Chalupa Světlohorka
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Chalupa Světlohorka

Nově zrekonstruovaná chalupa Světlohorka se nachází v klidné části obce Světlá Hora v Hrubém Jeseníku. Celková kapacita chalupy je 7 lůžek + 1 dětská postýlka. Chalupa je vhodná jak pro dovolenou s dětmi, tak pro pobyt skupiny přátel či rekreaci ve zralém věku. Okolí chalupy přímo vybízí k mnoha aktivitám či výletům. V blízkosti se nachází známé lázeňské centrum Karlova Studánka, odkud se již lehce dostanete na nejvyšší vrchol Jeseníků a celé Moravy – Praděd. Přímo u chalupy je možno zaparkovat až tři automobily. K chalupě patří také zahrada o celkové výměřě 3500m2. Na zahradě je zabudovaný venkovní gril spolu s udírnou, kterou jistě oceníte především v letních měsících. Pronajmout si lze pouze celou chalupu.

Mimo to jsou zde vynikající podmínky pro sjezdové i běžkové lyžování, turistiku a také cyklistiku. Sjezdové lyžování – nedaleko obce Světlá Hora se nachází významná lyžařská střediska. V sousední obci Rudná pod Pradědem se nachází jezdecká škola Amír nabízející výuku jízdy na koni pro všechny věkové kategorie.

Poskytované služby
Bezbarierový přístup | Kuchyně | Parkoviště otevřené
Pro děti
Dětská postýlka

Kuchyně s kompletně vybavenou kuchyňskou linkou (lednice s mrazákem, sporák, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, nerezová rychlovarná konvice), barem s barovými židlemi a jídelním koutem s posezením pro 8 lidí.

 Kontaktní informace
Kontakt
739095914
WWW