Ubytování Filipovice

Vážení návštěvníci, hledáte v oblasti Jeseníků ubytování? Tak jste na správném místě . V sekci ubytování Jeseníky najdete obrovské množství nabídek penzionů, chat, kempů, apartmánů, hotelů a dalších možností ubytování v Jeseníkách rozdělených podle regionů tak, abyste své ubytování našli co nejrychleji a nejjednodušeji.

 4 ubytování
Vyhlídka Filipovice

Vyhlídka Filipovice

Nabízíme Vám celoroční ubytování v příjemném prostředí hrubého Jeseníku včetně všech doprovodných služeb. Doufáme že u nás prožijete přijemné chvíle své aktivní i pasivní dovolené v čistém a zdravém horském prostředí, které bezesporu Jeseníky nabízejí. Ski ... (více)

Chata Filipovice

Chata Filipovice

Přemýšlíte o příjemné a klidné dovolené strávené v malebné krajině Jeseníky? Máte rádi krásnou přírodu? Láká Vás turistika Jeseníky, cyklotrasy, lyžování, netknutá zimní krajina a nebo jste vášnivý houbař? Nebo si jen chcete užít absolutní klid a pohodu na své dov ... (více)

Horská chata ESTY

Horská chata ESTY

Horská chata ESTY se nachází v malebné osadě Filipovice. Nový skipark s dvousedačkou je dostupný od chaty s lyžemi na nohou! Lyžařské centrum Červenohorské sedlo je dosažitelné za 5 minut jízdy autem. Nabízí komfortní ubytování v zrekonstruované chatě(2005), na kraji lesa, be ... (více)

Penzion Pepovka

Penzion Pepovka

Horský PENZION PEPOVKA je umístěn v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku, v těsné blízkosti SKIPARKu FILIPOVICE, který provozuje tři sjezdovky střední obtížnosti s celkovou délkou 2.600m a sedačkovou lanovku. PENZION PEPOVKA nabízí celoroční ubytování v 16-ti ... (více)

 4 ubytování