Penzion Nad vodopády
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Penzion Nad vodopády

Penzion Nad vodopády nabízí prožití dovolené uprostřed malebné přírody s možností celé řady aktivit. Můžete se u nás ubytovat (využít vlastního parkoviště) a dobře najíst, ale také si zahrát tenis, volejbal nebo kulečník. I vaše děti si přijdou na své. K využití nabízíme dětské hřiště, v létě vyhřátý bazén a mnoho dalšího. Penzion Nad vodopády v Rešově najdete na okraji obce, v sousedství národní přírodní památky Rešovské vodopády v oblasti Nízkého Jeseníku. Ubytujeme vás ve dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlky), vybavených TV a lednicí.

V areálu je vám k dispozici tenisový kurt k relaxační i tréninkové hře, volejbalové hřiště, stolní tenis i kulečník. Děti jistě rády využijí dětské hřiště nebo v létě vyhřívaný bazén. Pro fanoušky cykloturistiky je k dispozici půjčovna kol v objektu. Na Rešovské vodopády vede jedna z vyznačených cyklostezek. O sníh v zimě nebývá nouze, takže běžkaři si také přijdou na své.

Poskytované služby
Parkoviště otevřené | Restaurace | Salonek
Pro děti
Bazén | Dětské hřiště

K návštěvě láká mnoho míst v okolí, z nejznámějších vás jistě zaujmou Rešovské vodopády – národní přírodní památka, nebo nedaleký známý hrad Sovinec, který hýří různorodými akcemi po celou sezonu, pořádanými přímo mezi zdmi hradu.

 Kontaktní informace
Kontakt
(+420)603301535
WWW