previous | nextpage / 7 0-24 from 155 records
p
records November, 17th 2015
skvělé, pěkné a hlavně čisté pokoje, výborná strava, milý personál
h
records November, 16th 2015
V hotelu jsme byli již několikrát a opět se těšíme na další pobyt. Nádherná dovolená,příjemný a ochotný personál, vynikající kuchyně a po lyžování super relax v bazénu či v sauně.Bez jediné chybičky.
ch
records October, 30th 2015
Byli jsme moc spokojeni, k dovolené potřebujeme klid, pohodu, dobré jídlo i krásnou přírodu a to vše jsme zde našli. Takže děkujeme a doporučujeme.
p
records August, 23rd 2015
Kvalitní bohaté snídaně, ráno nás trochu rušila silnice, pohodový personál, vynikající svíčková.
Velmi příjemně strávená dovolená,výborná domácí kuchyně, velmi vkusně zařízené pokoje,velmi příjemná a usměvavá paní provozní i ochota pana majitele na jedničku,snídaně na jedničku. Děkujeme všem, určitě se vrátíme! Doporučuji!
records August, 22nd 2015
že za to může pan majitel hotelu, p. Vokřál, který jí pokoje proházel a ona rozhodně za nic nemůže, a náš pokoj je obsazený. Pokoj jsme odmítli (měli jsme rezervován pokoj s manželskou postelí, větších rozměrů - ubytovala nás do malého pokoje s dvěma malými postelemi v úplně jiném stylu než jsme byli domluveni). Ve chvíli, kdy jsme pokoj odmítli, nám řekla, že pro nás námi vybraný pokoj uvolní, ale podvodným způsoben z nás vymáhala další peníze na víc. Několikrát nás osočila tím, že je u nich bě
Rádi bychom se také podělili o nepříjemnou zkušenost s hotelem Na Červeném potoce, Králíky.Konkrétně s chováním paní Stolarikové. Pokud Vás stejně tak jako nás nalákala nabídka možnosti výběru pokoje, rozhodně nepočítejte s tím, že ho dostanete. Pokoj jsme měli rezervován měsíc, přes email potvrzen typ pokoje, počet osob, částka za ubytování. Po příjezdu (300 km), kde si paní nechala uhradit pobyt, nás odvedla k pokoji jinému, dala klíče do ruky a utekla. Bez sebemenší omluvy a s vysvětlením, že
h
records July, 27th 2015
Ve dnech 23:7-25.7.Jsme byli ubytováni v Hotelu Koliba ve Starém Městě u Bruntálu,ve kterém se o nás výborně starali majitelka hotelu p. Strnadová a provozní p. Michalčíková.Taky se o nás perfektně staraly i servírky s kuchařkami.V hotelu je taky výřivka se saunou,což jsme využili po nádherném výletě do nedalekých lázní Karlové Studánce.Stravování bylo výborné a ubytování také bylo výborné.Z hotelu se dají pořádat výlety do všech stran Jeseníků.Proto doporučuji navštívit tento hotel
p
records June, 4th 2015
Moc hezké ubytování, příjemní majitelé, byli jsme zde 2x a vždy s maximální spokojeností, určitě doporučuji !
records May, 18th 2015
Právě jsme se vrátili z prodlouženého víkendu na chatě Pepovka. Ubytování je velmi pěkné, ceny lidové, personál vstřícný, jídlo výborné. Byli jsme opravdu velmi spokojeni a můžeme vřele doporučit. Příroda je nádherná, jediná výtka se týká jídla, respektive kil, které jsme zde nabrali. Rádi se sem budeme vracet.Dávám plný počet bodů.
h
records May, 12th 2015
REKREAČNÍ POBYT BYL SUPER.VYUŽITÍ VŠECH SLUŽEB,OCHOTNÝ PERSONAL,CHUTNÉ JJIDLO,ČISTOTA HOTELU VŠE ZA 1 DOPORUČUJEME
records February, 18th 2015
Pohodlné čisté ubytování, za dobrou cenu
p
records February, 11th 2015
Penzion Slatina je OK. Byli jsme tam v únoru kvůli lyžování. Jídlo dobré. Personál ochotný. Ubytování pro nás vyhovující a dokonce s každodenním úklidem od penzionu. Atmosféra skvělá. Rádi se tam vrátíme.
s
records January, 31st 2015
Zálesí je moje srdeční záležitost.Zažil jsem tu nádherné zimy.Bohužel,počasí posledních dvou zim je špatné,a s tím by nenadělalo nic ani umělé zasněžování.Přeju klukům kolem areálu,lepší zimní počasi,a mín blbů,kteří níčí jejich práci.Doufám,že si na Zálesí zase pěkně zajezdíme. J.Oravec Prostějovsko
ch
records January, 26th 2015
Špína je skutečně všudepřítomná, vybavení je staré. Ale jde o turistickou ubytovnu na přespání, nelze čekat nějaký Hilton. Chatu bych doporučil, pobyt byl super. Ochotný personál. Výborné velké porce jídel za lidové ceny. Pokud si řeknete, navaří na další den na co máte chuť. A hospoda má otevřeno klidně až do půlnoci, když je zájem.
h
records January, 21st 2015
Dnes jsme se vrátili z pobytu - spokojenost veliká, příjemný a vstřícný personál, výborná kuchyně, po lyžování možnost super relaxu. Rádi se k Vám příště vrátíme :-)
p
records January, 4th 2015
Po tom hodnocení co jsem četl mne odradilo,aby nme někdo kontroloval.
records January, 2nd 2015
Ubytování v tomto penzionu je velmi příjemné,útulné a hlavně čisté.Pán domu je velice milý,ochotný a vstřícný.Strava velmi dobrá,domácí česká kuchyně,pro rodiny s dětmi ideální.Kousek od chaty sjezdovky v bezvadném stavu.Byli jsme velice spokojeni určitě se sem znovu vrátíme.
l
records November, 22nd 2014
V loni zaspali vánoční sezónu tak jsme jezdili do Branné , kde je malý vlek a kopec nic moc.
a
records October, 22nd 2014
Velmi hezké ubytování, příjemné prostředí. Možnost posezení a grilování na zahradě. Všem doporučuji
p
records September, 28th 2014
Před 3 roky jsme byly ubytované v tomto pensionu a byly jsme velice spokojeni jak s jednáním majitelů tak s jídlem a vybavení pokojů velice pěkné.Mohu doporučit
h
records September, 27th 2014
Klídek a pohoda a samé dobroty.
k
records September, 19th 2014
Dovolenou 2014 jsem s manželkou stravil v penzionu Kralická chata. To co je na fotkách pokuju tak se jen moc málo podobá realitě.Pokoje přehuštěné a vybavení zastaralé. Pozitivum dobře se vaří.
h
records September, 11th 2014
Krásné místo, dobré jídlo a pivo
previous | nextpage / 7 0-24 from 155 records