Chalupa Studánka
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Chalupa Studánka

Naše chalupa je max. pro 7 osob včetně dětí. Nachází se v chráněné krajinné oblasti Hrubý Jeseník, v místě s nádhernou přírodou a velmi čistým vzduchem, asi 5km od Karlovy Studánky. Leží v malé klidné vísce Suchá Rudná. V přízemí je chodba, nová koupelna a WC (teplá a studená voda, podlahové vytápění, rohová vana), stylová světnice s kachlovými kamny, rozkládací gauč (přistýlka) + dvě křesla, jídelní stůl, BTV s digitálním sat. příjmem , rádio. Kuchyň je vybavená nádobím, sporákem se sklokeramickou deskou a troubou, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. Po dřevěném schodišti se dostanete do patra, kde se nacházejí dvě plně vybavené ložnice, přikrývky a polštáře vhodné i pro alergiky (vč. povlečení). První ložnice je pro 2 osoby (patrová postel) a za ní druhá pro 4 osoby, obě s kachlovými kamny (všechny místnosti je možné vytápět i elektrickými přímotopy). Parkování je přímo u chalupy, a to i v zimním období. Na vlastním oploceném pozemku se nachází hospodářská budova s dřevníkem, do kterého si můžete uložit kola a další sportovní nářadí. K dispozici máte dřevěný zahradní nábytek, tři kola, houpadlo pro děti, pískoviště, hřiště na volejbal nebo malý fotbálek, badminton, ohniště, v letních měsících ( cca začátkem června do konce srpna) je na zahradě bazén (ø 4,5 m a hl. 1,2 m). Dále si můžete zahrát petanque, šipky nebo šachy. Zahradou protéká malebný horský potůček a je zde studánka.

V Dolní Moravici a blízké Rudné pod Pradědem je možnost vyjížďky na koních. Lyžařská střediska Ovčárna, Malá Morávka, Karlov. Značené turistické a cyklistické tratě (např. na Kamenný vrch, Petrovy Kameny, k Rešovským vodopádům). Nový AQUAPARK v Bruntále, v provozu od léta 2010 - vzdálen od chalupy jen 10 km. Okolní lesy jsou rájem houbařů. Mnoho upravovaných běžeckých tratí v bezprostředním i vzdálenějším okolí.

Poskytované služby
Domácím zvířatům vstup povolen | Kuchyně | Nekuřácký objekt | Parkoviště otevřené
Pro děti
Bazén | Dětské hřiště | Pískovistě

Kuchyň je vybavená nádobím, sporákem se sklokeramickou deskou a troubou, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. Restaurace vzdálená 250 m.

 Kontaktní informace
Kontakt
604115717
WWW