Ubytování Ramzová

Vážení návštěvníci, hledáte v oblasti Jeseníků ubytování? Tak jste na správném místě . V sekci ubytování Jeseníky najdete obrovské množství nabídek penzionů, chat, kempů, apartmánů, hotelů a dalších možností ubytování v Jeseníkách rozdělených podle regionů tak, abyste své ubytování našli co nejrychleji a nejjednodušeji.

 10 ubytování
Chata Ramzová

Chata Ramzová

Ubytování ve stylové horské chatě Ramzová - Jeseníky v největším turistickém středisku Jeseníků - Ramzová - Ostružná - Petříkov. V zimě Vás nadchne klidná poloha chaty, v blízkosti nástupní stanice nejdelší sedačkové lanovky v ČR - Bonera s celoročním provozem a ... (více)

Chata U lanové dráhy

Chata U lanové dráhy

Chata leží u dolní stanice lanové dráhy na Ramzové, proto lyžaři ocení pohodlný přístup na sjezdovky. V létě se vydejte kolem Vražedného potoka na Obří skály a Šerák,kde si můžete dát na chatě vychlazené pivo s vynikající svíčkovou.V půjčovně SUN SKI si můžete vyp ... (více)

Chata Jiřího na Šeráku

Chata Jiřího na Šeráku

Chata Šerák / Jiřího na Šeráku / ležící v nadmořské výšce 1351 m n.m. je kamenným pokladem, starším více jak 110 let, zasazeným do úpatí hřebene Hrubého Jeseníku. Šerák se stal přirozenou turistickou bránou k pěším túrám na Keprník, Vozku či pro zdatnější na Prad ... (více)

Chata Ramzovské sedlo

Chata Ramzovské sedlo

Chata Ramzovské sedlo se nachází v malé osadě Ramzová, ležící při silniční a železniční trase Šumperk - Hanušovice - Jeseník. Svým významem však značně převyšuje svou rozlohu: je jedním z výchozích bodů jak pro letní pěší turistiku, tak je i základnou pro vyznavače ... (více)

Penzion Max

Penzion Max

Penzion se nachází přímo v centru ski areálu BONERA Ramzová. Kapacita 14 osob ve 2 lůžkových pokojích, s možností přistýlky, vlastním WC, sprchovým koutem, TV a lednicí.

Penzion Haltmar

Penzion Haltmar

Objevte krásu zdejšího kraje, který leží na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Naleznete zde rozkvetlé jarní louky, příjemné klima v letních parnech, překrásně vybarvené lesy v podzimním slunci a nádherně zasnězené svahy v zimním období. Nově postavený celod ... (více)

Luxusní horský apartmán Ramzová

Luxusní horský apartmán Ramzová

Horský byt - apartmán Ramzová o dispozici 3+kk se nachází v jednom z nejznámějších lyžařských center Jeseníků - Ramzová. Výstavba objektu byla dokončena na podzim roku 2009. Od prosince téhož roku je možné apartmán celoročně pronajmout až pro 8 osob. Apartmán je nově kompl ... (více)

Horské apartmány Ramzová

Horské apartmány Ramzová

Horské apartmány Ramzová se nachází v apartmánovém domě v jednom z nejvyhledávanějších sportovně-rekreačních středisek na Moravě na Ramzové v oblasti Jeseníků. K ubytování slouží komfortní 4 lůžkové apartmány. Ramzová spolu s částí Ostružná a Petříkov tvoří ... (více)

Apartmány Kolb

Apartmány Kolb

Nabízíme ubytování v nově vybudovaných apartmánech na Ramzové v blízkosti lyžařského areálu. Celková kapacita je 18 lůžek rozdělených do čtyřech apartmánů po 3, 4, 5 a 6 lůžkách s možností zapůjčení dětské postýlky. Každý apartmán se skládá z ložnice, kuchyně, ... (více)

Hotel Andromeda

Hotel Andromeda

Hotel Andromeda Ramzová - příjemný rodinný hotel uprostřed turistického a lyžařského střediska Ramzová - Ostružná v Jeseníkách. Ubytování přímo u vleku! Ideální místo pro aktivní dovolenou! Přímo u hotelu jsou lyžařské sjezdovky, běžecké tratě, lanovka na Šerák, cyklostezky a turistické stezky. ... (více)

 10 ubytování