11 records
 Tenisový Klub - Jeseník

Tenisový Klub - Jeseník

Tenisový Klub se nachází ve Smetanových sadech poblíž autobusového nádraží v Jeseníku. Hrací poplatky pro rekreační tenis: Pronájem dvorce na 1 hodinu: do 15 hod.                                        100,- Kč / kurt od 15 hod. jen pokud je volno      100,- Kč / kurt Hra člen - host        ... (more)

Fenix Tenis Club - Jeseník

Fenix Tenis Club - Jeseník

Tenisový areál s umělým osvětlením, letní tenisovou školu, možnost tréninku dospělých i zajištění protihráče. Hodiny pro veřejnost: Po-Pá 8:00-20:00 hod So-Ne 9:00-20:00 hod Ceník: 80,- Kč na hodinu a kurt, mládež do 18 let 40,- Kč.  

Tenis TJ Sokol Šumperk

Tenis TJ Sokol Šumperk

Ve městě Šumperku, 39 km západně od Rýmařova, je k dispozici 11 venkovních kurtů s možností hrát po celou sezónu po všechny dny v týdnu od 8.00 hod do do 21.00 hod. Možnost předplatného na celou letní sezónu. Ceník: Hrací jednotka je 1 hodina: Po-Pá 08.00 - 13.00 110,- Kč ... (more)

Tenis-Bohemaland Zlaté Hory

Tenis-Bohemaland Zlaté Hory

BOHEMALAND, jeden z největších a nejlépe vybavených sportovně-rekreačních resortů v ČR poskytuje optimální zázemí pro rekreaci, pořádání sportovních soutěží, soustředění a firemních akcí. Najdete jej na severní patě hory Příčná (997m/n/m,GPS souřadnice – Loc: 50°14′45.537”N, 17°23′32.265”E) na okraj ... (more)

Tenisové kurty - Jeseník lázně

Tenisové kurty - Jeseník lázně

Kurty v Priessnitzových léčebných lázních jsou umístěny přímo za konečnou autobusovou zastávkou (Jeseník lázně, Sanatorium Priessnitz)   Provozní doba: denně 10:00 - 20:00  

Tenisové kurty Ramzová

Tenisové kurty Ramzová

Tenisové kurty u hotelu Ramzovské sedlo. Chata Ramzovské sedlo se nachází v malé osadě Ramzová, ležící při silniční a železniční trase Šumperk - Hanušovice - Jeseník. Svým významem však značně převyšuje svou rozlohu: je jedním z výchozích bodů jak pro letní pěší t ... (more)

Tenisové kurty-Město Albrechtice

Tenisové kurty-Město Albrechtice

Dva antukové tenisové kurty se zázemím, stěna, šatny, sprchy a WC. Vše v malebném prostředí parku a blízko lesa. Otvírací doba: Od května do října Po – Pá 15:00 – 18:00 hodin So – Ne 9:00 – 16:00 hodin Informace: Správce: p. Zbyněk Píca Tel: 605 854 652 ... (more)

Tenisový areál Bruntál

Tenisový areál Bruntál

Tenisový oddíl TJ Slavoj Bruntál nabízí pronájem tenisových kurtů v areálu na Mlýnské ulici v Bruntále jak jednotlivcům, tak firmám. K dispozici je 5 antukových kurtů. V odpoledních hodinách je přímo v areálu k dispozici bufet k občerstvení i posezení. Samozřejmostí je z ... (more)

Tenisový areál K3 Krnov

Tenisový areál K3 Krnov

- Areál se nachází v centru města Krnova, asi 300 metrů severně od Hlavního náměstí, v klidném prostředí, kde na park u Smetanova okruhu navazuje sportovní zóna s atletickým, zimním a fotbalovým stadionem. - V současné době tento areál nabízí možnosti využít moderní 3 k ... (more)

Tenisový areál Zábřeh

Tenisový areál Zábřeh

V areálu TJ SOKOL Zábřeh (Sokolovna) je k dispozice tenisová hala se dvěma kurty s umělým povrchem a moderním sociálním zázemím, sauna,  šest antukových kurtů, tělocvična a zrcadlový sál. Otvírací doba: Pondělí: 14:00 - 22:00 Úterý: 14:00 - 22:00 Středa: 14:00 - 22:00 Čtvrtek: 14 ... (more)

Tenisový kurt Relax Domašov

Tenisový kurt Relax Domašov

Sportovní a zábavní areál RELAX DOMAŠOV v jesenické turistické oblasti Bělá pod Pradědem Vám zajistí zážitek z aktivní dovolené. Nejširší spektrum nabídky areálu umožní výběr aktivit každému bez ohledu na věk, výkonnost a naturel. To vše v krásném prostředí Hrubéh ... (more)

 11 records