Ubytování Dolní Morava

Vážení návštěvníci, hledáte v oblasti Jeseníků ubytování? Tak jste na správném místě . V sekci ubytování Jeseníky najdete obrovské množství nabídek penzionů, chat, kempů, apartmánů, hotelů a dalších možností ubytování v Jeseníkách rozdělených podle regionů tak, abyste své ubytování našli co nejrychleji a nejjednodušeji.

 15 ubytování
Rodinný dům Žaloudkovi

Rodinný dům Žaloudkovi

Obec Dolní Morava se nachází na úpatí masivu Králického Sněžníku, jehož nejvyšší hora má stejný název a dosahuje 1.424 m.n.m. Dolní Morava je významným centrem zimní i letní turistiky. V rodinném domě u Žaloudků jsou pro Vás připravené dvou, tří a čtyřlůžkové poko ... (více)

Chata Vilemína

Chata Vilemína

Chata Vilemína stojí na břehu řeky Moravy v horním konci obce Dolní Morava v nadmořské výšce 700m. Je zde poslední možnost občerstvení a ubytování před výstupem k prameni řeky Moravy a na vrchol Králického Sněžníku. Naproti chatě je lyžařský areál SkiSněžník s nejde ... (více)

Chalupa Mezi potůčky

Chalupa Mezi potůčky

Naše chalupa se nachází v horské obci Vysoký Potok, jež spadá do správy obce Malá Morava, na úpatí masivu Králického Sněžníku v nadmořské výšce 670 m.n.m. Kapacita je 15 osob. Objekt se nalézá v klidném prostředí, v dolíku mezi zalesněnými kopci, je v oploceném prostoru, ... (více)

Severomoravská chata

Severomoravská chata

Nabízí Vám ubytování v čistém horském prostředí Jesníků v nadmořské výšce 851m. Ubytovací kapacita je 100 míst. Pobyt je vhodný nejen pro odpočinek, ale i pro aktivní dovolenou. Nabízí bohatý program v kterémkoli ročním období a sportovní vyžití pro celou rodinu. U cha ... (více)

Penzion Dolní Morava

Penzion Dolní Morava

Penzion Dolní Morava je nově zrekonstruovaný dvoupodlažní obytný dům se sklepním prostorem sloužící k zimní i letní rekreaci. Optimální plná kapacita penzionu je 12 osob, maximální kapacita penzionu je 16 osob. Penzion nabízí také sklípek, venkovní prostranství, altán, ohni ... (více)

Penzion Arivaranch Podlesí

Penzion Arivaranch Podlesí

Podlesí, malé horské městečko v podhůří Hrubých Jeseníků, lemované Rychlebskými horami a Kralickou vrchovinou, se nachází v nadmořské výšce cca 600 m. Okolí poskytuje mnoho vycházkových, cykloturistických a lyžařských tras a také poznávání krás a turistických atrakcí ... (více)

Penzion Pod Vlekem

Penzion Pod Vlekem

Rodinný penzion Pod Vlekem se nachází v horském středisku Dolní Morava mezi Jeseníky a Orlickými horami pod Kralickým Sněžníkem. Penzion je umístěn v lyžařském areálu "Větrný vrch", 30m pod prvním vlekem (umělé zasněžování, noční lyžování). V areálu jsou dva vlek ... (více)

Penzion Zlatý potok

Penzion Zlatý potok

Penzion se nachází na rozhraní Orlických hor a Jeseníků v oblasti Králického Sněžníku. Zlatý Potok je podhorská dědinka se staveními roztroušenými po úpatí Jeřábu (1004). Protéká jím stejnojmenný potok, který se vlévá do nedaleké Moravy. Adaptovaná rozlehlá historick ... (více)

Penzion Dolní Morava

Penzion Dolní Morava

Ubytování v penzionu Dolní Morava má kapacitu ubytování 48 lůžek s možností přistýlky. Nabízí ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích. Každý pokoj má svoje vlastní sociální zařízení. Možnost zapůjčení dětské postýlky. V letním období jsou Jeseníky ideálním ... (více)

Pension Horal

Pension Horal

Údolí Dolní Moravy svou jedinečnou polohou nabízí ideální podmínky pro strávení Vaší letní i zimní dovolené. Penzion Horal nabízí ubytování v 9 dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV. Penzion Hora ... (více)

Penzion Krčma

Penzion Krčma

Rodinný penzion se sedmiletou tradicí a s vyhlášenou restaurací s pizzerií. Tradiční zastávkou lyžařů, snowboardistů, běžkařů, cyklistů i pěšáků. Restaurace s pizzerií má kapacitu 60 osob a nabízíme i oddělený salónek pro 15 osob. V teplém počasí se restaurace rozší ... (více)

Penzion Edita

Penzion Edita

Penzion Edita se nachází v obci Dolní Morava pod Kralickým Sněžníkem. V penzionu je kompletně vybavená kuchyně pro vlastní vaření, oplocená zahrada, klid, soukromí, parkování u domu. Sportovní možnosti - turistika, cykloturistika, lyžování, houbaření. Možnost výletů p ... (více)

FARA DOLNÍ MORAVA

FARA DOLNÍ MORAVA

Dolní Morava je malá obec (cca 300 obyvatel), ale zároveň také známé lyžařské středisko, rozkládající se na úpatí Králického Sněžníku mezi Jeseníky a Orlickými horami.Cihlová budova fary v Dolní Moravě pochází z roku 1802 a její interiér byl v průběhu roku 2008 rekons ... (více)

Ubytování V Zátiší

Ubytování V Zátiší

Levné ubytování v soukromí v obci Dolní Morava. Kvalitní ubytování v čtyřlůžkovém apartmánu v klidné části obce Dolní Morava, který se nachází v bezprostřední blízkosti lyžařského areálu Větrný Vrch. Do vyhlášeného střediska SNĚŽNÍK DOLNÍ MORAVA je to autem ... (více)

Horský hotel Prometheus

Horský hotel Prometheus

Hotel Prometheus nabízí svým hostům pohodlí a komfort ve stylově zařízených pokojích a disponuje pro 175 míst ve 2 - 6 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, které je rozděleno ve třech kategoriích – standard, standard plus a apartmán. Každý pokoj je vybaven ... (více)

 15 ubytování