Ubytování Malá Morávka

Vážení návštěvníci, hledáte v oblasti Jeseníků ubytování? Tak jste na správném místě . V sekci ubytování Jeseníky najdete obrovské množství nabídek penzionů, chat, kempů, apartmánů, hotelů a dalších možností ubytování v Jeseníkách rozdělených podle regionů tak, abyste své ubytování našli co nejrychleji a nejjednodušeji.

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-20 z 31 ubytování
Agroturistika Ljuba Kielarová

Agroturistika Ljuba Kielarová

V centru Jeseníků asi 620 m n. m. leží obec Malá Morávka. Je dobře přístupná vlakem i autobusem. Z Malé Morávky vedou stezky do těch nejkrásnějších, botanicky hodnotných, turisty oblíbených a navštěvovaných míst. V tomto místě se nachází malá rodinná farma, na níž vá ... (více)

CHATA 99

CHATA 99

Chata 99 se nachází v lyžařském centru v Karlově pod Pradědem 50m od lyžařského vleku. Karlov - Malá Morávka je největším lyžařským střediskem v Jeseníkách s 36 lyžařskými vleky různé náročnosti. Chata je vzdálena 10 km od lázní Karlova Studánka a 8km od lyžařského ... (více)

Chalupa Morava

Chalupa Morava

Stylová dřevěná chalupa po celkové rekonstrukci interiéru. Ubytovací kapacita 18 osob. K dispozici je pět pokojů, každý pokoj má vlastní kuchyňku, TV + satelit. Další pokoje s přistýlkou mají vlastní sociální zařízení.

Chata u Kubů

Chata u Kubů

Zveme Vás k nezapomenutelné procházce, případně projížďce na kole přírodou v Jeseníkách. Příjdou si na své jak milovníci turistiky, tak i vyznavači zimních sportů. Po celodenním pobytu na čerstvém vzduchu Vám nabízíme odpočinek a pobavení. Ubytování "Chata u Kubů ... (více)

Horská chata Karlof

Horská chata Karlof

je nově postavená komfortní horská chata umístěná na jižním svahu přímo pod lesem v klidné části Karlova pod Pradědem v Jeseníkách. Chata nabízí ubytování pro 22 osob a to v jednom 2 lůžkovém, jednom 3 lůžkovém, v jednom 4 lůžkovém pokoji, v jednom 5 lůžkovém pokoji ... (více)

Chata Kerámka

Chata Kerámka

Chcete-li vidět nejkrásnější údolí Malé Morávky, právě z terasy či oken chaty Kerámky máte možnost! Zvláště v období jara a počátku léta, kdy jsou okolní louky posety petrklíčemi mezi čistou zelení. K tomu si přičtěte nejčistší vzduch, kterým se pyšní Jeseníky (L ... (více)

Horská chata Smrková

Horská chata Smrková

Chata Smrková se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku v obci Karlov pod Pradědem, v nadm. výšce 750 metru nad mořem, 5km od Pradědu a 10 km od Karlové Studánky-možnost koupání v novém wellnes centru. V oblasti jsou výborné podmínky jak pro letní aktivity, turistiku, cykloturistiku, ... (více)

Chata Kopřivná

Chata Kopřivná

Chatu Kopřivná a Areál Kopřivná v Malé Morávce najdete jen několik kilometrů za Rýmařovem v lůně Hrubého Jeseníku. Neopakovatelné kouzlo dává místu, jež se nachází v nadmořské výšce 740 m.n.m., jeho poloha v malebném údolí přítoku řeky Moravice. Nenechejte se však m ... (více)

Chata Edison

Chata Edison

V srdci Jeseníku v druhé polovině hory Praděd leží naše horská Chata Edison. S ubytovací kapacitou 50-ti lůžek patříme v Jeseníkách ke středně velkým zařízením a svým zázemím dokážeme uspokojit i náročné klienty. Můžeme nabídnout dětské hřiště, kuchyni dle přán ... (více)

