich Musil

Hotel Oldřich Musil

Hotel Oldřich Musil se nachází v podhůří Jeseníků v údolí řeky Desné v horní polovině obce Kouty nad Desnou. Hotel je zařazen do kategorie středního standardu, s celoročním provozem vhodný pro nenáročnou klientelu se zájmem o rekreační pobyt v čistém a zdravém prostředí ... (více)

 13 ubytování