Ubytování Bruntál

Vážení návštěvníci, hledáte v oblasti Jeseníků ubytování? Tak jste na správném místě . V sekci ubytování Jeseníky najdete obrovské množství nabídek penzionů, chat, kempů, apartmánů, hotelů a dalších možností ubytování v Jeseníkách rozdělených podle regionů tak, abyste své ubytování našli co nejrychleji a nejjednodušeji.

 8 ubytování
Chata Lucka

Chata Lucka

Nově vystavěná rekreační chata nabízí vkusně zařízený interiér s komfortně vybavenou kuchyní pro vlastní vaření,velkou společenskou místností s TV a dětským koutkem. Celková kapacita ubytování je 34 lůžek , pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, přízem ... (více)

Pension Stará pošta

Pension Stará pošta

Zveme Vás do krásného prostředí Jeseníků, kde se nedaleko přehrady Slezská Harta nachází náš malý rodinný Pension Stará pošta. Okolí přehrady je panenský nedotčeno, což je dáno tím, že přehrada je napuštěna teprve od roku 1997 a turistický ruch je zatím v počátcích. ... (více)

Penzion U jelena

Penzion U jelena

Nabízíme Vám ubytování v podhůří Nízkého Jeseníku. Na břehu přehrady Slezská Harta, uprostřed malebné obce Nová Pláň najdete Penzion U jelena. Obklopen krásnou přírodou v nadmořské výšce 560 m.n.m. je to ideální místo pro Vaše výlety, víkendové pobyty i rodinnou dovo ... (více)

Apartmán Yvona

Apartmán Yvona

Apartmán je součástí rodinného domku se samostatným vchodem v klidné čtvrti na okraji města Bruntálu. Obývací pokoj se dvěma lůžky je dále vybaven telefonem, LCD TV se satelitním připojením, CD a DVD přehrávačem a moderním PC s připojením k Internetu. Také v ložnici s d ... (více)

Hotel Slezan

Hotel Slezan

Hotel SLEZAN, a.s. je umístěn v centru města Bruntál, nedaleko lyžařských středisek v Hrubém Jeseníku. Bruntál se nachází v podhorské oblasti Nízkého a Hrubého Jeseníku. Předností této oblasti je zachovalá příroda s lesními komplexy, s horskými řekami, bystřinami a podhor ... (více)

Hotel Montenegro

Hotel Montenegro

Hotel Montenegro Vám nabízí luxusní ubytování v malebné části podhůří Jeseníků ve městě Bruntál, které je pro svou výhodnou polohu právem často nazýváno "vstupní branou do Jeseníků". V blízkém okolí se nachází spousta příležitostí pro horskou turistiku a lyžov ... (více)

Hotel a Restaurace KOLIBA

Hotel a Restaurace KOLIBA

Rádi vás přivítáme v našem nově zrekonstruovaném hotelu jenž se nachází na úpatí Jeseníků v místě, kterému místní jinak neřeknou než Brána do hor :-) KOLIBA je nové rekreační středisko ve Starém Městě u Bruntálu, které je umístěno na křižovatce cest do Jesení ... (více)

Hotel Anděl

Hotel Anděl

Hotel Anděl nabízí ubytování v příjemném prostředí na kopci Annaberg, s vlastním lyžařským vlekem a sněhovou rolbou pro zimní období. Hotel se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky v obci Andělská Hora. V blízkosti leží lázně Karlova Studánka a nejvyšší hora ... (více)

 8 ubytování