Horské apartmány Ramzová
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Horské apartmány Ramzová

Horské apartmány Ramzová se nachází v apartmánovém domě v jednom z nejvyhledávanějších sportovně-rekreačních středisek na Moravě na Ramzové v oblasti Jeseníků. K ubytování slouží komfortní 4 lůžkové apartmány. Ramzová spolu s částí Ostružná a Petříkov tvoří významné centrum zimní, ale i letní rekreace. Apartmány jsou čtyřlůžkové, s vlastním sociálním zařízením. Samozřejmostí je kuchyňský kout s mikrovlnou troubou, vestavěnou lednicí, sklokeramickou varnou deskou. Součástí apartmánu je také barevná televize a DVD přehrávač. Apartmány se nachází v přízemí, z apartmánů je přes francouzské dveře možno vyjít na přilehlou terasu, která je vyčleněna přímo pro apartmán a v letním období tam strávit nejednu příjemnou chvíli při výhledu na sedlo a Šerák. K apartmánům také patří sklep na uložení sportovních potřeb, lyží, ale i jízdních kol.

V oblasti ramzová je celkem 17 lyžařských vleků, 6 km sjezdových tratí, snowpark, dále můžete provozovat i snowtubing a další adrenalinové sporty. V oblasti je dále nespočetné množství udržovaných běžeckých tratí. V letním období můžete využít množství turistických tras a cyklostezek, navíc můžete strávit svůj čas ježděním na minikárách nejen přímo na sedle, ale i v Petříkově.

Poskytované služby
Parkoviště otevřené | Restaurace
Pro děti
Masáž | Sauna

Ramzová je dostupná pohodlně nejen autem, ale i vlakem a autobusem. Vlakové nádraží (Ramzová - nejvýše položená rychlíková stanice v ČR) je vzdáleno cca 700 m, autobusová zastávka cca 800 m.

V apartmánech je kuchyňský kout s mikrovlnou troubou, vestavěnou lednicí, sklokeramickou varnou deskou. Ramzová ubytování horské apartmány Vám přímo v apartmánovém domě nabízí možnost využití restaurace s panoramatickým výhledem na ramzovské sedlo a Šerák.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420602501308
WWW