Penzion Haltmar
Galerie
0%
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Penzion Haltmar

Objevte krásu zdejšího kraje, který leží na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Naleznete zde rozkvetlé jarní louky, příjemné klima v letních parnech, překrásně vybarvené lesy v podzimním slunci a nádherně zasnězené svahy v zimním období. Nově postavený celodřevěný penzion nabízí stylové ubytování v samotném srdci Jeseníků, ve známém lyžařském i turistickém centru Ramzová v Jeseníkách. Uspokojí požadavky na ubytování i náročnějších zákazníků. Penzion stojí na úpatí sjezdovky, v těsné blízkosti stanice lanové drahy, parkoviště a provozu sněhových člunů, resp. horských minikár. Přijďte se ubytovat do jednoho z pěti čtyřlůžkových pokojů. Na každém pokoji Vám bude k dispozici TV, samostatná koupelna s vanou a WC.

běžecké trasy, lyžařské vleky, turistika, cykloturistika, golfové odpaliště, zorbing, paintball, trampolína a půjčovna koloběžek WOOX, horské minikáry, snow tubing, snowcart

Poskytované služby
Kuchyně | Parkoviště otevřené
Pro děti
Dětské hřiště | Skluzavka

Kdo Ramzovou v Jeseníkách již někdy navštívil, zjistil, že jde o opravdové centrum zimního i letního vyžití. Milovníci zimních radovánek neodolají spoustě sjezdovek s rozmanitou obtížností a kilometrům upravených běžeckých tras. Mohou využít hned několi přepravních zařízení pro lyžaře včetně nově postavené čtyřsedačkové lanovky. Služby ve středisku nabízí hned několik lyžařských škol a půjčoven sportovního vybavení se servisem.

Ubytovaným bude podávána snídaně formou bufetu. Další jídlo si budou hosté zajišťovat sami. Můžete si je připravit v zařízené plně kuchyni, během dne si dopřát něco lehčího ve středisku rychlého občerstvení, které je součástí penzionu a nebo prověřit pohostinnost mnoha místních restaurací se širokou nabídkou jídel a nápojů. V letních měsících si ubytovaní s velkou oblibou připrají své grilované speciality na krbovišti, které je soucístí venkovního posezení pro hosty.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420603482433,+420603485619
WWW