Předchozí | Dalšístrana / 2 0-20 z 40 ubytování
Penzion Mysliveček

Penzion Mysliveček

Nabízíme celoroční ubytování v krásném penzionu Mysliveček, který se nachází v klidné chatové části obce Široká Niva. Čeká Vás příjemné ubytování v rodinném penzionu, který v nedávné době prošel celkovou rekonstrukcí. K penzionu náleží rozlehlá oplocená zahrada, ... (více)

Penzion Pohádka

Penzion Pohádka

Penzion Pohádka je příjemný rodinný penzion nacházející se v centru lyžařského střediska - Karlov pod Pradědem, Malá Morávka, uprostřed krásné přírody CHKO Jeseníky. Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj ... (více)

Zámeček Grohmann

Zámeček Grohmann

Penzion Zámeček Grohmann se nachází v klidové zóně města Vrbna pod Pradědem,obklopený vlastním rozlehlým krajinným parkem.Náš penzion byl vybudován na základech více jak 200 let starého původního sídla zdejší významné průmyslnické rodiny Grohmannů.V současné době nabízíme ubytování v 5 dvou až tř ... (více)

Penzion Snpunk

Penzion Snpunk

Ubytování v centru obce Malá Morávka, u zastávky autobusů, vedle obchodu, před penzionem je park s vyžitím pro děti. V blízkosti běžeckých tratí, lyžařských vleků a cyklotras. Možnost ubytování pro 12 až 16 osob, všechny pokoje jsou se sociálním zařízením. Kuchyňka s ... (více)

Penzion Hermes

Penzion Hermes

Ubytování v lokalitě Ježníku můžeme doporučit skutečně každému. Jedná s o velmi klidnou oblast na periferii města Krnov, kde Vás nic nebude rušit v odpočinku s celou rodinou. Ježník byl vždy vyhlášenou rekreační oblastí města pro své výborné ovzduší o čemž dlouhá l ... (více)

Penzion Kučera

Penzion Kučera

Penzion Kučera se svým tichým a klidným zázemím je vaše jistota relaxace po návratu z tůry, nebo některého adrenalinového sportovního zážitku, kterých je nyní tolik, že Vám na to ani týden dovolené nebude stačit.

Pension U řeky

Pension U řeky

Malý rodinný pension je zaměřený na rodinnou rekreaci s dětmi i kojeneckého věku, malé kolektivy, důchodce a milenecké páry. Svého pejska si také vezměte sebou ! Pension je stylově přebudovaný z bývalé zemědělské usedlosti založené v roce 1752. V letech 1974, 1988 a 2005 ... (více)

Penzion Mysliveček

Penzion Mysliveček

Penzion Mysliveček se nachází v obci Široká Niva. Kapacita penzionu je 29 míst (2 dvoulůžkové pokoje s přistýlkami, 3 třílůžkové pokoje s přistýlkami, 1 pokoj s manželskou postelí bez možnosti přistýlky). Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Možnost stanování nebo ... (více)

Pension Stará pošta

Pension Stará pošta

Zveme Vás do krásného prostředí Jeseníků, kde se nedaleko přehrady Slezská Harta nachází náš malý rodinný Pension Stará pošta. Okolí přehrady je panenský nedotčeno, což je dáno tím, že přehrada je napuštěna teprve od roku 1997 a turistický ruch je zatím v počátcích. ... (více)

Penzion U Sedlářů

Penzion U Sedlářů

Ubytování v rodinném domku s vlastním parkovištěm a zahradou v klidném prostředí lázeňského městečka Karlovy Studánky. Karlova Studánka leží v centru Jeseníků. V okolí je k dispozici množství turistických, cykloturistických a lyžařských tras. Objekt je rozdělen na dvě ... (více)

Penzion Pod Mořským okem

Penzion Pod Mořským okem

Penzion je určen pro milovníky aktivní dovolené všech věkových kategorií. Nachází se v klidné části obce Karlovice. Penzion disponuje parkovištěm, lyžárnou a krbovou místností pro večerní posezení. Dále je k dispozici prostorná zahrada, venkovní posezení s krbem, zahradní ... (více)

Pension Anna

Pension Anna

Pensionu Anna se nachází v malebném podhůří Jeseníků,v Rýmařově. Naší snahou je, poskytnout Vám ubytování tzv. " rodinného typu". Máme pro Vás připraveny dva samostatné apartmány,které jsou vybaveny vším,co k příjemnému pobytu potřebujete. Každý z apartmánů dispo ... (více)

Penzion Mia

Penzion Mia

Penzion MIA se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku, 12 km od Pradědu, v údolí obce Dolní Moravice, která leží v nadmořské výšce 600 m.n.m. V roce 2007 byl objekt penzionu MIA zcela zrekonstruován. Obec Dolní Moravice, kde trvale žije necelých 450 obyvatel není přímo turistick ... (více)

Pension Schaumannův Dvůr

Pension Schaumannův Dvůr

Pension "Schaumannův Dvůr" se nachází na pokraji chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku v oblasti s nejčistším vzduchem v České republice. Pension je umístěn v klidném prostředí u lesa v obci Karlovice ve vzdálenosti cca. 5 km od podhorského městečka Vrbno pod Pradědem. ... (více)

Penzion Lomnický Šenk

Penzion Lomnický Šenk

Penzion Lomnický Šenk nabízí ubytování o kapacitě 45 míst. Leží na klidném místě blízko přehrady Slezská Harta a hradu Sovinec. V penzionu se nachází restaurace s barem. Penzion má vlastní rybník, na kterém je možnost rybolovu (cca 200 m od penzionu). Ubytování ve 2, 3, 4 ... (více)

Penzion U Vody

Penzion U Vody

Chcete strávit příjemnou dovolenou s rodinou nebo si jen tak přijet zarybařit? Tak přesně tohle je to pravé místo pro Vás. Právě jsme nově otevřeli PENZION U VODY, který se nachází v obci Roudno a to pouhých 50 m od nádrže Slezská Harta. Nabízíme Vám ubytování ve čtyř ... (více)

Penzion Figura

Penzion Figura

Penzion FIGURA se nachází v malebném prostředí lázeňského městečka Karlova Studánka, které se nachází na východním úpatí Pradědu (775 m n.m.). Karlova Studánka je východisko cest na Praděd, Výr, Ovčárnu, Petrovy kameny a do údolí Bílé Opavy. Zajištění ubytování v ... (více)

Penzion Šíbl

Penzion Šíbl

Rodinný penzion se nachází v Jeseníkách u obce Malá Morávka, která je střediskem zimních sportů a turistických vycházek. Přivítá Vás nádherná krajina Jeseníků, jejichž příroda a čistý vzduch jsou jako stvořené pro Váš aktivní odpočinek. Můžete se zde v pohodlí u ... (více)

Penzion U jelena

Penzion U jelena

Nabízíme Vám ubytování v podhůří Nízkého Jeseníku. Na břehu přehrady Slezská Harta, uprostřed malebné obce Nová Pláň najdete Penzion U jelena. Obklopen krásnou přírodou v nadmořské výšce 560 m.n.m. je to ideální místo pro Vaše výlety, víkendové pobyty i rodinnou dovo ... (více)

Penzion Koliba

Penzion Koliba

Pension Koliba se nachází uprostřed krásné přírody v části města Krnova na svahu pod vrchem Cvilín s rozhlednou, kterému vévodí v barokním stylu přestavěný chrám Panny Marie Sedmibolestné. Pension nabízí ubytování v jednom apartmá, ve dvou, tří a čtyřlůžkových poko ... (více)

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-20 z 40 ubytování