Chata Na Mlýně
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Chata Na Mlýně

Penzion leží v obci Horní Město. Najdete nás v předhůří Jeseníků poblíž města Rýmařov, od něhož jsme vzdáleni 5 km. Velkou výhodou naší polohy je klidné místo téměř jako Na samotě u lesa - ovšem pro hosty jsou k dispozici i moderní vymoženosti jako je třeba internet. Celková kapacita pensionu je 40 osob, je možné tedy u nás příjemně strávit dovolenou s přáteli, ale též třeba firemní víkend nebo školu v přírodě či sportovní soustředění. Nabízíme jak ubytování v plně vybaveném rodinném pokoji s vlastní koupelnou a WC, tak též cenově výhodné pokoje se společným soc. zařízením. V chatě se též nachází restaurace s nabídkou teplých i studených jídel, dobrého piva a dobré nálady :-) Celé první patro našeho penzionu je vyhrazeno ubytování. Celková kapacita je 40 nocležníků. Nabízíme dvě kategorie pokojů, lišící se vybavením, cenou a komfortem. Horní Město se rozkládá v nadmořské výšce 600 až 700 m., místní část Dobřečov pak až v 750 m., a je tak nejvýše položenou obcí Rýmařovska. V současné době žije v Horním Městě a místních částech cca 1000 lidí. Ve městě je škola, pošta, lékař, obchod a pohostinství. Působí zde několik podnikatelů, pro další rozvoj oblasti však zřejmě budou nejdůležitější přírodní krásy Nízkého Jeseníku a z nich pramenící turistika. Každá z místních částí (Skály, Stříbrné Hory, Rešov a Dobřečov) je specifická jak polohou, tak svou historií, a společně poskytují ideální podmínky pro rekreaci v čisté přírodě v létě i v zimě.
Poskytované služby
Internet | Parkoviště otevřené | Restaurace | Salonek

Rýmařovsko je kraj, jenž je známý svými přírodními poklady i památkami. Například přímo po proudu potoka Huntavy navštívíte Rešovské vodopády, přes kopec se pak nachází známý hrad Sovinec s jeho bohatou historií a neméně atraktivními víkendovými programy. Na své si u nás přijdou jak milovníci turistiky, tak cykloturisté nebo lyžaři. Upravené běžecké stopy naleznete přímo v Horním Městě a lyžařské areály jsou v okolí do 20 km hned tři.

Veškeré stravování probíhá v restauraci v přízemí penzionu. Pohodlně se u nás naobědvá (navečeří, nasnídá...) určitě 40 hostů. Vedle je pak salonek - klubovna a herna s dalšími 12ti místy. Točíme Holbu 11º. Na vaše přání vám připravíme pokrmy z naší chutné domácí kuchyně, vegetariánská jídla, dietní pokrmy, ale i cizokrajné speciality.

 Kontaktní informace
Kontakt
(+420)605807609
WWW