Agroturistika Ljuba Kielarová
Galerie
0%
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Agroturistika Ljuba Kielarová

V centru Jeseníků asi 620 m n. m. leží obec Malá Morávka. Je dobře přístupná vlakem i autobusem. Z Malé Morávky vedou stezky do těch nejkrásnějších, botanicky hodnotných, turisty oblíbených a navštěvovaných míst. V tomto místě se nachází malá rodinná farma, na níž vám nabízíme pobyt. Nabízíme vám pobyt na rodinné farmě s neobvyklými zážitky, lákavými zejména pro děti, klid mimo velká turistická zařízení. Děti ocení neobvyklý zážitek při seznámení se zvířaty. Máme koně a další zvířata, o něž mohou v případě zájmu pomoci pečovat. Hospodaříme asi na 5 ha luk pro naše huculské koně, na kterých se můžete svézt. V létě můžete na našich loukách stanovat nebo kempovat.

Zdejší kraj poskytuje možnost celoročního sportovního vyžití. Od jara do podzimu je to nepřeberné množství tras pro pěší turistiku a cykloturistiku. Projížďky na zapůjčeném kole nebo pokud si přivezete své rádi vám ho uschováme. Milovníci sauny a stolního tenisu si také přijdou na své. V horkých letních měsících se můžete koupat v nedalekých přírodních rybnících nebo na přehradě Harta. V okruhu do 15 km jsou také dva kryté plavecké bazény. V

Poskytované služby
Domácím zvířatům vstup povolen | Krb | Kuchyně | Nekuřácký objekt | Wifi
Pro děti
Dětské hřiště | Sauna

Autem: po silnici č.11 z Hradce Králové na Ostravu, asi 6 km za městem Rýmařov je obec Malá Štáhle, odbočíte vlevo směr Malá Morávka, Karlova Studánka. Za obcí Dolní Moravice cca 3 km je po pravé straně odstavné parkoviště. Ihned za ním odbočíte doprava. Po 60 m objedete starý dům stojící v cestě zleva, za ním odbočíte doprava posledních 50 m a jste na místě. Parkovat můžete přímo u domu. Autobusem: Malou Morávkou projíždějí dálkové autobusy z Olomouce, Zlína, Přerova o víkendu i z Brna. Z Bruntálu jezdí autobus asi 6x denně přímo od vlakového nádraží. Vlakem: do stanice Bruntál, pak autobusem. V sezóně (léto a zima) jezdí vlak až do Malé Morávky.

Pokud přijmete naše "pozvání ke stolu", rádi vám uvaříme, včetně speciálních přání některých diet nebo vegetariánské stravy. Vaříme "v jednom hrnci" pro nás i naše hosty. Rádi vám předáme recepty jídel, která vám budou chutnat. Naučíme vás péct vynikající vánočku nebo vánoční štolu. Snídaně podáváme formou "švédského stolu", večeře pak vše v mísách na stůl a každý si nabere na kolik má chuť. Dobrou kuchyni nabízí i několik místních restaurací.

 Kontaktní informace
Kontakt
554273241,732229543
WWW