12 records
Barbora fitness Jeseník

Barbora fitness Jeseník

Barbora fitness se nachází v areálu městského koupaliště v Jeseníku. AEROBIC, PILATESS, FIT BALL, BŘIŠNÍ TANCE, ZUMBA, POWER JOGA,POSILOVNA,SOLÁRIUM Otevírací doba: Po-Pá 10.00-12.00 15.00-22.00; So-Ne 10.00-12.00 17.00-22.00 Možnost individuální otevírací doby mimo p ... (more)

Fit CLUB Relax - Zábřeh

Fit CLUB Relax - Zábřeh

FIT CLUB RELAX je koncipován jako kondiční centrum moderního životního stylu. Celý provoz je rozdělen na samotné cvičící plochy: # fitness # cardiofitness # squash # tělocvična a šatny se sociálním zázemím Cvičební plocha je opatřena zátěžovým kobercem. V prostorách ... (more)

Fitcentrum GYM 4 YOU ŠUMPERK

Fitcentrum GYM 4 YOU ŠUMPERK

Služby fitcentra * nabízíme Vám zacvičovací lekce pod vedením instruktora * sestavování tréninkových plánů na míru * poradenství v oblasti výživy a tréninku * prodej sportovní výživy, doplňků stravy a sportovního oblečení * čeká na Vás kompletně vybavená posilovna ... (more)

Fitness -Hotel Steiger Krnov

Fitness -Hotel Steiger Krnov

V hotelu STEIGER Vám nabízíme nově zřízenou posilovnu v přízemních prostorách s příjemným sportovním interiérem a kvalitním fitness zařízením. Otevírací doba: Po - Pa: 10,00 hod. - 12,00 hod. 15,00 hod. - 21,00 hod. So: 17,00 hod. - 21,00 hod. Otevírací doba v prá ... (more)

Fitness centrum Jalex Krnov

Fitness centrum Jalex Krnov

Nabídka relaxačních a rekondičních programů a cvičení včetně poradenství při sestavování tréninku. Prodej zdravé výživy a sportovních potřeb. Otevírací hodiny:   Pondělí - Pátek 9:00 – 11:00, 15:00 – 20:00 Neděle 15:00 – 18:00 Ceník: jednorázový vstup: 35,-Kč studenti, 40,-Kč dospělí ... (more)

Fitness centrum Myší díra Šumperk

Fitness centrum Myší díra Šumperk

Posilovnu tvoří 32 stanovišť ve dvou pomyslně oddělených částech: oddělení posilovacích strojů s možností nastavení zátěže pomocí cihliček nebo klasických kotoučů, a oddělení kardio zóny, ve které jsou umístěny i některé další posilovací stroje. Posilovna je vybave ... (more)

Fitness Korzo Šumperk

Fitness Korzo Šumperk

Fitness Korzo Šumperk - Mnoho pohybových aktivit v největším a nejkomplexnějším fitness centru v regionu.   * Ohromující plocha s více než 600m2 * Rozsáhlá aerobní zóna s profi stroji SAPILO, TUNTURI a RUNNER * Otevírací doba PO-PA 9 - 21, SO-NE 10 - 20 * Množství špičkových tren ... (more)

Fitness Relax Domašov

Fitness Relax Domašov

Sportovní a zábavní areál RELAX DOMAŠOV v jesenické turistické oblasti Bělá pod Pradědem Vám zajistí zážitek z aktivní dovolené. Nejširší spektrum nabídky areálu umožní výběr aktivit každému bez ohledu na věk, výkonnost a naturel. To vše v krásném prostředí Hrubéh ... (more)

Fitness Rýmařov

Fitness Rýmařov

Nabízíme: # Kvalitní trénink pokročilých sportovců # Kondiční posilování # Pro začínající sestavení cvičebního plánu zdarma a dozor v začátcích tréninku # Prostor pro strečink # Prodej speciálních doplňků výživy a sportovního oblečení # Opálení celého těla ... (more)

hgfhfghfhfg

hgfhfghfhfg

hgfhfghfh hfhf hgfhfghfh hfhf hgfhfghfh hfhf hgfhfghfh hfhf hgfhfghfh hfhf hgfhfghfh hfhf hgfhfghfh hfhf hgfhfghfh hfhf hgfhfghfh hfhf hgfhfghfh hfhf hgfhfghfh hfhf hgfhfghfh hfhf hgfhfghfh hfhf hgfhfghfh hfhf hgfhfghfh hfhf hgfhfghfh hfhf hgfhfghfh hfhf hgfhfghfh hfhf hgfhfghfh hfhf hgfhfghfh hfhf  ... (more)

ProFit Studio

ProFit Studio

Najdete u nás plně vybavené fitness centrum s rozšířenou aerobní zónou a stroji na dámské problematické partie. K dispozici pro Vás máme profesionální fitness trenéry a další specialisty. V ProFit studiu nabízíme cvičení v příjemném prostředí na profesionálních st ... (more)

Revital fitness Bruntál

Revital fitness Bruntál

Nejde o klasickou posilovnu se silovou zónou. Veškeré stroje jsou nahrazeny moderními novinkami, které směřují k funkčnímu tréninku a k celkovému zdraví našich klientů. Revital fitness nabídne perfektní služby, jak běžné populaci, tak sportovcům a týmům. V čem se Revital fi ... (more)

 12 records