Ubytování Rýmařov

Vážení návštěvníci, hledáte v oblasti Jeseníků ubytování? Tak jste na správném místě . V sekci ubytování Jeseníky najdete obrovské množství nabídek penzionů, chat, kempů, apartmánů, hotelů a dalších možností ubytování v Jeseníkách rozdělených podle regionů tak, abyste své ubytování našli co nejrychleji a nejjednodušeji.

 8 ubytování
Rekreační středisko Orientka

Rekreační středisko Orientka

Orientka je rekreační středisko, které leží ve Staré Vsi u Rýmařova. Horská chata Orientka je nadstandardně vybavená, veškeré toto nové vybavení je zde pro Vás - návštěvníky střediska. Nabízí pobyty pro školy, firmy, tábory a také rodiny. Orientka je univerzálním středi ... (více)

Chaloupka pod lesem

Chaloupka pod lesem

Nabízíme vám k pronájmu prostornou luxusní chalupu pro 15 + 3 osob. Nachází se na velkém samostatném zatravněném pozemku cca 2600m2 na polosamotě ve svahu pod lesem v nadmořské výšce 627m, v místě s krásnou přírodou a čistým vzduchem. Chaloupka pod lesem se nachází na úpat ... (více)

Pension Anna

Pension Anna

Pensionu Anna se nachází v malebném podhůří Jeseníků,v Rýmařově. Naší snahou je, poskytnout Vám ubytování tzv. " rodinného typu". Máme pro Vás připraveny dva samostatné apartmány,které jsou vybaveny vším,co k příjemnému pobytu potřebujete. Každý z apartmánů dispo ... (více)

Penzion František

Penzion František

Je umístěn přímo u hlavní silnice Rýmařov - Skřítek - Šumperk (přesto je celé prostředí tiché a klidné). Je bez správce a je tak celý k dispozici pouze hostům. Bezplatné parkování v zadním traktu penzionu. V prvním patře penzion nabízí 2 apartmány (1V a 1Z) s příslu ... (více)

Penzion Nad vodopády

Penzion Nad vodopády

Penzion Nad vodopády nabízí prožití dovolené uprostřed malebné přírody s možností celé řady aktivit. Můžete se u nás ubytovat (využít vlastního parkoviště) a dobře najíst, ale také si zahrát tenis, volejbal nebo kulečník. I vaše děti si přijdou na své. K využití nab ... (více)

Penzion Kněžpole

Penzion Kněžpole

Penzion Kněžpole Vám nabízí ubytování v malebné horské vesničce Kněžpole, která spadá pod přírodní park Sovinecko - Nízký Jeseník. Součástí penzionu je také nekuřácká restaurace a bar. Na dosah budete mít např. 6km vzdálený středověký hrad Sovinec, Halouzkovu galeri ... (více)

Chata Na Mlýně

Chata Na Mlýně

Penzion leží v obci Horní Město. Najdete nás v předhůří Jeseníků poblíž města Rýmařov, od něhož jsme vzdáleni 5 km. Velkou výhodou naší polohy je klidné místo téměř jako Na samotě u lesa - ovšem pro hosty jsou k dispozici i moderní vymoženosti jako je třeba int ... (více)

Hotel a pivovar Excelent

Hotel a pivovar Excelent

Citlivě a vkusně restaurovaná budova bývalého měšťanského pivovaru byla uvedena do provozu poprvé na podzim roku 1995, jako pivovar, restaurace a hotel. Na podzim roku 2007 byl Hostinský pivovar a hotel Excelent celkově zrekonstruován, aby i v dalších letech mohl náležitě plnit svo ... (více)

 8 ubytování