Chata u Vlastíka

Chata u Vlastíka

Apartmány jsou útulně zařízeny s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo, WC, každý apartmán vlastní zdroj teplé vody) TV + Sat. Parkovat můžete na vlastním parkovišti přímo u chaty /celoročně/. K dispozici jsou Stolní hry na pohodové večery a dále ... (více)

Penzion Pohádka

Penzion Pohádka

Penzion Pohádka je příjemný rodinný penzion nacházející se v centru lyžařského střediska - Karlov pod Pradědem, Malá Morávka, uprostřed krásné přírody CHKO Jeseníky. Penzion nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj ... (více)

Penzion Snpunk

Penzion Snpunk

Ubytování v centru obce Malá Morávka, u zastávky autobusů, vedle obchodu, před penzionem je park s vyžitím pro děti. V blízkosti běžeckých tratí, lyžařských vleků a cyklotras. Možnost ubytování pro 12 až 16 osob, všechny pokoje jsou se sociálním zařízením. Kuchyňka s ... (více)

Penzion Šíbl

Penzion Šíbl

Rodinný penzion se nachází v Jeseníkách u obce Malá Morávka, která je střediskem zimních sportů a turistických vycházek. Přivítá Vás nádherná krajina Jeseníků, jejichž příroda a čistý vzduch jsou jako stvořené pro Váš aktivní odpočinek. Můžete se zde v pohodlí u ... (více)

Penzion Pod Strání

Penzion Pod Strání

Náš rodinný penzion se nachází v pohoří Jeseníků v centru rekreačního střediska Karlov pod Pradědem, který patří k nejznámějším a největším horským střediskům. Nachází se ve východní části Hrubého Jeseníku na soutoku Bílého potoka s Moravicí a leží v nadmořsk ... (více)

Pension Mariana

Pension Mariana

Náš rodinný pension Mariana se nachází v pohoří Jeseníky, v horách s nejčistším ovzduším v České republice, v klidném místě na okraji obce Rudná pod Pradědem. Nabízíme ubytování s příjemnou atmosférou v nádherném prostředí Jeseníků s možností pořádání těchto ... (více)

Penzion Zámeček

Penzion Zámeček

Karlov pod Pradědem je místní část malebné horské obce Malá Morávka ležící v samém srdci Jeseníků a která tvoří "vstupní bránu" do nejkrásnějších míst Jeseníků. Karlov je vyhledávaným místem lyžařů a turistů pro své ideální podmínky a polohu - vždyť v blíz ... (více)

Penzion Orion

Penzion Orion

Penzion se nachází v Malé Morávce, v Karlově pod Pradědem, rekreačním, turistickém a lyžařském středisku v Jeseníkách. Nachází se v blízkosti silnice procházející Karlovem, na pravé straně řeky Moravice. Jedná se o penzion s domácím prostředím a jeho poloha poskytuje ... (více)

Penzion Antonie

Penzion Antonie

Penzion se nachází na velmi atraktivním a klidném místě těsně u šumícího lesa a řeky Moravice. Kapacita penzionu je 30 lůžek. Nabízí ubytování ve 2 až 4 lůžkových pokojích. Na pokojích sociální zařízení a TV/SAT. Společenská místnost, vybavená kuchyňka. Stravován ... (více)

Penzion Ema

Penzion Ema

Karlov pod Pradědem patří k nejznámějším a největším horským střediskům. Leží na soutoku Bílého potoka s Moravicí ve východní části Hrubého Jeseníku. Nabízí mnoho možností k vycházkám a tůrám - Karlova Studánka, Praděd (1.492 m.n.m), Ovčárna, Červenohorské ... (více)

Penzion Karlovka

Penzion Karlovka

Penzion Karlovka Vám nabízí možnost ubytování v malebném údolí nejvyššího moravského pohoří – Jeseníky. Nachází se v největším rekreačním, turistickém a lyžařském středisku na Moravě v Karlově pod Pradědem, který je součástí obce Malá Morávka pod Pradědem. Pen ... (více)

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-20 z 31 ubytování