Hostinec Peterka
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Hostinec Peterka

Náš hostinec má více než 100 letou tradici a historii. Naleznete jej na klidném místě v Petrově nad Desnou, v údolí řeky Desné v podhůří Jeseníků,asi 6km od Šumperka a 2km od Velkých Losin, které jsou proslaveny ruční papírnou i lázeňstvím. Pokochat se také můžete tamním zámkem. V obci Rapotín je známý rodinný skanzen a veterán muzeum, výše v horách pak můžete navštívit jeden z technologických divů naší země - přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé stráně. Milovníci cyklistiky mohou využít známé čarodějnické cyklostezky, která spojuje místa spjatá s čarodějnickými procesy známými z románu "Kladivo na čarodějnice". Náš hostinec se pak nachází přímo u trasy těchto cyklistických stezek. Hostinec Peterka v Petrově nad Desnou nabízí široký spektrum možného vyžití. Samozřejmě základním principem pohostinství je dobré jídlo a také útulné ubytování. Náš hostinec vám však nabízí podstatně více: nohejbalový /volejbalový/ kurt, automatická kuželna a vláček pro děti. Pokoje: nové dvou až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizí, internetem a s možností přistýlky. Nabízíme také možnost snídaní, obědů i večeří.

lyžařské středisko klepáčov 13Km ,10 minut jízdy, lyžařský areál Přemyslov 13,5Km,14minut jízdy, Červenohorské sedlo 23Km,25 minut jízdy

Poskytované služby
Internet | Parkoviště otevřené | Restaurace

Náš hostinec vám nabízí domácí kuchyni.

Kapacita našeho hostince umožňuje pořádat také firemní či jiné hromadné akce. Jsme připraveni uspořádat například turnaje v nohejbale, volejbale a také v kuželkách.
 Kontaktní informace
Kontakt
605253258
WWW