Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 18 zábav
Adrenalin park - Lanové centrum

Adrenalin park - Lanové centrum

Přijďte si vyzkoušet nově otevřené lanové centrum, které je součástí Adrenalin parku Jeseníky. Lanový svět plný překážek je určen dětem i dospělým, ke zdolání není třeba zvláštní fyzické síly.  Před vstupem na vybranou trasu Vás instruktor seznámí s pravidly a způsoby jištění. Vstup do lano ... (více)

ADRENALIN PARK - Obří houpačka

ADRENALIN PARK - Obří houpačka

Jedinečný zážitek a 100% adrenalin! Tak to zažijete na obří houpačce! Startujete z výšky 10m, proletíte nejnižším bodem těsně nad zemí a zase se vznesete do nebes. Při tom zažijete "stav beztíže" a pořádné přetížení! Minimální výška každého odvážlivce - 130cm! Ceník: Vstupné / o ... (více)

ADRENALIN PARK - Paintball

ADRENALIN PARK - Paintball

Paintball je opravdu báječná zábava! Užijte si tento moderní, rychle se rozvíjející adrenalinový sport plný napětí, dobrodružství a vzrušení! Není důležitá pouze fyzická kondice, ale také schopnost se rychle a správně rozhodnout. Pohybujte se v utajení a porazte své "nepřátelé" s dobře promyšlen ... (více)

ADRENALIN PARK - Terénní koloběžky

ADRENALIN PARK - Terénní koloběžky

Vyzkoušejte netradiční výlet. Připravíme pro vás kompletní výlet se vším všudy - dopravou, instruktorem, půjčením terénní koloběžky, ... Výlety organizujeme pro menší i větší skupinky. Kvalitní koloběžky zn. Tretroller vyráběné v Německu. Pokud chcete koloběžky vy ... (více)

ADRENALIN PARK - Výlet na kánoi

ADRENALIN PARK - Výlet na kánoi

Výlety na kánoích po řece Moravě zorganizujeme podle Vašich požadavků. Máte jedinečnou možnost projížďky krásnou přírodou jesenického podhůří, při delší vyjížďce stojí za to navštívit CHKO Litovelské Pomoraví, kde můžete spatřit i bobry. V jarních měsících neb ... (více)

Horské minikáry-Kouty nad desnou

Horské minikáry-Kouty nad desnou

Provozní doba minikár: červenec, srpen denně od 10:00 do 19:00 květen, červen / září, říjen sobota, neděle od 10:00 do 17:00 V případě zájmu mimo pracovní dobu volejte 603 288 581 Délka vleku: 250 m Délka tratě: 485 m Parkoviště zdarma Pro všechny hosty ubytované v dep ... (více)

Horské minikáry-Ramzová

Horské minikáry-Ramzová

Pozemní výtah o délce 350 m vás vyveze na start a pak vás čeká 855 m jízdy po serpentinové zpevněné dráze. Atrakce je umístěna přímo u odstavného parkoviště na Ramzovském sedle. Ceny jízd na horských minikárách: 1 jízda................50 Kč 3 jízdy..............120 Kč ... (více)

Lanové centrum PROUD Karlov

Lanové centrum PROUD Karlov

Lanové centrum se nachází v obci Karlov pod Pradědem, v areálu Chatové osady Romantika. Naproti restaurace U Bohouše (přes parkoviště do lesa).   Otevírací doba: ÚNOR – DUBEN: dle počasí - informace budou uvedeny v novinkách KVĚTEN – ČERVEN: sobota od 9:00 do 18:00 neděle od 9:00 do 17:00 ... (více)

Letní bobová dráha - Kaste Petříkov

Letní bobová dráha - Kaste Petříkov

 Letní bobová dráha je atraktivní a bezpečné sportovní zařízení . Boby jsou dvoumístné, opatřené brzdou, lze volit optimální rychlost a styl jízdy. Vhodné pro dospělé i děti (samostatná jízda dětí od 7 let), 800 m délky, 15 zatáček, 3 terénní zlomy, 100 m převýsení ... (více)

Motokárová trať Bruntál

Motokárová trať Bruntál

Nabízíme Vám pravé závodnické vyžití na kryté motokárové trati v Bruntále. Celková délka tratě je 300m. Více než 13 zatáček se střídá v technických a rychlých pasážích, maximální rychlost se blíží 70 km/h. Dráha je svým řešením jediná v Evropě, neboť má mim ... (více)

Motokáry Zábřeh

Motokáry Zábřeh

Připravili jsme pro Vás přes 330m dlouhou krytou motokárovou halu s 9ti pravotočivými a 9ti levotočivými zatáčkami a jednou klopenou zatáčkou pod úhlem 25°. Motokáty Zábřeh se nachází v objektu bývalého závodu Hedva. Součástí kryté haly je i sport bar, který se dá využít na poř ... (více)

Paintball KMsport Loučná nad Desnou

Paintball KMsport Loučná nad Desnou

Paintballové hřiště se nachází v obci Loučná nad Desnou. Nové prostorné hřiště, kde vítězí dravost, rychlost a moment překvapení. Atraktivní adrenalinová hra paintball odehrávající se přímo v zámeckých komnatách rozlehlého zámku. Kromě bot budete kompletně vybaveni ( ... (více)

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 18 zábav