Předchozí | Dalšístrana / 8 40-60 z 142 ubytování
Penzion Zámeček

Penzion Zámeček

Penzion Zámeček se nachází v malebném podhůří Jeseníků a Králického masivu v nadmořské výšce 500 m. Díky své atraktivní poloze na skále nad řekou Moravou, byl již v minulosti znám pod názvem „ Orlí hnízdo“, jako výletní místo při procházkách v okolí Hanušovic. V ... (více)

Penzion Lomnický Šenk

Penzion Lomnický Šenk

Penzion Lomnický Šenk nabízí ubytování o kapacitě 45 míst. Leží na klidném místě blízko přehrady Slezská Harta a hradu Sovinec. V penzionu se nachází restaurace s barem. Penzion má vlastní rybník, na kterém je možnost rybolovu (cca 200 m od penzionu). Ubytování ve 2, 3, 4 ... (více)

Penzion U Vody

Penzion U Vody

Chcete strávit příjemnou dovolenou s rodinou nebo si jen tak přijet zarybařit? Tak přesně tohle je to pravé místo pro Vás. Právě jsme nově otevřeli PENZION U VODY, který se nachází v obci Roudno a to pouhých 50 m od nádrže Slezská Harta. Nabízíme Vám ubytování ve čtyř ... (více)

Penzion Figura

Penzion Figura

Penzion FIGURA se nachází v malebném prostředí lázeňského městečka Karlova Studánka, které se nachází na východním úpatí Pradědu (775 m n.m.). Karlova Studánka je východisko cest na Praděd, Výr, Ovčárnu, Petrovy kameny a do údolí Bílé Opavy. Zajištění ubytování v ... (více)

Penzion Šíbl

Penzion Šíbl

Rodinný penzion se nachází v Jeseníkách u obce Malá Morávka, která je střediskem zimních sportů a turistických vycházek. Přivítá Vás nádherná krajina Jeseníků, jejichž příroda a čistý vzduch jsou jako stvořené pro Váš aktivní odpočinek. Můžete se zde v pohodlí u ... (více)

Penzion U jelena

Penzion U jelena

Nabízíme Vám ubytování v podhůří Nízkého Jeseníku. Na břehu přehrady Slezská Harta, uprostřed malebné obce Nová Pláň najdete Penzion U jelena. Obklopen krásnou přírodou v nadmořské výšce 560 m.n.m. je to ideální místo pro Vaše výlety, víkendové pobyty i rodinnou dovo ... (více)

Penzion Koliba

Penzion Koliba

Pension Koliba se nachází uprostřed krásné přírody v části města Krnova na svahu pod vrchem Cvilín s rozhlednou, kterému vévodí v barokním stylu přestavěný chrám Panny Marie Sedmibolestné. Pension nabízí ubytování v jednom apartmá, ve dvou, tří a čtyřlůžkových poko ... (více)

Penzion Later

Penzion Later

Penzion LATER se nachází v krásné a klidné části přírody na úpatí Jeseníků. V zimním i letním období je možné přijet autem i autobusem přímo k penzionu a parkovat na oploceném parkovišti patřícímu k areálu. Celková kapacita penzionu je 90 lůžek. V penzionu jsou k di ... (více)

Larischova vila

Larischova vila

Penzion Larischova vila je nově otevřený a kompletně zrekonstruovaný objekt v blízkosti centra města Krnov, který nabízí příjemné ubytování v jednom z 13 luxusně vybavených apartmánů. V žádném z nich nechybí vlastní kuchyň, koupelna a WC, samozřejmostí je vybavení pokojů ... (více)

Penzion Na Staré Poště

Penzion Na Staré Poště

V bezprostředním i vzdálenějším okolí na vás čeká mnoho příležitostí ke sportu, k výletům a jiným aktivitám. -Velké dětské hřiště (100 m), skate park, rybník s možností rybolovu, zámecký park -Dlouhé Stráně – přečerpávací elektrárna s možností ... (více)

Penzion Hawaii

Penzion Hawaii

Vila Hawaii se nachází v malebném podhůří Jeseníků u hlavního tahu ze Šumperka na Jeseník a Ostravu. Ubytování je ve 2 - 4 lůžkových pokojích s televizí, rádiem a satelitem, WC, sprchou, parkovištěm.

Penzion U Parku

Penzion U Parku

Dům se nachází přímo naproti lázeňského parku,3 minuty chůze od termálního koupaliště. Nabízíme ubytování splňující "Doporučený standard ubytovacích služeb-ubytování v soukromí", MMR ČR. Celková ubytovací kapacita je 9 pevných lůžek a 4 přistýlky. V zahradě je ... (více)

Penzion Pod Strání

Penzion Pod Strání

Náš rodinný penzion se nachází v pohoří Jeseníků v centru rekreačního střediska Karlov pod Pradědem, který patří k nejznámějším a největším horským střediskům. Nachází se ve východní části Hrubého Jeseníku na soutoku Bílého potoka s Moravicí a leží v nadmořsk ... (více)

Penzion Niva

Penzion Niva

Penzion se nachází v obci Široká Niva ,která leží v CHKO Jeseníky s nejvyšší horou Moravy Pradědem (1490 m n. m.). Oblast je atraktivní jak pro milovníky letního tak i zimního sportu a turistiky (velké množství vleků, cykloturistických a pěších tras). Nejvzácnější hodnoto ... (více)

Penzion Alenka

Penzion Alenka

Penzion Alenka najdete asi 2 km od města Jeseník, směrem na Rejvíz. Penzion nabízí ubytování v 3 dvoulůžkových pokojích a 1 čtyřlůžkovém pokoji. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Součástí je parkoviště. V létě je v provozu bazén, terasa a zastřeše ... (více)

Pension Palírna

Pension Palírna

Pension se nachází v překrásných Jeseníkách 7 km od okresního města Jeseník směr Ostrava a Polská republika. Ubytování: tři třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (možnost přistýlky), dva dvojlůžkové pokoje se společným sociálním zařízením. Je zde ... (více)

Pension Mariana

Pension Mariana

Náš rodinný pension Mariana se nachází v pohoří Jeseníky, v horách s nejčistším ovzduším v České republice, v klidném místě na okraji obce Rudná pod Pradědem. Nabízíme ubytování s příjemnou atmosférou v nádherném prostředí Jeseníků s možností pořádání těchto ... (více)

Penzion Vera

Penzion Vera

Penzion VERA najdete na klidném místě v centru města Jeseník. Apartmány jsou vhodné pro rodinnou rekreaci, dovolenou s přáteli nebo při služebních návštěvách Jeseníků. Vybavení penzionu: komfortní prostředí, uzamykatelné parkoviště, kompletně vybavená kuchyně, zahrada ... (více)

Penzion Zámeček

Penzion Zámeček

Karlov pod Pradědem je místní část malebné horské obce Malá Morávka ležící v samém srdci Jeseníků a která tvoří "vstupní bránu" do nejkrásnějších míst Jeseníků. Karlov je vyhledávaným místem lyžařů a turistů pro své ideální podmínky a polohu - vždyť v blíz ... (více)

Penzion Orion

Penzion Orion

Penzion se nachází v Malé Morávce, v Karlově pod Pradědem, rekreačním, turistickém a lyžařském středisku v Jeseníkách. Nachází se v blízkosti silnice procházející Karlovem, na pravé straně řeky Moravice. Jedná se o penzion s domácím prostředím a jeho poloha poskytuje ... (více)

Předchozí | Dalšístrana / 8 40-60 z 142 ubytování