Sýkorova chalupa
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Sýkorova chalupa

Horská „Sýkorova chalupa“ je novostavba dokončena na jaře 2006, o celkové zastavěné ploše 140 m2. Leží v jednom z nejkrásnějších koutů Jeseníků v horské osadě Suchá Rudná, oáze klidu a pohody v nadmořské výšce cca 720m. Suchá Rudná se nachází na úpatí nejvyšší hory Moravy Pradědu (1492 m n m.) v nádherném údolí obklopeném hlubokými lesy a překrásnou přírodou s absolutně čistým vzduchem (v těsném sousedství leží klimatické lázně Karlova Studánka), lákající k odpočinku v každém ročním období. Suchá Rudná je výchozím i tranzitním místem mnoha cyklotras, či v zimním období krásných, upravovaných běžkařských tratí. Samotná chalupa stojí přímo u asi 400m dlouhého, velmi příjemného lyžařského vleku s nočním lyžováním a hlavně bez stresujících front. Velkou devízou je i v zimním období absolutně bezproblémový příjezd až k chalupě a parkování přímo před objektem. K dispozici je návštěvníkům celá, dřevem obložená chalupa včetně všeho vybavení, např. luxusně vybavená kuchyň, velký stylový obývací pokoj s jídelním koutem, velkou BTV/SAT a hlavně rohovým krbem, jehož sálající teplo a zář plamenů zajišťuje návštěvníkům tu pravou pohodu při odpočinku. Pro zkrácení dlouhých večerů je pro milovníky kvalitního jihomoravského vína připraveno posezení ve společenské místnosti se stylovou vinotékou, barem a kulečníkovým nebo ping-pongovým stolem. K dispozici též aut. pračka, žehlička, prkno. Celková kapacita chalupy je 16 osob ve čtyřech čtyřlůžkových pokojích s BTV/SAT. Pro naprostou pohodu návštěvníků slouží v zahradě o rozloze cca 1500 m2 v letních měsících kryté posezení s venkovním krbem, opékačem selat, nadzemní bazén, basketballový koš či dětská prolézačka s houpačkou.

krásné cyklo i pěší turistické značené trasy vedoucí přes nejatraktivnější místa Jeseníků, koupání: nadzemní bazén na zahradě, rybník s pláží v Andělské Hoře /2 km/ přehrada Sleszká Harta s mnoha možnostmi koupání, vodních sportů, nádherné koupání v nedalekých polských Otmuchowských jezerech s průzračnou vodou a bílými písčitými plážemi, velmi příjemný, upravovaný lyžařský vlek s nočním lyžováním přímo před chalupou, velký výbě

Poskytované služby
Bar | Krb | Kuchyně | Parkoviště otevřené | Praní a žehlení
Pro děti
Bazén | Houpačka | Prolézačky

V chatě je luxusně vybavená kuchyně. Kuchyň: plně obložena dřevem, velká chladnička s mrazícím boxem, sklokeramická varná deska, el.trouba, mikrovlnná trouba,varná konvice, mixer, kompletní jídelní sety pro dvacet osob. Další nespornou výhodou je kvalitní restaurace v horském hotelu a obchůdek se základním sortimentem, oboje ve vzdálenosti cca 100 m od chalupy.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420773668696
WWW