Chata H&D Červenohorské sedlo
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Chata H&D Červenohorské sedlo

Penzion byl vyprojektován předním českým architektem a je postaven ve stylovém designu. Exteriéru a interiéru byla věnována maximální péče tak, aby se hosté penzionu cítili příjemně v útulném a estetickém prostředí. Penzion leží ve stráni mezi 2 lyžařskými vleky v nadmořské výšce 1 025 m v lyžařském areálu Červenohorské sedlo, Jeseníky. Lyžování je přímo u chaty. Ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi. Nový objekt je třípodlažní. K dispozici jsou čtyřlůžkové pokoje ( manželské lůžko + patrová palanda ). Každý pokoj je vybaven vlastním hygienickým standardem ( sprcha a WC ). Dalším standardním vybavením je LCD televize a internetová přípojka zdarma. K dispozici je klubovna s krbovými kamny, rádiem a televizí. K ní přiléhá společná kuchyň vybavená nádobím, elektrickými sporáky, lednicemi, mikrovlnou troubou. Dále je k dispozici sauna s odpočinkovou místností a šatnou, druhá klubovna s kulečníkem slouží s žíněnkami i jako herna pro děti
Poskytované služby
Kuchyně
Pro děti
Sauna

Objekt se nachází na pokraji areálu Červenohorské sedlo u hlavní turisticky značené stezky západním směrem vedoucí dále na Vřesovou Studánku a Šerák. Výhodnost polohy ocení milovníci sjezdového lyžování, ke třem spodním stanicím vleků lyžaři sjedou přímo od chaty.

Vlak i bus – st. Kouty nad Desnou ( nebo Šumperk ), dále autobusem do st. Červenohorské sedlo, odtud cca 150 m pěšky. V letním období je parkování zdarma před chatou, v zimním období na 150 metrů vzdáleném parkovišti za poplatek 500,-Kč/auto/týden – platí se pí. správcové při ubytování.

Kuchyň přilehlá klubovně umožňuje individuální stravování ( k dispozici jsou ledničky, nádobí, sporáky a mikrovlnná trouba ). V areálu Červenohorské sedlo jsou v provozu 3 restaurace.

 Kontaktní informace
Kontakt
582305603
WWW