Penzion U Rodinky
Galerie
Ubytování
Apartmán
Kuchyňka
wc a sprcha součástí každého pokoje
Společenská místnost-jídelna
Relax u krbu
Koutek pro děti
Penzion U Rodinky
Čtyřlůžkový pokoj
Apartmán
Apartmán
 Mapa
Reklama

Penzion U Rodinky

PENZION U RODINKY v Jeseníkách je díky svému umístění vhodný pro lyžařské pobyty, rodinnou dovolenou s dětmi, relaxační pobyty, turistiku, cyklovýlety, houbaření díky lesům v širokém okolí.V sousedství penzionu se nachází Relax centrum. Na dosah jsou četná lyžařská střediska, např. Filipovice, Červenohorské sedlo, či Kouty nad Desnou. Na pěší i cyklo výlety se můžete vydat na Praděd, Šerák, Čertovy kameny, do Priessnitzových lázní, k lesnímu baru v Lipové, Rejvíz, lázně Karlova studánka a spoustu dalších míst našich krásných jesenických hor.

Lyžování,turistika,cyklistika,houbaření,grilování,letní bazén,relax

Penzion U Rodinky se nachází přímo pod horama , kde najdete spousty příležitostí k aktivní dovolené nebo k odpočinku a relaxu v Jeseníkách , v blízkosti penzionu se nachází spousty center , kde si každý najde své vyžití . SKIPARK Filipovice 2km,Červenohorské sedlo 6km,Jeseník 6km,Jeseník lázně,Lesní bar Lipová,Faunapark Lipová,Ramzová,Praděd,Rejvíz,Karlova studánka a spoustu krásných míst

Penzion je dostupný ze tří směrů:GPS - 50.1613731N, 17.1978919E1. Od Šumperka - po příjezdu do Bělé pod Pradědem-Domašova odbočíte na první křižovatce doprava a po 100 metrech odbočíte doleva přes most k našemu penzionu.2. Od Videlského kříže (Opava, Ostrava, Rýmařov) - od počátku obce Bělá pod Pradědem ujedete cca 3km za kostelem přes most odbočíte doprava.3. Od Jeseníku - ujedete přibližně 8km vesnicemi Adolfovice a Domašov. Na konci Domašova je křižovatka,na té se dáte doleva směr Opava,Bruntál a po 100m odbočíte přes most do leva.V cíli na vás čeká vaše klidná dovolená :)

Snídaně formou švédského stolu

Jsme schopni zajistit pro menší firmu školení nebo týmové setkání.
 Kontaktní informace
Kontakt
Pan