5 records
Horské minikáry-Kouty nad desnou

Horské minikáry-Kouty nad desnou

Provozní doba minikár: červenec, srpen denně od 10:00 do 19:00 květen, červen / září, říjen sobota, neděle od 10:00 do 17:00 V případě zájmu mimo pracovní dobu volejte 603 288 581 Délka vleku: 250 m Délka tratě: 485 m Parkoviště zdarma Pro všechny hosty ubytované v dep ... (more)

Horské minikáry-Ramzová

Horské minikáry-Ramzová

Pozemní výtah o délce 350 m vás vyveze na start a pak vás čeká 855 m jízdy po serpentinové zpevněné dráze. Atrakce je umístěna přímo u odstavného parkoviště na Ramzovském sedle. Ceny jízd na horských minikárách: 1 jízda................50 Kč 3 jízdy..............120 Kč ... (more)

Motokárová trať Bruntál

Motokárová trať Bruntál

Nabízíme Vám pravé závodnické vyžití na kryté motokárové trati v Bruntále. Celková délka tratě je 300m. Více než 13 zatáček se střídá v technických a rychlých pasážích, maximální rychlost se blíží 70 km/h. Dráha je svým řešením jediná v Evropě, neboť má mim ... (more)

Motokáry Zábřeh

Motokáry Zábřeh

Připravili jsme pro Vás přes 330m dlouhou krytou motokárovou halu s 9ti pravotočivými a 9ti levotočivými zatáčkami a jednou klopenou zatáčkou pod úhlem 25°. Motokáty Zábřeh se nachází v objektu bývalého závodu Hedva. Součástí kryté haly je i sport bar, který se dá využít na poř ... (more)

Terenní minkáry Na Smrťáku

Terenní minkáry Na Smrťáku

Lyžařský areál Na Smrťáku, nacházející se přímo v Jeseníku, nabízí sportovní vyžití po celý rok. Pokud není sníh, jezdí se na terénních minikárách. Jedná se o minikáry s brzdami a samostatným odpružením všech čtyř kol, hřebenovým řízením a s motokárovou sedačk ... (more)

 5 records