Chalupa Peřina
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Chalupa Peřina

Chalupa Peřina se nachází v malebné obci Dolní Moravice v Hrubém Jeseníku 600m n.m. Chalupa Peřina nabízí ubytování ve třech podkrovních ložnicích a jedné ložnici v přízemí. Tři ložnice jsou po čtyřech lůžkách, jedna je dvoulůžková. V případě potřeby je rozkládací sedačka a možnost přistýlek ve společenské místnosti. V přízemí se nachází také společenská místnost s krbem a kuchyň, koupelna a záchod. Ve společenské místnosti je dostatek místa pro pořádání rodinných oslav (kolem 40 osob). Po dohodě lze zajistit i rožnění selat a pod.. Součástí chalupy je lyžárna. K objektu patří pozemek s pergolou, pískovištěm, zahradním grilem, parkovištěm. Chalupa je vhodná i pro ubytování rodin s dětmi – dětská židle, postýlka, ohrádka, nočník.

Pro sportovní vyžití dvě hřiště a dvě dětská hřiště, rybníček, Hamříkova stáj s možností jízdy na koních, bazén a SKI areál v hotelovém komplexu Avalanche (čtyřsedačka 1 000m , poma 500m ,snowbord vlek, lyžařská škola pro děti i dospělé, ski servis. Další sportovní možnosti: cyklostezky, tenisové kurty, běžecké tratě, lyžařské vleky (Dolní Moravice,Nová Ves, Karlov, Malá Morávka, Praděd), volejbal...

Poskytované služby
Domácím zvířatům vstup povolen | Krb | Kuchyně | Parkoviště otevřené
Pro děti
Dětská postýlka | Dětská židle | Pískovistě

Možnost vlastního stravování - vybavená kuchyň. Dále se lze stravovat v penzionu Hamříkova stáj, hotelovém komplexu Avalanche, restauraci Na vyhlídce – Nová Ves. V obci je obchod (asi 300m).

 Kontaktní informace
Kontakt
603939890,554283118
WWW