Chalupa U vody
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Chalupa U vody

Naše chalupa se nachází v obci Široká Niva v oblasti Hrubého Jeseníku. Je to asi 14 km od Bruntálu a Vrbna pod Pradědem (na půli cesty). Objekt je ideální pro rodinnou letní i zimní rekreaci. V letních měsících je rekreantům k dispozici zahradní posezení s grilem a šipkama. Vaše děti zde mohou dovádět na velké oplocené zahradě s houpačkou. Dispozice objektu je ideální pro pobyt více rodin s dětmi. Uvnitř chalupy se nekouří a pobyt domácích mazlíčků je třeba konzultovat s majitelem objektu. Parkovat lze přímo u chalupy, místa je tu spousta.

Bezprostřední okolí skýtá možnost příjemných procházek nebo výletů na kole, v zimě na lyžích. Jsou tu značené cyklotrasy a v zimě běžecké stopy. Součástí objektu jsou také tenisové kurty. K objektu patří také 3 rybníky za chalupou a po dohodě s majitelem lze i rybařit. Hned za rybníky protéká kolem řeka Opava, kde se můžete v letních měsících koupat.

Poskytované služby
Kuchyně | Nekuřácký objekt | Parkoviště otevřené
Pro děti
Houpačka

Dopravní obslužnost v obci je dobrá. Je tu autobusová zastávka a také malé vlakové nádraží nacházející se přímo proti chalupě. Jezdí tu jen lokálka a provoz je malý.

V chalupě je možnost vlatního vaření. V kuchyňce najdete základní vybavení každé kuchně tzn. kuchyňskou linku, mikrovlnou troubu, elektrický sporák s troubou, ledničku, rychlovarnou konvici a spoustu základního nádobí. V centru obce je restaurace, kde se dá stravovat a také malý krám, kde se dají nakoupit všechny základní potraviny a věci osobní potřeby.

 Kontaktní informace
Kontakt
(+420)775056142
WWW