Chata Beran
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Chata Beran

Nabízíme pobyt v rekreační chatě v Hynčicích pod Sušinou u Starého Města pod Králickým Sněžníkem. Chata je umístěna v klidném, velmi pěkném prostředí masivu Králického Sněžníku, v kraji malebném, civilizaci dosti vzdáleném a nedotčeném. Lišky zde dávají dobrou noc a srnky lze vidět přímo z okna chaty. Přesto, nebo možná právě proto, je zde spousta možností pro pěkné výlety ať už pěší, na kole či na běžkách. Chata je umístěna v horní části obce Hynčice pod Sušinou v nadmořské výšce cca 700m. Je zděná, v přízemí má obytný pokoj s krbovými kamny, ve kterých je nutno si v zimě topit (dřevo nachystáno v dřevárce vedle chaty). Je zde televizor a rádio s CD. Kuchyň je vybavena lednicí, elektrickou varnou deskou, teplou vodou, mikrovlnou troubou a varnou konvicí. V koupelně je vana se sprchou s teplou vodou a WC. V horním patře je větší ložnice (4 postele + dětská postýlka), malý pokojík se třemi válendami a podkroví s možností spaní na pěti molitanech. Vše je prosté, pro nenáročné milovníky zimních sportů nebo zájemce o houbaření, sběr borůvek či toulky přírodou a pěší či cyklistické tůry. Chata je vhodná pro dvě rodiny s dětmi nebo více spřátelených lidí (další spaní možno v obytné místnosti na dvou rozkládacích pohovkách). V letním období je možnost posezení u ohně, k dispozici je i jednoduchá udírna. Součástí objektu je pozemek 400 m2, parkování je možné přímo u chaty. V zimním období, pokud napadne opravdu větší množství sněhu, je parkování cca 150 m od chaty. Základní kapacita chaty je 7 osob + dětská postýlka. Navíc jsou v přízemí v hale 2 rozkládací sedačky + 5 molitanů v podkroví (často využívají děti).

Cca 400 m od chaty jsou dvě upravované sjezdovky o délce 500m, jedna mírná pro začátečníky, druhá podstatně strmější pro náročnější lyžaře a dětský lanový vlek.

Poskytované služby
Krb | Kuchyně | Parkoviště otevřené

Kuchyň je vybavena lednicí, elektrickou varnou deskou, teplou vodou, mikrovlnou troubou a varnou konvicí. V samotných Hynčicích je kromě bufetu u spodní stanice vleku „Sušina“ a hospůdky „U vleku“ na vleku „Sedlo“ možno pojíst a občerstvit se v restauraci v horském hotelu „Sněženka“ vzdáleném asi 1 km. Bufet u vleku „Sedlo“ je v provozu celoročně v pátek, sobotu a neděli, o prázdninách, státních svátcích, v zimě pak každý den.

 Kontaktní informace
Kontakt
603825660,775750104
WWW