Předchozí | Dalšístrana / 7 0-24 z 154 hodnocení
p
hodnocení v úterý 17. listopadu 2015
skvělé, pěkné a hlavně čisté pokoje, výborná strava, milý personál
h
hodnocení v pondělí 16. listopadu 2015
V hotelu jsme byli již několikrát a opět se těšíme na další pobyt. Nádherná dovolená,příjemný a ochotný personál, vynikající kuchyně a po lyžování super relax v bazénu či v sauně.Bez jediné chybičky.
ch
hodnocení v pátek 30. října 2015
Byli jsme moc spokojeni, k dovolené potřebujeme klid, pohodu, dobré jídlo i krásnou přírodu a to vše jsme zde našli. Takže děkujeme a doporučujeme.
p
hodnocení v neděli 23. srpna 2015
Kvalitní bohaté snídaně, ráno nás trochu rušila silnice, pohodový personál, vynikající svíčková.
Velmi příjemně strávená dovolená,výborná domácí kuchyně, velmi vkusně zařízené pokoje,velmi příjemná a usměvavá paní provozní i ochota pana majitele na jedničku,snídaně na jedničku. Děkujeme všem, určitě se vrátíme! Doporučuji!
hodnocení v sobotu 22. srpna 2015
že za to může pan majitel hotelu, p. Vokřál, který jí pokoje proházel a ona rozhodně za nic nemůže, a náš pokoj je obsazený. Pokoj jsme odmítli (měli jsme rezervován pokoj s manželskou postelí, větších rozměrů - ubytovala nás do malého pokoje s dvěma malými postelemi v úplně jiném stylu než jsme byli domluveni). Ve chvíli, kdy jsme pokoj odmítli, nám řekla, že pro nás námi vybraný pokoj uvolní, ale podvodným způsoben z nás vymáhala další peníze na víc. Několikrát nás osočila tím, že je u nich bě
Rádi bychom se také podělili o nepříjemnou zkušenost s hotelem Na Červeném potoce, Králíky.Konkrétně s chováním paní Stolarikové. Pokud Vás stejně tak jako nás nalákala nabídka možnosti výběru pokoje, rozhodně nepočítejte s tím, že ho dostanete. Pokoj jsme měli rezervován měsíc, přes email potvrzen typ pokoje, počet osob, částka za ubytování. Po příjezdu (300 km), kde si paní nechala uhradit pobyt, nás odvedla k pokoji jinému, dala klíče do ruky a utekla. Bez sebemenší omluvy a s vysvětlením, že
h
hodnocení v pondělí 27. července 2015
Ve dnech 23:7-25.7.Jsme byli ubytováni v Hotelu Koliba ve Starém Městě u Bruntálu,ve kterém se o nás výborně starali majitelka hotelu p. Strnadová a provozní p. Michalčíková.Taky se o nás perfektně staraly i servírky s kuchařkami.V hotelu je taky výřivka se saunou,což jsme využili po nádherném výletě do nedalekých lázní Karlové Studánce.Stravování bylo výborné a ubytování také bylo výborné.Z hotelu se dají pořádat výlety do všech stran Jeseníků.Proto doporučuji navštívit tento hotel
p
hodnocení ve čtvrtek 04. června 2015
Moc hezké ubytování, příjemní majitelé, byli jsme zde 2x a vždy s maximální spokojeností, určitě doporučuji !
hodnocení v pondělí 18. května 2015
Právě jsme se vrátili z prodlouženého víkendu na chatě Pepovka. Ubytování je velmi pěkné, ceny lidové, personál vstřícný, jídlo výborné. Byli jsme opravdu velmi spokojeni a můžeme vřele doporučit. Příroda je nádherná, jediná výtka se týká jídla, respektive kil, které jsme zde nabrali. Rádi se sem budeme vracet.Dávám plný počet bodů.
h
hodnocení v úterý 12. května 2015
REKREAČNÍ POBYT BYL SUPER.VYUŽITÍ VŠECH SLUŽEB,OCHOTNÝ PERSONAL,CHUTNÉ JJIDLO,ČISTOTA HOTELU VŠE ZA 1 DOPORUČUJEME
hodnocení ve středu 18. února 2015
Pohodlné čisté ubytování, za dobrou cenu
p
hodnocení ve středu 11. února 2015
Penzion Slatina je OK. Byli jsme tam v únoru kvůli lyžování. Jídlo dobré. Personál ochotný. Ubytování pro nás vyhovující a dokonce s každodenním úklidem od penzionu. Atmosféra skvělá. Rádi se tam vrátíme.
s
hodnocení v sobotu 31. ledna 2015
Zálesí je moje srdeční záležitost.Zažil jsem tu nádherné zimy.Bohužel,počasí posledních dvou zim je špatné,a s tím by nenadělalo nic ani umělé zasněžování.Přeju klukům kolem areálu,lepší zimní počasi,a mín blbů,kteří níčí jejich práci.Doufám,že si na Zálesí zase pěkně zajezdíme. J.Oravec Prostějovsko
ch
hodnocení v pondělí 26. ledna 2015
Špína je skutečně všudepřítomná, vybavení je staré. Ale jde o turistickou ubytovnu na přespání, nelze čekat nějaký Hilton. Chatu bych doporučil, pobyt byl super. Ochotný personál. Výborné velké porce jídel za lidové ceny. Pokud si řeknete, navaří na další den na co máte chuť. A hospoda má otevřeno klidně až do půlnoci, když je zájem.
h
hodnocení ve středu 21. ledna 2015
Dnes jsme se vrátili z pobytu - spokojenost veliká, příjemný a vstřícný personál, výborná kuchyně, po lyžování možnost super relaxu. Rádi se k Vám příště vrátíme :-)
p
hodnocení v neděli 04. ledna 2015
Po tom hodnocení co jsem četl mne odradilo,aby nme někdo kontroloval.
hodnocení v pátek 02. ledna 2015
Ubytování v tomto penzionu je velmi příjemné,útulné a hlavně čisté.Pán domu je velice milý,ochotný a vstřícný.Strava velmi dobrá,domácí česká kuchyně,pro rodiny s dětmi ideální.Kousek od chaty sjezdovky v bezvadném stavu.Byli jsme velice spokojeni určitě se sem znovu vrátíme.
l
hodnocení v sobotu 22. listopadu 2014
V loni zaspali vánoční sezónu tak jsme jezdili do Branné , kde je malý vlek a kopec nic moc.
a
hodnocení ve středu 22. října 2014
Velmi hezké ubytování, příjemné prostředí. Možnost posezení a grilování na zahradě. Všem doporučuji
p
hodnocení v neděli 28. září 2014
Před 3 roky jsme byly ubytované v tomto pensionu a byly jsme velice spokojeni jak s jednáním majitelů tak s jídlem a vybavení pokojů velice pěkné.Mohu doporučit
h
hodnocení v sobotu 27. září 2014
Klídek a pohoda a samé dobroty.
k
hodnocení v pátek 19. září 2014
Dovolenou 2014 jsem s manželkou stravil v penzionu Kralická chata. To co je na fotkách pokuju tak se jen moc málo podobá realitě.Pokoje přehuštěné a vybavení zastaralé. Pozitivum dobře se vaří.
h
hodnocení ve čtvrtek 11. září 2014
Krásné místo, dobré jídlo a pivo
Předchozí | Dalšístrana / 7 0-24 z 154 hodnocení