Předchozí | Dalšístrana / 3 20-40 z 54 ubytování
Hotel pod zámkem

Hotel pod zámkem

Hotel se nachází pod zámkem Jánský Vrch. Písemnou zmínkou je hrad Javorník poprvé zmiňován roku 1307, jako majetek svidnických knížat. K definitivní přestavbě původního hradu, později sídla s pohodlnějším pozdně renesančním palácem na barokní zámek, došlo za episkopát ... (více)

Hotel Pod Jedlovým vrchem

Hotel Pod Jedlovým vrchem

Obec Loučná nad Desnou se nachází v malebném údolí řeky Desné v samém srdci Jeseníků, 5 km od známých Lázní Velké Losiny, v nadmořské výšce kolem 600 m.n.m.. Ze tří stran ji obklopují hory s vrcholky nad 1000 m, na jejichž svazích vznikají nové lyžařské areály. Je ide ... (více)

Hotel Pepa ****

Hotel Pepa ****

Rekonstruovaný rodinný Hotel Pepa se nachází na pěší zóně v historickém centru města Krnov. Chráněná památka s moderním vybavením je součástí historického jádra města, měšťanských budov. Poskytne Vám přívětivé a útulné prostředí. Parkoviště přímo u hotelu, h ... (více)

Hotel Park Ostružná

Hotel Park Ostružná

Hotel Park se nachází v obci Ostružná v oblasti Ramzovského sedla v Jeseníkách (708 m nad mořem) v ráji lyžařských středisek Ramzová-Ostružná-Petříkov-Branná. Pro Vaše sportovní zimní a letní vyžití zde naleznete spoustu upravených běžeckých tratí a cyklistických ste ... (více)

Hotel Paramon

Hotel Paramon

Hotel Paramon se nachází v krásném prostředí pohoří Jeseníků, jehož dominantou je nejvyšší hora Praděd. Okolí Suché Rudné láká svou přírodou ke strávení nádherné dovolené jak v létě tak i v zimě. Hotel nabízí kapacitu 100 osob ve dvou, tří a čtyřlůžkových pok ... (více)

Hotel Oldřich Musil

Hotel Oldřich Musil

Hotel Oldřich Musil se nachází v podhůří Jeseníků v údolí řeky Desné v horní polovině obce Kouty nad Desnou. Hotel je zařazen do kategorie středního standardu, s celoročním provozem vhodný pro nenáročnou klientelu se zájmem o rekreační pobyt v čistém a zdravém prostředí ... (více)

Hotel Neptun

Hotel Neptun

Horský hotel NEPTUN se nachází v turistickém středisku Malá Morávka, které tvoří vstupní bránu do nejkrásnějších míst Chráněné krajinné oblasti Jeseníky. 8 km vzdálená hora Praděd (1492 m n. m.) je nejvyšší horou Moravy a v jejím okolí byla vyhlášena národní příro ... (více)

Hotel Neptun

Hotel Neptun

Horský hotel NEPTUN se nachází v turistickém středisku Malá Morávka, které je dobře dostupné autobusem, autem i vlakem. Poskytujeme komfortní ubytování a kvalitní služby. Vnitřní hotelové prostory jsou nekuřácké. Hotel Neptun nabízí komfortní ubytování v šedesát ... (více)

Hotel Na Trojce

Hotel Na Trojce

Náš Hotel Na Trojce je rekreační zařízení ukryté od shonu civilizace v podhůří Hrubého Jeseníku. To znamená, že je u nás v zimě spousta sněhu a v létě jasný sluneční svit. I v těchto končinách však nabízíme výtečnou stravu a pohodlné ubytování za přátelské ceny ... (více)

Hotel Montenegro

Hotel Montenegro

Hotel Montenegro Vám nabízí luxusní ubytování v malebné části podhůří Jeseníků ve městě Bruntál, které je pro svou výhodnou polohu právem často nazýváno "vstupní branou do Jeseníků". V blízkém okolí se nachází spousta příležitostí pro horskou turistiku a lyžov ... (více)

