Chata Pod Tetřeví horou
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Chata Pod Tetřeví horou

Chata se nachází v horské vsi Stříbrnice (okr. Šumperk) ležící ve výšce 550 m. n. m. těsně pod masivem hřbetu Kralického Sněžníku a Tetřeví hory. Zdejší okolí ocení turisté, cykloturisté i vyznavači zimních sportů. Jedná se o kompletně zrekonstruovaný dům. Levou část tvoří apartmán s jednou ložnicí (4 lůžka), obývací pokoj s televizí ,DVD přehrávačem, rozkládací sedací souprava s možností využití jako dvě lůžka, dvě křesla, tel. stolek, skřínka se společenskými hrami, kompletně vybavená kuchyň - lednice, mikrovlnná trouba, plynový sporák, nádobí, předsíň a zádveří. Pravá část je určena pro rodinné ubytování. V přízemí se nachází kompletně vybavená kuchyň - lednice, mikrovlnná trouba, plynový sporák,(myčka - připravuje se) nádobí, koupelna se sprchovým koutem a WC, samostatné WC, lyžárna, společenská místnost s radiem a televizí, satelit, DVD přehrávač, pokoj se 3 lůžky. V II. NP se nachází dva pokoje po 4 lůžkách, jeden po 3 lůžkách, koupelna se sprchovým koutem a WC, samostatné WC. Na zahradě o rozloze 1000 m2 ohraničené potokem Stříbrník se nachází altán spojený s domem terasou ze zámkové dlažby, malé hřiště, ohniště s příslušenstvím pro grilování, nadzemní bazén kruh 4m x 1,2m.

Přímo ve Stříbrnicích jsou lyžařské vleky, vzdálené cca 200 m od chaty: Lyžařský areál Stříbrnice - Hynčice, Lyžařský areál Stříbrnice - Návrší. Na své si přijdou i příznivci běžeckého lyžování. Velmí oblíbeným cílem lyžařských výletů bývají chaty Návrší a Paprsek. Okolí chaty poskytuje široké možnosti letní turistiky. V okolí jsou vhodné terény pro naběhání objemového množství, kopce, louky, vrstevnicové cesty. Velké množství

Poskytované služby
Kuchyně | Parkoviště uzavřené
Pro děti
Bazén | Pískovistě

Autobus: Spojení Staré Město pod Sněžníkem - Stříbrnice zajišťuje místní mikrobus. Vlak: Ve Starém Městě pod Sněžníkem se nachází vlaková stanice (cca 2 km). Auto: Bezplatné parkoviště přímo u chaty, v případě požadavku můžeme poskytnout garáž (placená služba 100 Kč den, noc).

Přímo ve Stříbrnicích se nachází obchod se základními potravinami (cca 30 m od chaty), ostatní potraviny je možné zakoupit ve Starém Městě (cca 2 km). Je zde otevřena restaurace U Kampů, kde si lze kromě klasického menu domluvit i vaření hotových jídel, kačena se zelím a knedlíkem nemá chybu (cca 30 m od chaty).

 Kontaktní informace
Kontakt
583213407
WWW