Chata Javorka
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Chata Javorka

Chata Javorka se nachází v Hynčicích pod Sušinou, na východní straně pohoří Králický Sněžník, poblíž Starého Města pod Sněžníkem. V blízkosti chaty je lyžařské a sportovní centrum, které se každým rokem rozvíjí a dává tak jasný příslib příjemně strávené nejen zimní, ale i letní dovolené na okraji vzácné přírodní lokality Králického masívu. V 1. nadzemním podlaží je lyžárna, kolárna, WC a hospodářská místnost. Od prosince 2009 je zde také umístěna infrasauna pro čtyři osoby. Ve 2. nadzemním podlaží je kuchyň, na kterou navazuje jídelna pro 8 osob a dále společenská místnost s TV, rádiem s přehrávačem a společenskými hrami. Poslední místností v tomto podlaží je koupelna se sprchou, vanou a umyvadlem. Ve 3. nadzemním podlaží jsou 4 dvoulůžkové ložnice, z nichž tři mají navíc přistýlky. Mezi pokoji je společné WC. Vytápění chaty je zajištěno elektrickým přímotopem. Na východní straně Javorky jsme v roce 2009 vybudovali prostornou terasu s krbem a udírnou. Celková kapacita objektu je v létě 15 osob a v zimě 11 osob.

Javorka leží v centru lyžařského areálu se sjezdovkami všech náročností a se snowparkem. V zimním období dostatek sněhu a jeho kvalitu zaručuje zasněžovací systém a každodenní úprava sjezdovek. V okolí jsou nezapomenutelné terény pro běžkaře, a když není sníh, tak pro pěší a cykloturisty. Pro hosty Javorky jsou k dispozici hole pro NORDIC WALKING. Vlek Sedlo i se sjezdovkou je provozován i mimo zimní sezónu k jízdě na pásových lyžích, horských minikár

Poskytované služby
Kuchyně
Pro děti
Bazén

Vlastní potraviny si můžete připravit v kuchyňce vybavené sporákem s troubou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, lednicí, varným i jídelním nádobím, dřezem s teplou vodou. Ke stravování můžete také využít nekuřáckou hospůdku v sousedním obslužném objektu lyžařských vleků nebo další restaurace v obci.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420608050618
WWW