Ubytování Petříkov

Vážení návštěvníci, hledáte v oblasti Jeseníků ubytování? Tak jste na správném místě . V sekci ubytování Jeseníky najdete obrovské množství nabídek penzionů, chat, kempů, apartmánů, hotelů a dalších možností ubytování v Jeseníkách rozdělených podle regionů tak, abyste své ubytování našli co nejrychleji a nejjednodušeji.

 5 ubytování
Penzion Petříkov H&P

Penzion Petříkov H&P

. Rodinný penzion nabízí celoroční ubytování a stravování. K dispozici zde máte 43 lůžek v celkem šesti pokojích-čtyř až osmilůžkových, v podkroví pak dva apartmány se společným příslušenstvím. Příjemné pokoje jsou standardně vybavené, mají vlastní barevnou televiz ... (více)

Ski penzion Petříkov

Ski penzion Petříkov

Ski penzion Petříkov nabízí turistům komfortní ubytování s výhledem na krásnou přírodu Petříkova. Penzion nabízí k ubytování 12 pokojů. Pokoje jsou 3 lůžkové s možností přistýlky v každém pokoji. Ubytování v penzionu je řešeno formou buněk, přičemž každá buňka ... (více)

Penzion Eliška

Penzion Eliška

Penzion se nachází v krásném prostředí jesenických hor nedaleko ramzovského sedla v obci Petříkov. Jedná se o ubytování určené především pro rodiny s dětmi. Penzion má tři pokoje se čtyřmi lůžky s možností přistýlky.V budově se nachází společenská místnost s možno ... (více)

Penzion U orla

Penzion U orla

Penzion U orla se nachází přímo na úpatí sjezdovek lyžařského střediska v Petříkově. Díky svému kompletnímu vybavení a poloze je ideálním místem pro letní i zimní dovolenou. Nabízí možnosti ubytování jak hotelového, tak i ekonomického typu. Hotelová část - 22 lůž ... (více)

Apartmány Havlíčkovi

Apartmány Havlíčkovi

Apartmány se nachází v objektu penzionu č.63 v horském středisku Petříkov, 2km od Ramzovského sedla, v jednom z nejkrásnějších údolí Jeseníků. Je ideálním výchozím bodem pro zimní i letní turistiku a najdete v něm přes 3km zasněžovaných sjezdových tratí. Nabízíme ubyt ... (více)

 5 ubytování