Králická chata
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Králická chata

Zveme Vás do odlehlé části Sudet, nejsevernějšího a nejzápadnějšího cípu Moravy. Navštivte místa stále více vyhledávaná vděčnými obdivovateli přírody a lidmi dychtícími po poznatcích z historie pohraničních hor. Nabízíme ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním nebo společným sociálním zařízením, pro méně náročné turisty nabízíme ubytování v chatkách. Na chatě je k dispozici bar, restaurace, společenská místnost s klavírem, televizí, internet, dětský koutek se spoustou hraček....

Okolí nabízí možnost vyjížděk na koních, tenisové kurty, turistické stezky různé náročnosti, naučné stezky s krásnými přírodními sceneriemi, cyklostezky. Zpravidla od poloviny prosince až do jara jsou zde výborné podmínky pro lyžování. K chatě patří lyžařský vlek s upravovanou sjezdovkou. V blízkém okolí jsou i lyžařská centra Stříbrnice, Hynčice pod Sušinou, chata Paprsek, Olšanka, vlek Gregor ve Starém Městě.

Poskytované služby
Krb | Parkoviště otevřené

V létě bývá bohatá úroda lesních plodů - borůvek, malin, ostružin a ryb. Zájemce o vojenství a válečné obranné systémy nezklamou výpravné stezky po zdejších pohraničních vojenských pevnostech - srubech z II.světové války.

Před budovou je autobusová zastávka místní dopravy, místo pro parkování osobních aut i autobusů. K chatě je celoroční přístup po upravované komunikaci.

V chatě je jídelna - společenská místnost, kde naleznete klavír a TV. Možnost stravování formou polopenze, plné penze.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420583239090,+420607893904
WWW