Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 18 zábav
Vyhlídkové lety-DENNI-AIR Jeseník

Vyhlídkové lety-DENNI-AIR Jeseník

Společnost DENNI-AIR se sídlem v Jeseníku nabízí níže specifikované služby leteckého charakteru. Uvedená společnost využívá dlouholetých zkušeností v leteckém oboru a podnikání v této sféře. * letecké snímkování a propagační foto z paluby letadla * letecké filmován ... (více)

Vyhlídkové lety-Aeroklub Krnov

Vyhlídkové lety-Aeroklub Krnov

Aeroklub se nachází na Severní Moravě v podhůří Jeseníků v těsné blízkosti státní hranice s Polskou republikou. Letiště leží 15 minut pěší chůze od středu města Krnova a 26 km vzdušnou čarou od hlavního hřebene hor Jeseníky. Je dobře přístupné po státních silnicí ... (více)

Vyhlídkové lety - Aeroklub Šumperk

Vyhlídkové lety - Aeroklub Šumperk

Máte touhu vidět to, co vidí jen ptáci? Poznat známá místa z neznámého pohledu? Krásná pohoří, malebná údolí, hrady nebo zámky, města či vesnice, váš dům, chatu nebo chalupu? Pak se vydejte k nám a my vám vaše přání splníme. Lety provádíme na jednomotorovém letounu Ce ... (více)

Vyhlídkové lety - Aeroklub Jeseník

Vyhlídkové lety - Aeroklub Jeseník

Letiště Aeroklubu Jeseník leží 15 km severovýchodně od města Jeseník a 2 km severozápadně od obce Mikulovice. Lokalita je vyhledávaná zejména plachtaři pro úžasné možnosti, které jim nabízí dlouhá vlna za hřebenem Jeseníků. Lokalita pro současné letiště byla vybrána pr ... (více)

Terenní minkáry Na Smrťáku

Terenní minkáry Na Smrťáku

Lyžařský areál Na Smrťáku, nacházející se přímo v Jeseníku, nabízí sportovní vyžití po celý rok. Pokud není sníh, jezdí se na terénních minikárách. Jedná se o minikáry s brzdami a samostatným odpružením všech čtyř kol, hřebenovým řízením a s motokárovou sedačk ... (více)

Paintball-Chata Brněnka Vernířovice

Paintball-Chata Brněnka Vernířovice

Paintballu existuje nespočet variant, ale většina má jedno společné. Vždy hrají dva týmy proti sobě. Cíle se mohou lišit. Jednou musíte získat vlajku soupeře, jindy bráníte vlastní, nebo musíte eliminovat všechny protihráče. Počet hráčů v týmu je libovolný a je omezený j ... (více)

Paintball KMsport Loučná nad Desnou

Paintball KMsport Loučná nad Desnou

Paintballové hřiště se nachází v obci Loučná nad Desnou. Nové prostorné hřiště, kde vítězí dravost, rychlost a moment překvapení. Atraktivní adrenalinová hra paintball odehrávající se přímo v zámeckých komnatách rozlehlého zámku. Kromě bot budete kompletně vybaveni ( ... (více)

Motokáry Zábřeh

Motokáry Zábřeh

Připravili jsme pro Vás přes 330m dlouhou krytou motokárovou halu s 9ti pravotočivými a 9ti levotočivými zatáčkami a jednou klopenou zatáčkou pod úhlem 25°. Motokáty Zábřeh se nachází v objektu bývalého závodu Hedva. Součástí kryté haly je i sport bar, který se dá využít na poř ... (více)

Motokárová trať Bruntál

Motokárová trať Bruntál

Nabízíme Vám pravé závodnické vyžití na kryté motokárové trati v Bruntále. Celková délka tratě je 300m. Více než 13 zatáček se střídá v technických a rychlých pasážích, maximální rychlost se blíží 70 km/h. Dráha je svým řešením jediná v Evropě, neboť má mim ... (více)

Letní bobová dráha - Kaste Petříkov

Letní bobová dráha - Kaste Petříkov

 Letní bobová dráha je atraktivní a bezpečné sportovní zařízení . Boby jsou dvoumístné, opatřené brzdou, lze volit optimální rychlost a styl jízdy. Vhodné pro dospělé i děti (samostatná jízda dětí od 7 let), 800 m délky, 15 zatáček, 3 terénní zlomy, 100 m převýsení ... (více)

Lanové centrum PROUD Karlov

Lanové centrum PROUD Karlov

Lanové centrum se nachází v obci Karlov pod Pradědem, v areálu Chatové osady Romantika. Naproti restaurace U Bohouše (přes parkoviště do lesa).   Otevírací doba: ÚNOR – DUBEN: dle počasí - informace budou uvedeny v novinkách KVĚTEN – ČERVEN: sobota od 9:00 do 18:00 neděle od 9:00 do 17:00 ... (více)

Horské minikáry-Ramzová

Horské minikáry-Ramzová

Pozemní výtah o délce 350 m vás vyveze na start a pak vás čeká 855 m jízdy po serpentinové zpevněné dráze. Atrakce je umístěna přímo u odstavného parkoviště na Ramzovském sedle. Ceny jízd na horských minikárách: 1 jízda................50 Kč 3 jízdy..............120 Kč ... (více)

Předchozí | Dalšístrana / 2 0-12 z 18 zábav