Ranč pod Rejvízem
Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
 Mapa
Reklama

Ranč pod Rejvízem

Hledáte ubytování v Jeseníkách, aktivní dovolenou nebo jen odpočinek na klidném místě? Zajímá Vás agroturistika, vyjížďky na koni, zemědělská farma, ranč či možnost vyzkoušení si péče o koně? Hledáte vhodné místo pro firemní akce, firemní prezentace nebo tzv. teambuilding (upevněni kolektivu)? Jste na správném místě. Ranč pod Rejvízem Vám nabízí pohodlí, kvalitu a služby za dostupné ceny, které uspokojí i ty nejnáročnější z Vás. Ranč pod Rejvízem se nachází v nejvyšších moravských horách Jeseníky v obci Ondřejovice u Zlatých Hor, těsně pod známou dominantou Jeseníků Rejvízem. Je obklopen malebnou krajinou rozsáhlých horských luk, pastvin a lesů, které jsou součástí ranče a umožňují jejich využití pro jízdu na koni, jízdu horském kole, případně pěší turistiku. V zimě je zde možnost lyžování na nedalekých sjezdovkách v Jeseníkách. V objektu se také nachází lyžárna. Penzion je ideálně situován nejen k objevování krás zdejšího regionu, ale také k všestrannému sportovnímu využití. V blízkém okolí ranče se nachází Priessnitzovy vodní lázně Jeseník, Karlova studánka, krápníkové jeskyně Na Pomezí, jeskyně na Špičáku, mechová jezírka na Rejvízu, Nýznerovské vodopády a barokní zámek Jánský vrch, kde je umístěna vzácná sbírka dýmek. Kapacita penzionu je 6 bytových jednotek - 22 lůžek ( 16 lůžek + 6 přistýlek ). 4 bytové jednotky 0 + 1 ( pro 3 osoby ) a 2 bytové jednotky 1 + 1 ( pro 5 osob ). K přátelskému posezení hostů je k dispozici útulná společenská místnost, vybavená televizorem s DVD a sedacími soupravami. V přízemí objektu je k dispozici prostorná herna s kulečníkem, stolním tenisem a stolním fotbalem. Herna je také vybavena projekčním zařízením a je kvalitně ozvučena (vhodné pro firemní prezentace). Dále je zde k dispozici stylová jídelna, sauna a posilovna. Venku je k dispozici velká zastřešená pergola s vnitřním osvětlením, vybavená pohodlným srubovým posezením a dvěma kamennými krby pro venkovní grilování na roštu. V zimě je zde k dispozici lyžárna.

O turistických zajímavostech, památkách, cyklotrasách, pěších trasách, sportovních a společenských regionálních akcích a dalších zajímavostech z našeho kraje Vás budeme informovat aktuálně na místě. V létě je zde velké množství turistických stezek a cyklostezek, v zimě zase množství lyžarškých sjezdovek. Nabízíme Vám možnost vyjížďky a procházky na našich koních na vlastních pozemcích (louky a pastviny cca 500 Ha).

Poskytované služby
Kuchyně | Parkoviště otevřené
Pro děti
Posilovna | Sauna

Ondřejovice leží na trase Zlaté Hory - Mikulovice, na severní straně pohoří Jeseníky asi 5 km od Zlatých Hor, kterých jsou místní částí. Směrem od Mikulovic zahnete doprava na první odbočce v Ondřejovicích, projedete pod viaduktem a dále pokračujte asi 500m směrem nahoru. Směrem od Zlatých Hor zahnete doleva za autobusouvou zastávkou v Ondřejovicích a projetede pod viaduktem a dále pokračujete asi 500m směrem nahoru.

Budova je vybavena kuchyňským koutem ( el. sporák, lednička, mikrovlná trouba, varná konvice, veškeré nádobí apod.), jídelním koutem). Toto vybavení Vám umožní zvolit mezi stravováním ze svých vlastních zásob nebo využít možnosti kombinace námi nabízených snídaní a případně dalších jídel dle individuální domluvy při rezervaci nebo v průběhu pobytu.

 Kontaktní informace
Kontakt
+420739468295,+420603193692,+420603252141
WWW