11 zábav
Hamříkova stáj-Dolní Moravice

Hamříkova stáj-Dolní Moravice

Krátkodobé ustájení vlastního koně (dovolená apod.) 200,- Kč/den Ustájení vlastního koně s možností používání výběhu 140,- Kč/den Ustájení vlastního koně s tréninkem 200,- Kč/den Soukromá drezurní hodina s vlastním koněm 150,- Kč/hod Soukromá skoková hodina s vl ... (více)

Jízdárna Černý kůň-Staré Město pod Sněžníkem

Jízdárna Černý kůň-Staré Město pod Sněžníkem

Všem zájemcům nabízíme celoročně vyjížďky na koních v okolí Starého Města, vožení na koních, a případně i jezdecký výcvik. Pokud jste ještě neseděli na koni, nebo máte jen velmi málo zkušeností, nemusíte se bát, po celou dobu vyjížďky Vás povede zkušený vodič. Pokud jste již zk ... (více)

Ranč Koločava Heřmanovice

Ranč Koločava Heřmanovice

Vydejte se s námi poznávat krásy Jesenických hor v sedlech koní.Zorganizujeme pro Vás putování podle Vašich schopností a přání od půldenních výletů až po několikadenní putování po horách. Zákazníkům, kteří nikdy na koni neseděli, nabízíme vodění, základní instru ... (více)

Ranč pod Rejvízem-Zlaté Hory

Ranč pod Rejvízem-Zlaté Hory

Nabízíme ustájení Vašeho koně. Pokud koně nevlastníte, nabízíme Vám možnost vyjížďky a procházky na našich koních na vlastních pozemcích (louky a pastviny cca 500 Ha). Součástí všech relaxačních aktivit u koní je možnost se aktivně účastnit spolu s naším ošetřovate ... (více)

Ranč Solný potok-Město Albrechtice

Ranč Solný potok-Město Albrechtice

Farma - Ranč Solný potok se nachází na okraji obce Hynčice u Města Albrechtic - východiska turistických cest v podhůří Jeseníků - Zlatohorské hornatiny. Majitelem je pan Jahoda Jan, se kterým na ní žije jeho rodina. Turisticky snadno dosažitelná jsou místa jako: Rejvíz, Krnov, Z ... (více)

Ranč U Gladišů - Bernartice

Ranč U Gladišů - Bernartice

Nabízíme Vám možnosti vyjížděk do přírody a kurz základního jezdeckého výcviku. Naše specializace je výcvik parkurových koní i jezdců. Je možné trávit dovolenou u nás s vlastním koněm, zajistíme jeho ustájení a ošetřování. V areálu ranče je tenisový kurt, celoročn ... (více)

Ranch M-Vernířovice

Ranch M-Vernířovice

Ranch M otevřel pro Vás dne 12. 6. 1997 "1. Mezinárodní jezdeckou stezku" za účasti velvyslance polské republiky v ČR pana Marka Pernala, který osobně podepřel tuto myšlenku rozvoje mezinárodní a meziregionální turistiky. Stezka vede přes hlavní hřeben Hrubého Jeseníku, Malou Moráv ... (více)

Ranch N-Břidličná

Ranch N-Břidličná

Farma leží v oblasti Nízkého Jeseníku. 5 km od města Rýmařova a 10 km od hradu Sovinec. V městečku Břidličná, pod nějž ranč patří, najdete mechová jezírka a kousek odtud přehradu Slezká Harta. Nabízí: Ustájení koní a hříbat. Projížďky na koních pro pokročilé ... (více)

Ranch Viktorie-Šumperk

Ranch Viktorie-Šumperk

Ranč nabízí turistiku na koních ve formě westernového stylu. Vyjížďky jsou určené pro milovníky přírody a koní. Koně jsou dobře přiježděni a připraveni, vhodní jak pro děti, tak i dospělé. Pořádáme projížďky v malebné krajině Jeseníků. Lesní scenérie kolem ranče ... (více)

Turistická jízdárna Ranč Orel-Česká Ves

Turistická jízdárna Ranč Orel-Česká Ves

Mimo sezónu- září - květen pouze na objednávku červen - srpen každý den od 9.00 - 18.00 Doporučujeme objednat předem na tel. +420 607 116 291.Jen tak můžeme zajistit, že budou k dispozici koně na projížďku. Od 12.00 - 13.00 polední přestávka Ceník vyjížděk : 15 min./100 ... (více)

Turistický jezdecký klub Pensionu Grefenberg - Jeseník lázně

Turistický jezdecký klub Pensionu Grefenberg - Jeseník lázně

Pension Grefenberg se nachází na jižním svahu jesenických lázní nad městem Jeseník. Je z něj krásný výhled jižním směrem na vrcholky jesenických hor. Pension je vhodný pro celoroční rekreaci a umožňuje aktivní i odpočinkovou dovolenou. 500 m od pensionu se nachází Priessnit ... (více)

 11 zábav