Předchozí | Dalšístrana / 3 0-12 z 28 zábav
Krytý bazén Česká ves

Krytý bazén Česká ves

Rozměry bazénu: délka - 25 m šířka - 10 m hloubka - 90-210 cm Běžná teplota vody - 28°C vzduchu - 30°C Využití přímo v objektu bazénu: občerstvení z automatů soukromé masáže v letním období k dispozici hřiště, volejbal, ruské kuželky Možnost cykloturi ... (více)

Vodní svět - Wellness centrum Bruntál

Vodní svět - Wellness centrum Bruntál

Můžete se těšit na 25 m dlouhý plavecký bazén s šesti dráhami, relaxační bazén s řadou masážních prvků, vířivky, výukový bazén a divokou řeku. Odvážní návštěvníci se mohou spustit na stometrovém krytém tobogánu. Teplota vody v rekreačním a výukovém bazénu je 30°C, plavecký bazén 28°C, vířivky 33°C ... (více)

Venkovní bazén -Areál Bohema Zlaté Hory

Venkovní bazén -Areál Bohema Zlaté Hory

Rozměry bazénu jsou 25 x 11 metrů. Hloubka bazénu je od 0,80 m do 1,60 m. U bazénu je občerstvení a dohled nad dodržování bezpečnosti a zdravím plavců má plavčík. Okolo bazénu je velká travnatá plocha k slunění. Provozní doba :každoročně od 1.6.do 30.9. Vstupné: dospě ... (více)

Termály Velké Losiny - ve výstavbě

Termály Velké Losiny - ve výstavbě

Jsme unikátní termální park, jediný svého druhu v České republice. Základem našeho pojetí je souznění člověka s přírodou. Využíváme přírodní léčivé zdroje z lázní Velké Losiny a jejich uzdravující sílu. Poskytujeme zdroje pro dosažení harmonie těla a mysli – záleží jen na vás, jaký koktejl si z nich ... (více)

Rampa - Černá Voda

Rampa - Černá Voda

Jeden z dominantních a často navštěvovaných lomů v Černé Vodě, jehož hlavní zvláštností je naříznutá vysoká kolmá stěna, podle níž vždy lehce odlišíte tento lom od ostatních.

Přírodní koupaliště Rapotín

Přírodní koupaliště Rapotín

Přírodní koupaliště na severním okraji obce, 5 km severovýchodně od Šumperku. Travnatý břeh, písčité dno. -občerstvení, dětský koutek, hřiště pro míčové hry Otevřeno:květen - září od 9.00 - 22.00 hod Rozměr : 60x30 Koupání jen na vlastní nebezpečí. Celodenní ... (více)

Přírodní koupaliště Bludov-Vlčí Důl

Přírodní koupaliště Bludov-Vlčí Důl

Areál koupaliště se nachází na okraji obce Bludov. Jedná se o přírodní koupaliště, které je součástí areálu Restaurace a hotelu "Vlčí Důl". Zdrojem vody pro bazén je voda z místní vodoteče Vitonín. U bazénu je umístěna skluzavka. V areálu jsou návštěvníkům k dispozici převlékárny, W ... (více)

Městské lázně Krnov

Městské lázně Krnov

Městské lázně se nacházejí ve středu města, v areálu je i sauna, solárium a plavecká škola. Rozměry: 25 x 12,5m, hloubka 0,9 - 1,7 m Otevírací doba: 8:00 - 21:00 Aktuální otevírací doba: http://www.krnov.cz/_programs/swimmingpool.asp?mid=5&sid=120 Vstupné: Bazén děti do 15-ti let -1.hodin ... (více)

Městské koupaliště Jeseník

Městské koupaliště Jeseník

Otvírací doba V případě pěkného počasí otevřeno od 1. června do 15. září.9:00 hod - 20.00 hod. Doba od 19.00 -do 20.00 je určena k opuštění koupaliště a k předběžným úklidovým pracem plavčíků. Sportovní vyžití a občerstvení: V areálu je hřiště na plážové s ... (více)

Městské koupaliště Bruntál

Městské koupaliště Bruntál

Městské koupaliště Bruntál najdete v sadech v centru města Bruntálu. Bazén s betonovým dnem je obklopen travnatými plochami pro dopočinek a opalování. Nabízí: pískoviště skluzavky průlezky pro děti vodní skluzavky občerstvení Rozměry koupaliště: nepravidelných 33 x ... (více)

Krytý bazén-Aquacentrum Šumperk

Krytý bazén-Aquacentrum Šumperk

Aquacentrum Šumperk nabízí krytý plavecký bazén o délce 25 metrů a krytý bazén - brouzdaliště s atrakcemi jako průlezky a skluzavky pro malé děti.Brouzdaliště je vybyveno novými atrakcemi. Provozni doba od 10.9. 2010: Po: 6:00-8:00   17:00-21:00 Út: 6:00-8:00    14:00-21:00 St: 6:00-8:00    17:0 ... (více)

Krytý bazén Welly relax Šumperk

Krytý bazén Welly relax Šumperk

Vnitřní bazén Welly umožňuje užívat si vodních radovánek po celý rok, bez ohledu na počasí. Dopřejte si trochu pohybu v sedmi metrů dlouhém, čtyři metry širokém a jeden metr a třicet centimetrů hlubokém plaveckém bazénu. Klasické plavání si můžete zpestřit zvolením ně ... (více)

Předchozí | Dalšístrana / 3 0-12 z 28 zábav