Chalupa Mezi potůčky
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Chalupa Mezi potůčky

Naše chalupa se nachází v horské obci Vysoký Potok, jež spadá do správy obce Malá Morava, na úpatí masivu Králického Sněžníku v nadmořské výšce 670 m.n.m. Kapacita je 15 osob. Objekt se nalézá v klidném prostředí, v dolíku mezi zalesněnými kopci, je v oploceném prostoru, obklopen velkou zahradou. Přes pozemek protéká horský potůček, jenž příjemně chladí nápoje v letních horkých dnech. V horní části zahrady se nalézá malý rybníček. Objekt je po rekonstrukci. V přízemí se nachází vybavená kuchyně (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, el. sporák, americká kamna) společná s jídelnou, obývací pokoj s TV a malá ložnice, dále koupelna s vanou, záchodem a umývadlem. V podkroví jsou dva pokoje s 5 postelemi, koupelna se sprchovým koutem, záchodem a umývadlem. Vytápění je elektrickými přímotopy.

V zimě - středisko Horní Morava vlek 1500 m s uměle zasněžovanou sjezdovkou. V okolí možnost využití běžeckých terénů a návštěvou Vojtíškova, Hynčic, Návrší, idelální podmínky pro zimní radovánky celé rodiny. V létě - ideální terény pro turisty a cykloturisty a možností návštěvy Kralického Sněžníku s pramenem řeky Moravy, Starého Města, Ramzové, chat - Paprsek, Severomoravká, Zámeček,... Zájemci o tenis, odbíjenou - možnost zapůjčení ku

Poskytované služby
Kuchyně | Parkoviště otevřené
Pro děti
Skluzavka

Parkovat je možno v zimním období na parkovišti u silnice a v létě u objektu na zahradě. Doprava nejlépe vlastní, možno přijet i autobusem či vlakem z Hanušovic. Vlaková zastávka je asi 1,5km a autobusová 100m.

stravování vlastní, obchod asi 900 m od objektu nebo v Hanušovicích, či v Králikách (8 km).

 Kontaktní informace
Kontakt
(+420)777827698
WWW