previous | nextpage / 10 0-12 from 110 records
 Tenisový Klub - Jeseník

Tenisový Klub - Jeseník

Tenisový Klub se nachází ve Smetanových sadech poblíž autobusového nádraží v Jeseníku. Hrací poplatky pro rekreační tenis: Pronájem dvorce na 1 hodinu: do 15 hod.                                        100,- Kč / kurt od 15 hod. jen pokud je volno      100,- Kč / kurt Hra člen - host        ... (more)

Adrenalin Park - Dětské terénní čtyřkolky

Adrenalin Park - Dětské terénní čtyřkolky

Pro děti jsme v našem areálu připravili speciální čtyřkolkovou trať o délce cca 150 m. Na trati lze nalézt všechny prvky, které děti pobaví. Např. jízda lesíkem, krátká rovinka, příp. i jízda v blátě.  Trať lze absolvovat na o strojích o objemu 50, nebo 100 ccm (dle věku, váhy a schopností). ... (more)

Adrenalin park - Lanové centrum

Adrenalin park - Lanové centrum

Přijďte si vyzkoušet nově otevřené lanové centrum, které je součástí Adrenalin parku Jeseníky. Lanový svět plný překážek je určen dětem i dospělým, ke zdolání není třeba zvláštní fyzické síly.  Před vstupem na vybranou trasu Vás instruktor seznámí s pravidly a způsoby jištění. Vstup do lano ... (more)

ADRENALIN PARK - Obří houpačka

ADRENALIN PARK - Obří houpačka

Jedinečný zážitek a 100% adrenalin! Tak to zažijete na obří houpačce! Startujete z výšky 10m, proletíte nejnižším bodem těsně nad zemí a zase se vznesete do nebes. Při tom zažijete "stav beztíže" a pořádné přetížení! Minimální výška každého odvážlivce - 130cm! Ceník: Vstupné / o ... (more)

ADRENALIN PARK - Paintball

ADRENALIN PARK - Paintball

Paintball je opravdu báječná zábava! Užijte si tento moderní, rychle se rozvíjející adrenalinový sport plný napětí, dobrodružství a vzrušení! Není důležitá pouze fyzická kondice, ale také schopnost se rychle a správně rozhodnout. Pohybujte se v utajení a porazte své "nepřátelé" s dobře promyšlen ... (more)

ADRENALIN PARK - Terénní koloběžky

ADRENALIN PARK - Terénní koloběžky

Vyzkoušejte netradiční výlet. Připravíme pro vás kompletní výlet se vším všudy - dopravou, instruktorem, půjčením terénní koloběžky, ... Výlety organizujeme pro menší i větší skupinky. Kvalitní koloběžky zn. Tretroller vyráběné v Německu. Pokud chcete koloběžky vy ... (more)

ADRENALIN PARK - Výlet na kánoi

ADRENALIN PARK - Výlet na kánoi

Výlety na kánoích po řece Moravě zorganizujeme podle Vašich požadavků. Máte jedinečnou možnost projížďky krásnou přírodou jesenického podhůří, při delší vyjížďce stojí za to navštívit CHKO Litovelské Pomoraví, kde můžete spatřit i bobry. V jarních měsících neb ... (more)

Aquacentrum Slunce - Rýmařov

Aquacentrum Slunce - Rýmařov

Aquacentrum Slunce v Rýmařově patří k Hotelu Slunce a je určeno široké veřejnosti - místním obyvatelům, hotelovým hostům i turistům, kteří tráví svou dovolenou v Rýmařově či v Jeseníkách – tedy všem milovníkům vodních radovánek a relaxace. Aquacentrum není součástí budovy hotelu, nachází ... (more)

Arcibiskupský lom u Vápenné

Arcibiskupský lom u Vápenné

Trochu skrytý a v porovnání s ostatními méně navštěvovaný lom, nacházející se na severním úpatí kopce Žulový vrch, jižně od osady Zelená hora. Lom je jednou z nejvýznamějších lokalit výskytu chráněného raka říčního. K lomu se dostanete z osady Zelená Hora lesn ... (more)

Barbora fitness Jeseník

Barbora fitness Jeseník

Barbora fitness se nachází v areálu městského koupaliště v Jeseníku. AEROBIC, PILATESS, FIT BALL, BŘIŠNÍ TANCE, ZUMBA, POWER JOGA,POSILOVNA,SOLÁRIUM Otevírací doba: Po-Pá 10.00-12.00 15.00-22.00; So-Ne 10.00-12.00 17.00-22.00 Možnost individuální otevírací doby mimo p ... (more)

Bazénový komplex Karlova Studánka

Bazénový komplex Karlova Studánka

Lázně Karlova Studánka zbudovaly pro veřejnost i návštěvníky z oblasti cestovního ruchu nový bazén s teplou vodou a řadou vodoléčebných atrakcí v budově Letních lázní, který je prvním bazénem tohoto typu v ČR. Veřejnost a lázeňští hosté mohou posoudit efekt nových tech ... (more)

Bike rent & taxi Jeseník

Bike rent & taxi Jeseník

Půjčujeme terénní a trekingová kola, zajišťujeme přepravu kol a osob vlastním autbusem (max. do 20 osob) a v rámci Adrenalin Parku - Česká Ves organizujeme cyklo MTB výlety v horském terénu Jeseníků. Cyklo MTB výlety: Je možné vyjíždět z údolí (pro náročnější a zdatn ... (more)

previous | nextpage / 10 0-12 from 110 records