Předchozí | Dalšístrana / 7 0-24 z 155 records
Na penzionu Bobrovník jsme strávili 1 týden a pobyt zde můžeme všem jen doporučit. Ubytování pěkné, strava vynikající, personál velice milý a vstřícný.
Lázně pro nenáročné pacienty, zastaralé, vytunelované.
v pohodě
Ochota, čistota, úsměvy personálu. Děkujeme.
Těch hvězdiček pro hodnocení je málo-prostě je to tady fajn.Děkujeme a budeme Vás určitě doporučovat. Se srdečnými pozdravy manželé Říhovi,Kladno
Perfektní ubytování, byli jsme moc spokojení. Chatky čisté, skvěle vybavené a ten potůček hned vedle...nádhera, balada pro uši. Určitě jsme kemp Červenka nenavštívili naposledy...těšíme se na léto, až budeme moci vyzkoušet i koupaliště ;-) Děkujeme ! Cykloturistice Ahoooj :-D
Souhlasím s prvním komentářem. Nic tak otřesnýho jsem nikdy nezažila! Absolutně nedoporučuji!
pobyt se mám líbil,jídlo nám chutnalo,personál milý a ochotný,krásná příroda,byli jsme spokojeni a určitě ještě přijedeme.Moc na pobyt vzpomínáme a doporučujeme dalším návštěvníkům hotelu.
Klidný kemp, příjemné ubytování,krásné okolí, velmi příjemná obsluha. Nově zrekonstruované zázemí, vřele doporučuji.
Klidný kemp, příjemné ubytování,krásné okolí, velmi příjemná obsluha. Nově zrekonstruované zázemí, vřele doporučuji.
Pobyt v chatce byl pro mě a mého přítele opravdu skvělý. Konečně jsme měli klid a čas jenom pro sebe. Přítel byl naprosto spokojený a nic mu nechybělo. Opravdu doporučujeme a rádi prijedeme znovu.
Ju a moje pritelkyne jsme byli v tomto penzionu na jidlo nekolikrat behem nasi dovolene a byli jsme velice zklamani jidle co nam bylo podavano.Prni den jsme meli mysliveckou smes a srnci medailonky a obe jidla chutnala stejne,v myslivecke smesi nebylo zadne zeli jak se psalo v jidelnim listku a jediny rozdil byl v tom ze medailonky byly vetsi kusy masa.Kdyz jsme zde byli za dalsi dva dny obednali jsme si to same a jidlo bylo uplne jine nez prniho dne.Take u dezertu chybeli mandle, velke zklamani
Nevím jak letos, ale sezónu 2012-2014 ani nerozjely. Zasněžování není a nikdy nebylo uvedeno do provozu.
Klídek a pohoda a samé dobroty.
Sníh sice není 18.1.2013,ale nádherná azurová obloha a procházky do Lesního baru(doporučuji),Priessnitzových lázní a okolí nás dostali.Pobyt v rodinném penzionu s bohatou snídani(zůstalo nám i na oběd),úžasný klid a pohoda.Za to děkuji majitelům a brzy naviděnou.Za celou rodinu Tomášková
Kladné recenze si snad psala majitelka sama!! Super nic není, navíc paní majitelka je velmi nepříjemná paní...Služby neodpovídají avizovanému. Naprosto nedoporučuji!!!
Mohu jen doporučit.Bylo nám tam skvěle a na strávené vánoční svátky nezapomenem.Ubytování a strava byla bezva.A co se týká vstřícného přístupu k nám tak také super.
Co jsi paní představuje pod pojmem jste na horách tak špatně vaří v Beskydech nebo Krkonoších.Sabinka je na tom velmi špatně.Borúvkové knedlíky z mražáku taky obalený řízek z mražáku to se nedá jíst.Vždy se dá udělat čerstvé těsto a přidat rozmražené borůvky i řízek se dá obalit až po rozmrazení masa.Na dalších chatách jsem nebyl protože mi zprotivil návštěvu hor a jestli narážite na děti tak se jim nedivte oni nejí to co učitelé ti se u pana vedoucího dodlábnou potom.
Právě jsme se vrátili ze silvestrovského pobytu. Byli jsme se vším spokojeni,ubytování,strava,ochotný personál,včetně paní provozní.Silvestrovská oslava super.Hudba,tanec,jídla plné stoly,přípitek,nedá se nic vytknout.I v okolí je plno památek a zajímavostí.Můžem hotel jen doporučit.
výborná atmosféra, rodinná pohoda a krásný přístup personálu. Vždy se budeme vracet. Děkuji
Bylo to super ! Doporučuji
Ubytování luxusní a pan domácí velmi příjemný vřele doporučuji
Krásné místo, dobré jídlo a pivo
Byli jsem tam v zimě i v létě a pokaždé jsme byli nadšení klidem a krásnou přírodou okolo nás.Chata je slušně vybavená a v zimě při topení krbem je v ní krásné teplo a díky tomu pak i příjemná nálada.Moc příjemné prostředí kam se budu já i přátelé rádi vracet :)
Předchozí | Dalšístrana / 7 0-24 z 155 records