Předchozí | Dalšístrana / 10 12-24 z 113 zábav
Bike rent & taxi Jeseník

Bike rent & taxi Jeseník

Půjčujeme terénní a trekingová kola, zajišťujeme přepravu kol a osob vlastním autbusem (max. do 20 osob) a v rámci Adrenalin Parku - Česká Ves organizujeme cyklo MTB výlety v horském terénu Jeseníků. Cyklo MTB výlety: Je možné vyjíždět z údolí (pro náročnější a zdatn ... (více)

Blue Star Bowling Šumperk

Blue Star Bowling Šumperk

Centrum plné zábavy se nachází v okresním městě severní Moravy. Jedná se o největší koncentraci zábavy ve městě Šumperku. O Vaše pohodlí se postará plně proškolený profesionální personál a obsluha. V Bowling Blue Star se rozhodně nudit nebudete. Bowling Blue Star Vám nab ... (více)

Bowling - Relax centrum Kolštejn - Branná

Bowling - Relax centrum Kolštejn - Branná

V přízemí Relax centra Kolštejn jsou pro Vás připraveny 2 moderní bowlingové dráhy ve "stylovém kabátě" se standartním i UV osvětlením drah. Hráči si mohou zapůjčit bowlingovou obuv a pro zpříjemnění stráveného času využít stylového posezení ve stylu dřeva a kamene přímo u bowl ... (více)

Bowling Centrum - Jeseník

Bowling Centrum - Jeseník

Ve squash bowling centru si můžete kromě bowlingu zahrát také squash,minigolf nebo nově otevřený billiard. Provozni doba: Pondělí – neděle 8.30 –  23.00 hod.  

Bowling Centrum Stone Vrbno pod Pradědem

Bowling Centrum Stone Vrbno pod Pradědem

Otvírací doba: Ne-Čt: 14-22 hodin Pa-So: 14-01 hodin Dominantou hotelu Centrum Stone je zábavně relaxační centrum.Zde se nachází dvě bowlingové dráhy a dva kulečníkové stoly. K občerstvení návštěvníků slouží bar s širokým nabídkou alkoholických a nealkoholických nápo ... (více)

Bowling Hotel Steiger Krnov

Bowling Hotel Steiger Krnov

Nabízí dvě bezšňůrové dráhy a kapacitu 50 míst k sezení. Na bowlingových drahách si můžete zahrát s rodinou, eventuálně uspořádat firemní či jinou akci. Hráči bowlingu mohou využít bar, který je jeho nedílnou součásti, také mohou navštívit sousedící restauraci hote ... (více)

Bowling Javorník

Bowling Javorník

Nově zrekonstruovaný bowling v Javorníku u Jeseníku. Otevírací doba po - čt: 10:00 - 2:00 pá - so: 10:00 ... (více)

Bowling Korzo-Šumperk

Bowling Korzo-Šumperk

Nabízí: - 3 dráhy - bar - herna - karambol , billiard - šipkový automat - stolní fotbálek - zábavné automaty - možnost rodinných a firemních oslav Zapůjčení bowligove obuvi a jednorázové ponožky ZDARMA. CENÍK: PO - ÚT 11:00 - 16:00 100 Kč/hod 16:00 - 20:00 150 Kč/h ... (více)

Bowling ve Společenském domě Bruntál

Bowling ve Společenském domě Bruntál

Možnost sledování sportovních přenosů, hraní fotbálku a k dispozici jsou 2 bowlingové dráhy.   Provozní doba: 14:00 - 24:00 Pondělí - Čtvrtek 14:00 - 02:00 Pátek - Sobota 14:00 - 23:00 Neděle Nové ceny: NE - ČT 120,- /1hod. PÁ - SO 200,- /1 hod.

Bowling-Relax Domašov

Bowling-Relax Domašov

Sportovní a zábavní areál RELAX DOMAŠOV v jesenické turistické oblasti Bělá pod Pradědem Vám zajistí zážitek z aktivní dovolené. Nejširší spektrum nabídky areálu umožní výběr aktivit každému bez ohledu na věk, výkonnost a naturel. To vše v krásném prostředí Hrubéh ... (více)

Bowlingové centrum Krnov

Bowlingové centrum Krnov

Hostům je k dispozici bar s alko i nealko nápoji a lehkým občerstvením. Pro akce zařizujeme občerstvení, menu apod. dle domluvy. Bowlingové dráhy jsou nejnovějším elektronickým typem od fy Brunswick. Všechny dráhy mají k dispozici vysunovatelné automatické zábrany pro hry dět ... (více)

Brankopy (Žulový Vrch)

Brankopy (Žulový Vrch)

Krásný romantický lom nacházející se východně nad obcí Vápennou, téměř v samém vršku kopce Žulový vrch (dříve Brankope - 718 m.n.m.), podle něhož se nazýval i samotný lom. K lomu se nejlépe dostanete po modré turistické značce z Vápenné (cca 4,5 km.) Nad lomem ... (více)

Předchozí | Dalšístrana / 10 12-24 z 113 zábav