Předchozí | Dalšístrana / 3 0-12 z 28 zábav
Krytý bazén Česká ves

Krytý bazén Česká ves

Rozměry bazénu: délka - 25 m šířka - 10 m hloubka - 90-210 cm Běžná teplota vody - 28°C vzduchu - 30°C Využití přímo v objektu bazénu: občerstvení z automatů soukromé masáže v letním období k dispozici hřiště, volejbal, ruské kuželky Možnost cykloturi ... (více)

Aquacentrum Slunce - Rýmařov

Aquacentrum Slunce - Rýmařov

Aquacentrum Slunce v Rýmařově patří k Hotelu Slunce a je určeno široké veřejnosti - místním obyvatelům, hotelovým hostům i turistům, kteří tráví svou dovolenou v Rýmařově či v Jeseníkách – tedy všem milovníkům vodních radovánek a relaxace. Aquacentrum není součástí budovy hotelu, nachází ... (více)

Arcibiskupský lom u Vápenné

Arcibiskupský lom u Vápenné

Trochu skrytý a v porovnání s ostatními méně navštěvovaný lom, nacházející se na severním úpatí kopce Žulový vrch, jižně od osady Zelená hora. Lom je jednou z nejvýznamějších lokalit výskytu chráněného raka říčního. K lomu se dostanete z osady Zelená Hora lesn ... (více)

Bazénový komplex Karlova Studánka

Bazénový komplex Karlova Studánka

Lázně Karlova Studánka zbudovaly pro veřejnost i návštěvníky z oblasti cestovního ruchu nový bazén s teplou vodou a řadou vodoléčebných atrakcí v budově Letních lázní, který je prvním bazénem tohoto typu v ČR. Veřejnost a lázeňští hosté mohou posoudit efekt nových tech ... (více)

Brankopy (Žulový Vrch)

Brankopy (Žulový Vrch)

Krásný romantický lom nacházející se východně nad obcí Vápennou, téměř v samém vršku kopce Žulový vrch (dříve Brankope - 718 m.n.m.), podle něhož se nazýval i samotný lom. K lomu se nejlépe dostanete po modré turistické značce z Vápenné (cca 4,5 km.) Nad lomem ... (více)

Kaolínka - Vidnava

Kaolínka - Vidnava

Jeden z nejkrásnějších lomů v kraji, připomínající ve zmenšeném měřítku romantickou krajinu Divokého západu či kanadských jezer. A pokud se Vám poštěstí být u tohoto lomu sami, bude na Vás dýchat úžasná pohoda a klid. V lomu se dříve těžil kaolín a proto i dnes js ... (více)

Koupaliště Aquacentrum Šumperk

Koupaliště Aquacentrum Šumperk

Ve venkovních prostorách aquaparku se nalézá plavecký a rekreační bazén s tobogánem o délce 91 m a dětské brouzdaliště. Dále zde můžete využít 2 hřiště na míčové hry a zcela nové dětské hřiště, lanovou piramidu, a rock - slider. V bazénu pro neplavce je umístěna wa ... (více)

Koupaliště Červenka

Koupaliště Červenka

Koupaliště se nachází asi 1 km od Javorníka u Jeseníku směrem na Bílý Potok. Otevřeno každoročně od června do září dle počasí. Bazén o rozměru 45x15 m Brouzdaliště pro děti

Koupaliště Králíky

Koupaliště Králíky

Vybavení: * šatna * sociální zařízení Provozní doba: denně v letních měsících 10.00-18.00 Ceník: dospělí 25 Kč děti 15 Kč Služby: * občerstvení: bufet   Parkování: U koupaliště. Dostupnost: 1 km od Velkého náměstí.

Koupaliště Ruda nad Moravou

Koupaliště Ruda nad Moravou

Umělá nádrž za školou, v centru obce. Dlážděné dno. Hlavní sezóna (HS): od 26.6. do 31.8.2010 včetně Vstupné na koupaliště: * dospělí 30,- Kč * děti a studenti 20,- Kč * dítě do 3 let zdarma * půjčovné sportovních potřeb 10,- Kč/za každou započatou hodinu   ... (více)

Koupaliště Velká Kraš

Koupaliště Velká Kraš

Koupaliště nabízí umělou nádrž s betonovým dnem a travnatou odpočinkovou plochou. Je rozděleno do 2 částí - část pro plavce a pro neplavce . Dále nabízí skluzavku, skokanské prkno a kruhové dětské brouzdaliště. Pro sportovní vyžití je zde hřiště na volejbal, nohejbal, r ... (více)

Koupaliště-Město Albrechtice

Koupaliště-Město Albrechtice

Venkovní bazény 33x18 a 10x5m. Voda vyhřívaná slunečními konektory. Břehy bazénu jsou dlážděny, okolí je travnaté. Večerní koupání (pouze pro dospělé). V areálu je hřiště, skluzavka, dětský koutek s brouzdalištěm. Bufet, restaurace, prodejna potravin. Po-ne:9-19 hod. Ce ... (více)

Předchozí | Dalšístrana / 3 0-12 z 28 zábav