Chalupa Hegerovi
Galerie
_MKO0149.JPG
_MKO0154.JPG
_MKO0167.JPG
_MKO0165.JPG
DSC_0381.JPG
 Mapa
Reklama

Chalupa Hegerovi

Zveme Vás k pobytu na rekreační chalupě v Nových Vilémovicích v překrásné krajině Rychlebských hor.

Chalupa má celkovou kapacitu 10 lůžek v 5- ti dvoulůžkových pokojích.

V patře se nachází čtyři dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zázemím (sprchový kout, WC, umyvadlo) a jeden dvoulůžkový pokoj s využitím sociálního zázemí v přízemí chalupy.

V ceně ubytování je možnost využití plně vybavené kuchyně ( lednice, mrazák, indukční varná deska, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, myčka, pečící trouba). Možnost využití společenské místnosti s krbem, jídelním stolem, rohovou sedačkou a televizí.

Pro nejmenší je k dispozici dětská postýlka, jídelní židlička, vanička. Dále nabízíme možnost zapůjčení vozíku za kolo pro 2 děti za poplatek.

Před chalupou je otevřené venkovní posezení. V zadní části chalupy je venkovní zastřešená terasa s posezením.  

K volnočasovým aktivitám lze využít rozsáhlou zahradu, sportovní hřiště, které je vybaveno sítí na volejbal, brankami na kopanou nebo stůl na stolní tenis pod terasou. Jízdní kola, lyže a ostatní sportovní vybavení je možno umístit do zamykatelné kolárny.

K volnočasovým aktivitám lze využít rozsáhlou zahradu, sportovní hřiště, které je vybaveno sítí na volejbal, brankami na kopanou nebo stůl na stolní tenis pod terasou. Cyklo i pěší turistika.

Poskytované služby
Krb | Kuchyně | Parkoviště otevřené | Venkovní posezení
Pro děti
Dětská postýlka | Dětská židle | Dětské hřiště

Nové Vilémovice se nachází v Rychlebských horách v nadmořské výšce 620m. Nepopsatelná horská osada na severním svahu vrcholu Strážiště (813m). Opravdová oáza uprostřed překrásné přírody se silnou romanticko-nostalgickou atmosférou. Celé okolí Vilémovic je mimořádně krásné a působivé. Ať už se jedná o nádherné Račí údolí, louky bývalé osady Hřibová nebo vrcholy Suť (717m), Vápenný (776m), nedaleký Špičák (957m) či Koníček (851m). Po dru

K dispozici je plně vybavená kuchyně a jídelní stůl.

 Kontaktní informace
Kontakt
Pan
+420 720247392
WWW