Ubytování Jeseník-lázně

Vážení návštěvníci, hledáte v oblasti Jeseníků ubytování? Tak jste na správném místě . V sekci ubytování Jeseníky najdete obrovské množství nabídek penzionů, chat, kempů, apartmánů, hotelů a dalších možností ubytování v Jeseníkách rozdělených podle regionů tak, abyste své ubytování našli co nejrychleji a nejjednodušeji.

 15 ubytování
Maryčka

Maryčka

Navštivte Priessnitzovy lázně Jeseník a načerpejte novou energii. Priessnitzovy lázně Jeseník se pyšní jedinečným léčivým klimatem na světě. V blízkosti lázeňského domu Wolker*** se nachází v centru lá­zeňského areálu objekt Maryčka. Pokoje jsou vybaveny umy­vad ... (více)

Lázeňský dům Bílý Kříž

Lázeňský dům Bílý Kříž

Navštivte Priessnitzovy lázně Jeseník a načerpejte novou energii. Priessnitzovy lázně Jeseník se pyšní jedinečným léčivým klimatem na světě. Lázeňský dům Bílý Kříž je umístěn v centru lázeňského areálu. Pokoje jsou vybaveny umyva­dlem s tekoucí teplou a stu­ ... (více)

Lázeňský dům Wolker ***

Lázeňský dům Wolker ***

Navštivte Priessnitzovy lázně Jeseník a načerpejte novou energii. Priessnitzovy lázně Jeseník se pyšní jedinečným léčivým klimatem na světě. Lázeňský dům Wolker disponuje apacitou ubytování 68 lůžek ve 34 dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, ... (více)

Lázeňský dům Mír **

Lázeňský dům Mír **

Navštivte Priessnitzovy lázně Jeseník a načerpejte novou energii. Priessnitzovy lázně Jeseník se pyšníjedinečným léčivým klimatem na světě. Lázeňský dům MÍR je budova panelového typu, umístěná v klid­ném prostředí, kde většina pokojů je situována na jižní stran ... (více)

Lázeňský dům Vila na kolonádě ***

Lázeňský dům Vila na kolonádě ***

Navštivte Priessnitzovy lázně Jeseník a načerpejte novou energii. Priessnitzovy lázně Jeseník se pyšní jedinečným léčivým klimatem na světě. Reprezentativní lázeňská Vila na kolonádě je nově zre­konstruovaná budova (r. 2005), umístěná v klidném prostředí, v těsné ... (více)

Lázeňský dům Jubilejní vila

Lázeňský dům Jubilejní vila

Navštivte Priessnitzovy lázně Jeseník a načerpejte novou energii. Priessnitzovy lázně Jeseník se pyšní jedinečným léčivým klimatem na světě. Vila se nachází v tichém pro­středí nedaleko lázeňské prome­nády a je dependancí lázeňské­ho domu Priessnitz. Všechny pokoje ... (více)

Lázeňský dům J. Ripper ***

Lázeňský dům J. Ripper ***

Navštivte Priessnitzovy lázně Jeseník a načerpejte novou energii. Priessnitzovy lázně Jeseník se pyšní jedinečným léčivým klimatem na světě. Lázeňský léčebný dům Jan RIP­PER stojí v klidném pro­středí centra lázeň­ského areá­lu. Budova nabízí ubytování ... (více)

Lázeňský dům Lékařská vila ***

Lázeňský dům Lékařská vila ***

Navštivte Priessnitzovy lázně Jeseník a načerpejte novou energii. Priessnitzovy lázně Jeseník se pyšní jedinečným léčivým klimatem na světě. Reprezentativní lázeňský lé­čebný dům LÉKAŘSKÁ VILA je umístěná v klidném prostředí, v dolní části Jižního svahu, u ... (více)

Léčebný dům Priessnitz ***

Léčebný dům Priessnitz ***

Navštivte Priessnitzovy lázně Jeseník a načerpejte novou energii. Priessnitzovy lázně Jeseník se pyšní jedinečným léčivým klimatem na světě. Tato hlavní lázeňská secesní budova byla postavena v roce 1910 podle projektu vídeňského architekta Bauera. Lázeňský léčeb ... (více)

Lázeňský dům Bezruč ***

Lázeňský dům Bezruč ***

Navštivte Priessnitzovy lázně Jeseník a načerpejte novou energii. Priessnitzovy lázně Jeseník se pyšní jedinečným léčivým klimatem na světě. Lázeňský léčebný dům BEZRUČ disponuje kapa­citou ubytování 89 lůžek ve 33 dvoulůžkových a 23 jedno­lůžkových pokojích. ... (více)

Penzion u Anetky

Penzion u Anetky

Penzion U Anetky nabízí celoroční ubytování na okraji horského města Jeseník, v pohoří Hrubý Jeseník, v romantické krajině průzračných pramenů, bystřin a čistého vzduchu. Kapacita penzionu je 35 lůžek + 16 přistýlek. Součástí každého moderně vybaveného pokoje je ... (více)

Wellnes penzion Gräfenberg ***

Wellnes penzion Gräfenberg ***

Penzion - restaurant Gräfenberg leží v malebné krajině Studničního vrchu a jeho přímým sousedem jsou lázně Jeseník. Penzion je přímo na hranici Rychlebských hor a Jeseníků v nadmořské výšce 600m. Lázně Jeseník (klimatické lázně s mimořádně příznivými podmínkami pro ... (více)

Penzion Peklo

Penzion Peklo

Penzion s vinárnou Peklo se nachází v klidném, civilizací nerušeném prostředí. Nabízí ubytování, stravování a odpočinek v nádherné lokalitě na okraji Lázní Jeseník. Ideálně tak kombinuje zázemí služeb blízkých lázní, turistických tras a cyklotras probíhajících př ... (více)

Hotel Slunný dvůr

Hotel Slunný dvůr

Po více než 20 letech máte možnost navštívit kompletně luxusně zrekonstruovaný Hotel Slunný dvůr, který byl od svého zprovoznění ve 30. letech 20. století vyhledáván klienty z celé Evropy. Zchátralou budovu, téměř k demolici, pro Vás nynější majitelé citlivě zrekonstru ... (více)

Hotel Slunný dvůr

Hotel Slunný dvůr

Hotel Slunný dvůr svým charakterem a umístěním je ideální pro aktivně strávenou dovolenou s turistikou, v zimě lyžováním, spojenou s relaxací v lázních, nebo hotelovém wellness. Hotel Slunný dvůr uspořádá nejrůznější kulturní a společenské akce, jako jsou slavnost ... (více)

 15 ubytování