Luxusní horský apartmán Ramzová
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Luxusní horský apartmán Ramzová

Horský byt - apartmán Ramzová o dispozici 3+kk se nachází v jednom z nejznámějších lyžařských center Jeseníků - Ramzová. Výstavba objektu byla dokončena na podzim roku 2009. Od prosince téhož roku je možné apartmán celoročně pronajmout až pro 8 osob. Apartmán je nově kompletně zařízený s novou kuchyňskou linkou, koupelnou, toaletou a TV. Součástí je prostorný sklep, kde je možnost uskladnit lyže nebo kola a také garáž v suterénu objektu, což je zejména v zimních měsících velkou výhodou především kvůli drsnému zdejšímu podnebí. V sousedním objektu, který je v těsné blízkosti cca 50m je možné využít místní polopenzi, bar, restauraci, saunu a masáže.

Celkově se areál Ramzová může pochlubit 17 lyžařskými vleky a 8 km sjezdových tratí. Pro vyznavače bílé stopy je Ramzová ideálním výchozím bodem pro hřebenovou túru, či méně náročný výlet po okolí. Milovníci zábavy s špetkou adrenalinu mohou vyzkoušet snow tubing, snowcart či zorbing. V létě mohou příznivci pěší turistiky či horských kol využít množství turistických tras i cyklostezek. I příznivci paraglidingu si přijdou na své. Velice oblíben

Poskytované služby
Kuchyně | Parkoviště uzavřené

Horské apartmány na Ramzové nabízí nejen sportovní vyžití, ale jsou také ideálním výchozím místem pro návštěvy turistických zajímavostí blízkého okolí (např: krápníkové jeskyně Na Pomezí, lanová dráha z Ramzové na Šerák, přírodní rezervace Rejvíz, zámek Jánský Vrch, rozhledna Zlatý Chlum, koupání v zatopených lomech, termální lázně a koupaliště Velké Losiny, Priessnitzovy lázně a mnoho dalších.)

Nespornou výhodou tohoto místa je i jeho dopravní dostupnost. Ramzová leží na severozápadním okraji Hrubého Jeseníku a může se pochlubit nejvýše položenou rychlíkovou stanicí v republice, která se nachází ve výšce 760 m n.m., (železniční trať Šumperk - Hanušovice - Jeseník). K tomu se navíc přidávají pravidelné trasy autobusových linek ať již z Prahy, Brna či Hodonína, které tudy procházejí. Naopak cesta autem z Prahy Vám zabere cca 3,5 hodiny, z Brna nebo Ostravy cca 2 hodiny a z Olomouce či Hradce Králové představuje přibližně 1,5 hodinu jízdy.

V apartmánu je plně vybavená kuchyně. V sousedním objektu je restaurace s barem.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420724225460
WWW