Hotel Koruna

Hotel Koruna

Hotel Koruna má pro Vás pohodlné ubytování a nabízí Vám zázemí pro odpočinek blízko centra Šumperka. Budete v příjemném prostředí, obklopeni přátelskou atmosférou ubytováni v pohodlně vybavených pokojích, ve kterých najdete mimo jiné televizi, sprchu, WC a internetovou př ... (více)

Hotel Koliba

Hotel Koliba

Hotel a stylová restaurace Koliba s nachází na výjezdu z města Vrbna pod Pradědem, směrem na Karlovu Studánku v malebném údolí v podhůří nejvyšší moravské hory Praděd. Horský vzduch svou čistotou láká návštěvníky této oblasti k pobytu v letní i zimní sezóně. Kapac ... (více)

Hotel Karlov

Hotel Karlov

Ubytování na horách je poskytováno v menším rodinném hotelu s velmi příjemnou atmosférou, hotel je situován v obci Karlov pod Pradědem – Malá Morávka nedaleko nejvyššího vrcholu jesenických hor Praděd. Ubytování v hotelu skýtá veškeré vybavení potřebné ke klidně str ... (více)

Hotel Kamzík

Hotel Kamzík

Hotel Kamzík se nachází v osadě Karlov pod Pradědem v podhůří Hrubého Jeseníku(nadmořská výška 720m n. m.), která patří pod obec Malá Morávka. Jak název osady říká, nacházíme se těsně pod nejvyšší horou Hrubého Jeseníku - pod Pradědem. Obklopen lesy s loukami a výh ... (více)

Hotel Grand

Hotel Grand

Hotel Grand se nachází v centru města Šumperka. Nabízí 60 lůžek hotelového typu. K dispozici jsou jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje a třílůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou zařízeny v elegantním stylu a jsou rozděleny do více kategorií.

Hotel Elegance

Hotel Elegance

Hotel ELEGANCE je nový jak už název napovídá komfortní a elegantní hotel v samotném centru Šumperka. Jen pár kroků od šumperského divadla, muzea, městského parku, náměstí s romantickými uličkami, restauracemi, kavárnami, hospůdkami a obchody lemujícími hlavní třídu. ... (více)

Hotel Eduard

Hotel Eduard

Hotel Eduard, s ubytovací kapacitou 90 lůžek, je umístěn v areálu zahrady obklopené překrásným lesem, která klientům zaručuje ničím nerušený pobyt s nezapomenutelným výhledem do okolních hor. Hotel Eduard nabízí ideální podmínky pro: •rodinnou dovolenou •aktivní d ... (více)

Hotel Dlouhé Stráně

Hotel Dlouhé Stráně

Hotel Dlouhé Stráně se nachází v obci Rejhotice v nadmořské výšce 600m v oblasti Jeseníků. Krajina je hornatá a lesnatá, poloha hotelu je v klidném prostředí. Poskytuje výhodné podmínky pro aktivní odpočinek a rekreaci hostů. Oblast je ideální pro zimní sporty, turistiku (a ... (více)

Hotel Červenohorské Sedlo

Hotel Červenohorské Sedlo

Hotel Červenohorské Sedlo sa nachází v nadmořské výšce 1013 metrů ve stejnojmeném lyžařském středisku. Hotel leží přímo na hlavní turistické trase Jeseníků. Ubytování v Jeseníkách, za příjemné ceny, kompletní servis pro Vaši dovolenou. Kromě nejvýhodnější polohy p ... (více)

Hotel Černá Voda

Hotel Černá Voda

Hotel se nachází v obci Černá Voda cca 20 km od města Jeseník, 5 km od polských hranic. Lesy v okolí lákají k houbaření, sběru lesních plodin, k relaxaci a procházkám na čerstvém vzduchu. Klidné a pěkné prostředí je ideální pro strávení příjemné letní i zimní rekreace ... (více)

Předchozí | Dalšístrana / 3 20-40 z 54 ubytování